X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Apartment Babin Kuk (Old Women's Hip)

Biokovska 14, Dubrovnik, Chorwacja

Mapa i dojazd


Brak oceny

  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google 1. Z kierunku Zagrzebia, Rijeki, Sarajewo, Mostar, Split:. Po przekroczeniu mostu Dubrovnik schodzimy do miasta i kierować się drogowskazami na Lapad hoteli Babin Kuk i / lub. Na piątym światłach, gdzie kończy się zatoka, skręcić w prawo i jechać do światłach w Lapad, po którym należy skręcić w prawo. Idź prosto aż dojdziesz ulicę Mostarska, gdzie należy skręcić w lewo, a następnie skręcić w pierwszą ulicę w lewo. Apartament znajduje się w samym końcu ulicy Biokovska.

2. Od strony lotniska w Dubrowniku lub Czarnogóry.:
zrobić pierwszy zakręt od głównej drogi do Dubrownika i kierować się drogowskazami na Lapad i / lub Babin Kuk hoteli. Na pierwszych światłach skręcić w prawo, na drugim skręcić w lewo i jechać prosto aż dojdziesz ulicę Mostarska, gdzie należy skręcić w lewo, a następnie skręcić w pierwszą ulicę w lewo. Apartament znajduje się w samym końcu ulicy Biokovska.

Transport lokalny - Weź autobus z lotniska w Dubrowniku do Dubrownika Center (Brama Pile), stos autobus numer 6. Jeśli przyjeżdżasz z głównego terminalu wziąć autobus numer 7. Otrzymasz przez ulicę Mostarska gdzie należy skręcić w lewo, a następnie pierwsza ulica w lewo. Apartament znajduje się w samym końcu ulicy Biokovska.
Autobus kosztuje 35 Kuny na osobę i lokalne bilet kosztuje 10 kun, jeśli kupisz w kiosku lub 12 kun, jeśli kupisz w autobusie.