X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Apartment Rooms in center of Prague (Old Town)

Benediktska 8 - Old Town, Prague 1 (Center), Praga, Czechy

Mapa i dojazd


91%Ocena

  • 87%Dobry towar za tę cenę
  • 93%Bezpieczeństwo
  • 93%Lokalizacja
  • 93%Personel
  • 87%Atmosfera
  • 93%Czystość
  • 93%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Pierwszym krokiem jest, aby wysłać mi e-mail lub SMS, tak szybko, jak to możliwe, następujące informacje: 1) Imię, nazwisko, ilość osób w grupie, oraz do ustanowienia relacji z łóżka (np. podwójne łóżko dla pary, dwóch gra pojedyncza dla dwóch przyjaciół), 2) o czasie przyjazdu. To nie musi być dokładne, ale musimy wiedzieć, co czas, aby spodziewać się ciebie.

Adres 4 z 6 pokoi i biurze jest Beneditkska 8. Ważne jest, aby dzwonił dzwonek za apartament 11, lub zadzwoń / sms, kiedy jesteś na zewnątrz. Należy pamiętać zameldowania jest 13:00. Tak długo, jak wysłać mi swój czas, będę mieć pewność, że albo ja albo jeden z moich asystentów jest tutaj, aby poznać. Moja pierwsza sugestia jest nosić ze sobą mapę wszelki wypadek. Jeśli możesz znaleźć drogę do przystanku tramwajowego Dlouha Trida, jesteś prawie tam. W przypadku, że będzie pobyt w Revoluční 23, należy zadzwonić brzęczyk oznaczony VINCENT. To jest tylko w dół ulicy od Benediktska. Komunikowanie się za pośrednictwem poczty e-mail i / lub telefon jest najlepszy. Powinniśmy mieć potwierdzoną lokalizację spotkania i czas utworzenia przed przyjazdem.

Poniższe wskazówki cię na adres Benediktská 8. Revolucni jest tej samej ulicy co przystanku tramwajowego Dlouha Trida.

Od przystanku tramwajowego, Dlouha Trida: mieszkanie znajduje się na następnej ulicy na. Możesz chodzić lub możesz przejść przez kanał między budynkami. Przejście znajduje się na Revoluční Adres 5, między HORSEFEATHERS sklep odzieżowy i sklep okularów; a po drugiej stronie ulicy od GE Money Banku. Kiedy przejdziesz przez przejście, będziesz na ulicy Benediktská. Idź prosto 10 metrów. Numer 8 w lewo. Zadzwoni dzwonek za apartament 11. To nie będzie brzęczeć na koniec, ale ja słyszę w moim mieszkaniu.

Ze stacji metra Namesti Republiky: Upewnij się, że kierujemy się do Namesti Republiky kiedy wysiąść z metra, nie w kierunku massarykovo nadrazi. Kiedy pojawiają się, poszukaj CSOB banku z niebieskim znakiem. Nadal na tej ulicy, Revoluční, aż dojdziesz do adresu Revoluční 5. Musisz zdać komputera Apple Store po lewej stronie. Natychmiast po sklepie odzieżowym Horsefeathers, poszukaj korytarza po lewej stronie, na Revoluční 5, bezpośrednio po drugiej stronie ulicy od GE Money Banku. Chodzić przez przejście, pojawiające się na ulicy Benediktská. Numer 8 w lewo. Brzęczyk zadzwoni mieszkaniu 11. To nie będzie brzęczeć na swojej stronie, ale ja to słyszę.

