X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Apartment JWM

Omersova 28, Ljubljana, Słowenia

Mapa i dojazd


97%Ocena

  • 100%Dobry towar za tę cenę
  • 93%Bezpieczeństwo
  • 87%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 100%Atmosfera
  • 100%Czystość
  • 100%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Dostęp z kierunku Austrii przez Kranj i Sentvid Tunelu (A2/E61)

Zbliża Ljubljana, przechodzą przez Sentvid tunelu i zjechać z autostrady na pierwszym zjeździe, oznakowane Ljubljana Podutik / Koseze. Na światłach na moście drogowym na przełomie bocznego w prawo na drodze Podutiska, przejechać przez światłach i skręcić w lewo w 100m na ​​Omersova ulicy tuż po przystanku po lewej stronie. Jedź wzdłuż tej ulicy po pierwszym rzędzie domów i po 100 m skręcamy w prawo na parking. Nasz dom ma numer 28.


Dojazd z kierunku Austrii przez Maribor (A1/E57)

Po dojechaniu na północny obwodnicy Ljubljany, zjechać z autostrady na zjeździe oznakowane Ljubljana Podutik / Koseze. Na światłach na moście drogowym na przełomie bocznego w prawo na drodze Podutiska, krzyż trzech światłach, a po trzecie światłach skręcić w lewo w 100m na ​​Omersova ulicy tuż po przystanku po lewej stronie. Jedź wzdłuż tej ulicy po pierwszym rzędzie domów i po 100 m skręcamy w prawo na parking. Nasz dom ma numer 28.


Dojazd z kierunku Włoch przez Koper (A1/E61) lub Chorwacji przez Novo Mesto (E70)

Po dojechaniu na północny obwodnicy Ljubljany, zjechać z autostrady na zjeździe oznakowane Ljubljana Podutik / Koseze. Na światłach na moście drogowym na przełomie bocznego w lewo w kierunku Podutik i poprzecznych czterech światłach. Po czwarte światłach skręcić w lewo w 100m na ​​Omersova ulicy tuż po przystanku po lewej stronie. Jedź wzdłuż tej ulicy po pierwszym rzędzie domów i po 100 m skręcamy w prawo na parking. Nasz dom ma numer 28.


Odległości do miejsc w Słowenii i pobliskich miast europejskich

Bled (50 km), Bohinj (70 km), Krvavec (41 km), Kranjska Gora (81 km), Portoroz (120 km), Maribor (130 km), Murska sobota (190 km), Klagenfurt (83 km), Triest (95 km), Wenecja (242 km ), Wiedeń (380 km), Zagrzeb (135 km).