X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Apartment Babin Kuk (Old Women's Hip)

Biokovska 14, Dubrovnik, Chorwacja

Mapa i dojazd


100%Ocena

  • 100%Dobry towar za tę cenę
  • 100%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 100%Atmosfera
  • 100%Czystość
  • 100%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google 1. Z kierunku Zagrzebia, Rijeki, Sarajewo, Mostar, Split:. Po przekroczeniu mostu Dubrovnik schodzimy do miasta i kierować się drogowskazami na Lapad hoteli Babin Kuk i / lub. Na piątym światłach, gdzie kończy się zatoka, skręcić w prawo i jechać do światłach w Lapad, po którym należy skręcić w prawo. Idź prosto aż dojdziesz ulicę Mostarska, gdzie należy skręcić w lewo, a następnie skręcić w pierwszą ulicę w lewo. Apartament znajduje się w samym końcu ulicy Biokovska.

2. Od strony lotniska w Dubrowniku lub Czarnogóry.:
zrobić pierwszy zakręt od głównej drogi do Dubrownika i kierować się drogowskazami na Lapad i / lub Babin Kuk hoteli. Na pierwszych światłach skręcić w prawo, na drugim skręcić w lewo i jechać prosto aż dojdziesz ulicę Mostarska, gdzie należy skręcić w lewo, a następnie skręcić w pierwszą ulicę w lewo. Apartament znajduje się w samym końcu ulicy Biokovska.

Transport lokalny - Weź autobus z lotniska w Dubrowniku do Dubrownika Center (Brama Pile), stos autobus numer 6. Jeśli przyjeżdżasz z głównego terminalu wziąć autobus numer 7. Otrzymasz przez ulicę Mostarska gdzie należy skręcić w lewo, a następnie pierwsza ulica w lewo. Apartament znajduje się w samym końcu ulicy Biokovska.
Autobus kosztuje 35 Kuny na osobę i lokalne bilet kosztuje 10 kun, jeśli kupisz w kiosku lub 12 kun, jeśli kupisz w autobusie.