Jadąc z dworca autobusowego Florenc: łatwo spacerem lub kupić bilet tramwajowy w jedną stronę i wziąć numer 8 pozycja na zachód do tramwaju na przystanku Dlouha Trida 3 przystanki (trzeba by przejechać przez tory tramwajowe i czekać na drugiej stronie ulica), ale to tylko 8 minut spacerem od przystanku tramwajowego Dlouha Trida, od przystanku tramwajowego, Dlouha Trida: mieszkanie znajduje się na następnej ulicy na. Możesz chodzić lub możesz przejść przez kanał między budynkami. Przejście znajduje się na adres Revoluční 5, między HORSEFEATHERS sklep odzieżowy i sklep okularów; a po drugiej stronie ulicy od GE Money Banku. Kiedy przejdziesz przez korytarz, będziesz na ulicy Benediktská. Idź prosto 10 metrów. Numer 8 w lewo. Zadzwoni dzwonek za apartament 11. To nie będzie brzęczeć na koniec, ale ja słyszę w moim mieszkaniu. Mapa jest na zdjęciach w aukcji.

Z głównego dworca kolejowego, Hlavni Nadrazi: kupić bilet tramwajowy w jedną stronę i wziąć numer 26 lub 5 tramwajem zmierza na północ, do przystanku Dlouha Trida (trzeba by przejechać przez tory tramwajowe i czekać po drugiej stronie drogi . Nie zapomnij kupić bilet tramwajowy na stacji kolejowej, i zatwierdź go w żółtym polu, jak tylko wejść do tramwaju). Albo, po prostu w odległości 12 minut do Dlouha Trida. Od przystanku tramwajowego, Dlouha Trida: mieszkanie znajduje się na następnej ulicy na. Możesz chodzić lub możesz przejść przez kanał między budynkami. Przejście znajduje się na Revoluční Adres 5, między HORSEFEATHERS sklep odzieżowy i sklep okularów; a po drugiej stronie ulicy od GE Money Banku. Kiedy przejdziesz przez korytarz, będziesz na ulicy Benediktská. Idź prosto 10 metrów. Numer 8 w lewo. Zadzwoni dzwonek za apartament 11. To nie będzie brzęczeć na koniec, ale ja słyszę w moim mieszkaniu. Mapa jest na zdjęciach w aukcji.

Z lotniska: Weź AE-Airport Express Bus do przystanku Namesti Republiky. Przystanek znajduje się tuż przed terminalem. Na pewno Pan trafi Autobus odjeżdża co 30 minut. To przestaje biegać 22:00. Wyślij do mnie e-mail, jeśli osobiste przyjeżdża lotu po 10, a ja dostarczyć alternatywne kierunki. W przeciwnym razie może dojść do siebie od przystanku autobusowego w 2 minuty. Jazdy autobusem powinna trwać około 30 minut, a kosztuje około 3 euro. Tak szybko, jak przejść przez rzekę w autobusie, zacząć zwracać uwagę na otoczenie. Będziesz na ulicy Revoluční. Sprawdzić GE Money Banku na lewo i Apple Computer Store na prawo, gdy jesteś nadal jazda w autobusie - to gdzie chcesz być. Będziesz wysiąść na następnym przystanku, Namesti Republiky. Jeśli jest, aby poprosić kierowcę do zatrzymania, naciśnij go teraz. Po wysiąść, wystarczy prześledzić na piechotę trasę autobusu po prostu przyszedł z aż otrzymasz na adres Revoluční 5 Będziesz na przystanku tramwajowego, Dlouha Trida:. Mieszkanie usytuowane jest na sąsiedniej ulicy na po lewej stronie. Możesz chodzić lub możesz przejść przez kanał między budynkami. Przejście znajduje się na Revoluční Adres 5, między HORSEFEATHERS sklep odzieżowy i sklep okularów; a po drugiej stronie ulicy od GE Money Banku. Kiedy przejdziesz przez korytarz, będziesz na ulicy Benediktská. Idź prosto 10 metrów. Numer 8 w lewo. Zadzwoni dzwonek za apartament 11. To nie będzie brzęczeć na koniec, ale ja słyszę w moim mieszkaniu.

Po przyjeździe do Pragi, to będę wdzięczny za szybką sms, czy jest to możliwe tylko poinformowanie mnie, że wszystko idzie zgodnie z planem, lub jeśli coś się zmieni. Po przyjeździe, ponownie, proszę zadzwonić brzęczyk oznaczone Apartament 11, lub zadzwonić lub sms mój numer telefonu: +420 608 375 596