X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Antique Hostel

Kutlug�n Sokak No: 51, Sultanahmet, Stambuł, Turcja

Mapa i dojazd


86%Ocena

  • 87%Dobry towar za tę cenę
  • 85%Bezpieczeństwo
  • 99%Lokalizacja
  • 84%Personel
  • 84%Atmosfera
  • 87%Czystość
  • 79%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od lotniska Ataturk (IST) do Antique Hostel

PRYWATNY SERWIS (30 minut w okolicy)
Antique Hostel zapewnia 7/24 pick up service dla Ciebie od Atatrk Airport (IST) do hostelu (30 euro - 65 km) w jedną stronę. Cena za usługę, a nie za osobę. Prosimy o poinformowanie nas o numer lotu, nazwa lotniska i godzinie przyjazdu w formularzu rezerwacji online lub poprzez e-mail. (Podnieś ceny usług są dla maksymalnie 4 osób, możemy zorganizować prywatny transfer minibusem dla większych grup i jest podwójna cena)

TAXI (40 minut w okolicy)
Jest Station Taxi Lotnisko przed wyjściem. Jest licznik w taksówce i liczy około 40TL, jeśli nie ma ruchu. Jeśli czeka w korku to będzie liczyć więcej.

METRO i tramwajowy (1 godzina okolice)
Możesz podróżować z lotniska Atatrk Stambułu Sultanahmet, całkowicie metrem i tramwajem w około 1 godzinę do 4TL. (Wszystkie dni zatłoczone) Dojedziemy w Międzynarodowym terminalu przylotów, zakup wizy, przejść przez imigracji (paszport) i kontroli celnej. Wyjdź z bezpieczny obszar celny, należy skręcić w prawo i iść do końca terminalu wypatrując znaków do metra. Zatrzymaj się po drodze, aby uzyskać kilka tureckich lir z kantorów wymiany walut i bankomaty (ATM) w hali przylotów. Musisz kilka tureckich lirów, aby kupić Metro i monety tramwajowe, lub zapłacić za taksówkę. Idź na dół ruchomymi schodami, przez szklane, przesuwne drzwi, skręć w prawo i idź Hafif Metro / tablicami systemu kolejowego wzdłuż szerokiej hali podziemnej do Havalimani (Airport) stacji metra, po lewej na końcu. To zbiegowisko pod garażu łączy krajowych i międzynarodowych terminali. Kup dwa Metro znaki (Jeton) na stoisku, cena jest 2TL każdy. Musisz dwa żetony do podróży z Atatrk lotniska do Sultanahmet. Przejście przez kołowrót, zejść schodami ruchomymi (lub windy) i pociągu metra do Aksaray, Havalimanı (Airport) Stacja jest koniec tej linii metra, więc można wsiąść każdy trainthey wszystkim iść do Aksaray. Nie można dostać zły pociąg. Zejdź na Zeytinburnu, przystanek 6 miejsce. Wyjdź z pociągu metra i zakup przepustkę tranzytowego Istanbulkart dla wszystkich rodzajów transportu publicznego (jeśli pobyt więcej niż 2 noce), lub użyć innej token wprowadzić kołowroty tramwaj na tej samej platformie. Spójrz na tramwaje oznaczone Eminn lub Kabatas (nie Bağcılar) Board tramwajem do Eminn i / lub Kabatas. Jazda tramwajem kolejką do Sultanahmet, 16-stop (rejestrowane Stacja-stop ogłoszenie mówi Błękitny Meczet / Sultanahmet i wyjść. Będziesz na Divan Yolu ulicy w północno-wschodnim krańcu hipodromu z Błękitnego Meczetu wyraźnie w świetle . Postępuj zgodnie z linii tramwajowej w dół (przechodząc kilka restauracji na lewo oraz Biura Informacyjnego na prawo) do skrzyżowania i sygnalizacji świetlnej, przejść na prawo i wejść na dziedziniec pomiędzy St Sophia po lewej stronie i Błękitny Meczet mało dalej na right.Go całą drogę przez dziedziniec i skręcić w prawo na końcu. Weź pierwszą w lewo na postoju taksówek, a po ulicy w dół minięciu Four Seasons Hotel w lewo ... schodzić a następnie koniec ulicy skręcić w prawo można zobaczyć po lewej Antique Hostel & Guesthouse znak. (zakład RED)
Nie wahaj się z nami skontaktować telefonicznie.

