X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Apinelo Hostel

Petrova 42, Split, Chorwacja

Mapa i dojazd


95%Ocena

  • 97%Dobry towar za tę cenę
  • 96%Bezpieczeństwo
  • 96%Lokalizacja
  • 98%Personel
  • 88%Atmosfera
  • 96%Czystość
  • 95%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Dworzec kolejowy, autobusowy, port i dworzec autobusowy lotnisko znajdują się w tym samym obszarze. Więc od tego, kiedy do przodu w kierunku morza, po prawej stronie widać stare miasto, tak po prostu iść w kierunku starego miasta około 200 metrów po ulicy Obala Kneža Domagoja transferowy dojdziesz do skrzyżowania między Obala Kneza Domagoja i ulicy Kralja Zvonimira w odległości około 20 metrów przed starych murów miejskich. (Po lewej stronie zobaczysz duży biały Deptak / chodzenie strefę i po prawej stronie widać droga będzie trochę pod górę. Ta droga jest na ulicy Kralja Zvonimira. Postępuj zgodnie z ulicy Kralja Zvonimira na około 30 metrów i widać ruch lekki i innym skrzyżowaniu. Dalej pieszo prosto następujące ulicy Kralja Zvonimira po światłach na kolejne 30 metrów i się po prawej stronie widać ulicę o nazwie Ulica Św. Petra Starog (lepiej znany jako Petrova ulicy). Więc skręć w prawo z ulicy Kralja Zvonimira do Petrova ulicy i postępuj Petrova ulicy przez około 100 metrów, aż dojdziesz do supermarketu Tommy. Znajdujemy się tuż obok supermarketu przy ulicy 42 Petrova.
Jeśli pacjent przyjmuje samochód po prostu tą samą trasą, jak opisano dla gości przybywających na piechotę.
Z lotniska można dojechać autobusem na lotnisko, które jest około 35 kun (5 euro), a potem po prostu wskazówek powyżej lub możemy zorganizować transfer z lotniska taksówką.