Z Sabiha GKEN Airport (SAW) TO Antique Hostel
Transport między Sabiha Gken lotniska i centrum Stambułu jest prywatnym wybrać usługę, miejski autobus, Havas Airport Bus, taksówek i samochodów. Podróż między Starym Stambule i na lotnisko może trwać zaledwie 40 minut w najlepszych warunkach (06:00 na rano weekend, na przykład), ale w innym czasie trzeba pozwolić 60 do 90 minut, a może nawet więcej.

PRYWATNY SERWIS (1 godzina okolice)
Antique Hostel zapewnia 7/24 pick up service dla Ciebie od Sabiha Gokcen (SAW) do hostelu (60 euro - 65 km) w jedną stronę. Cena za usługę, a nie za osobę. Prosimy o poinformowanie nas o numer lotu, nazwa lotniska i godzinie przyjazdu w formularzu rezerwacji online lub poprzez e-mail. (Podnieś ceny usług są dla maksymalnie 4 osób, możemy zorganizować prywatny transfer minibusem dla większych grup i jest podwójna cena)

TAXI
Opłata może wynosić około 105TL do 120TL do Stambułu, ale tylko 30TL do nadmorskiej miejscowości Pendik, gdzie można złapać pociąg (banliy treni) do Haydarpaşa, potem promem do Karaky i tramwajem do Sultanahmet. Powiedz kierowcy Pendik Tren Istasyonu.
Zaoszczędzisz pieniądze i można zaoszczędzić czas, taksówką do Asian-shore przystani promowej (skdar, Haydarpaşa, Kadıky), a następnie promem do europejskiego brzegu.

CITY BUS (2,5 godziny w okolicy)
Najtańszy sposób, aby przejść pomiędzy lotniskiem a miastem jest przez E-10 lub E-9 autobusy miejskie, które kosztuje mniej niż 3TL iść do Kadıky lub Bostancı przystani promowej (około jedna godzina / 30 minut). Od Kadiky, można chodzić (10-15 minut) na północ do pobliskiego dworca kolejowego Haydarpaşa. E-10 zatrzymuje się w pobliżu dworca autobusowego w haremie intercity, dobre miejsce, aby złapać prom do dicetly Sirkeci, który jest w odległości zaledwie 5 minut od Sultanahmet tramwajem. (Informuje sterownik dla Harem Otogar). E-9 idzie do dworca promowego BOSTANCI i są szybko seabuses do Kabatas. (Seabus Harmonogram: http://www.ido.com.tr/en/index.cfm?page=SubPage&kapsam=175&textid=3094&ln=EN) Tramwajem z Kabatas do Stambułu. Istnieje tylko jedna linia tramwajowa i Kabatas jest pierwsza stacja. Nie można wykonać niewłaściwy, ponieważ wszystkie tramwaje przechodzi przez Sultanahmet.
E-10 city bus odjeżdża Sabiha Gken Airport co około 30 minut w ciągu dnia. Od godziny 21:00 (godzina dwudziesta pierwsza) do 06:00 wyjazdów am są mniej więcej co godzinę (21:00, 22:00, 23:00, 24:00, 01:00, 02:00, 02:30, 03: 30, 05:00, 06:00). Autobus robi kilka przystanków w mieście w pobliżu, że idzie na E-5 autostrady do Kadıky. Oto pełen harmonogram: http://www.iett.gov.tr/en/ Promy kursują od Kadıky do Karaky od 06:30 do 00:00 (12 do północy) co 15 lub 20 minut w godzinach porannych i wieczorne godziny szczytu, od 20:00 (godzina dwudziesta) do 00:00 (12 do północy), odpływają promy Kadıky dla Karaky co 30 minut, na godzinę i pół godziny, z ostatniego promu Kadiky odlatującego o 00:00 (12 do północy). Wysiąść na Kadıky, powiedzieć "Eminn Feribot? do nikogo, a oni wskazać doku tuż obok przystanków autobusowych. Kup Jeton (znak), lub użyć İstanbulkart, w kabinach taryf i deska Erry cieśninę Bosfor do Eminn, potem tramwajem lub taksówką do Stambułu.
Postępuj zgodnie z linii tramwajowej w dół (przechodząc kilka restauracji na lewo oraz Biura Informacyjnego na prawo) do skrzyżowania i sygnalizacji świetlnej, przejść na prawo i wejść na dziedziniec pomiędzy St Sophia po lewej stronie i Błękitny Meczet trochę dalszy po prawej stronie. Przejść całą drogę przez dziedziniec i skręcić w prawo na końcu. Weź pierwszą w lewo na postoju taksówek, a po ulicy w dół minięciu Four Seasons Hotel w lewo ... iść w dół, a następnie końcu ulicy skręcić w prawo można zobaczyć po lewej Antique Hostel & Guesthouse migowego. (RED zakład)
Nie wahaj się z nami skontaktować telefonicznie.

Havas AIRPORT BUS (około 1,5 godziny)
Havas autobusy lotniskowe służyć większość lotów w Sabiha Gken lotniska, biorąc do wszystkich sposób na placu Taksim w Beyoğlu na europejskich autobusów shore.Havaş są planowane do przyjazdu wszystkich lotów odlatujących z lotniska 25 minut po przyjeździe lotu czas. Metrem dotrą Państwo Taksim do Kabatas (jeden wiersz i jeden przystanek tylko) i tramwajem od Kabatas do Stambułu. Istnieje tylko jedna linia tramwajowa i Kabatas jest pierwsza stacja. Nie można wykonać niewłaściwy, ponieważ wszystkie tramwaje przechodzi przez Sultanahmet. Postępuj zgodnie z linii tramwajowej w dół (przechodząc kilka restauracji na lewo oraz Biura Informacyjnego na prawo) do skrzyżowania i sygnalizacji świetlnej, przejść na prawo i wejść na dziedziniec pomiędzy St Sophia po lewej stronie i Błękitny Meczet trochę dalszy na right.Go całą drogę przez dziedziniec i skręcić w prawo na końcu. Weź pierwszą w lewo na postoju taksówek, a po ulicy w dół minięciu Four Seasons Hotel w lewo ... iść w dół, a następnie końcu ulicy skręcić w prawo można zobaczyć po lewej Antique Hostel & Guesthouse migowego. (RED zakład)
Nie wahaj się z nami skontaktować telefonicznie.

Z Otogar dworca autobusowego do Antique Hostel (40 minut w okolicy)
Musisz dwa żetony do podróży z Esenler Otogar do Stambułu. Można łatwo zobaczyć w pociągu metra do Aksaray, więc należy upewnić się o trainthere Aksaray sposób są 2 sposoby. Zejdź na Aksaray, zatrzymania 7-gi. Wyjdź z pociągu metra i zakup przepustkę tranzytowego Istanbulkart dla wszystkich rodzajów transportu publicznego (jeśli pobyt więcej niż 2 noce), lub użyć innej znak wpisać kołowroty Yusufpasa przystanek tramwajowy na następnej (równoległy) ulicy. Spójrz na tramwaje oznaczone Eminn lub Kabatas (nie Bağcılar) Board tramwajem do Eminn i / lub Kabatas. Jazda tramwajem kolejką do Stambułu, 5 przystanku (rejestrowane Stacja-stop ogłoszenie mówi Blue Mosque / Sultanahmet i wyjść. Będziesz na Divan Yolu ulicy w północno-wschodnim krańcu hipodromu z Błękitnego Meczetu wyraźnie w świetle . Postępuj zgodnie z linii tramwajowej w dół (przechodząc kilka restauracji na lewo oraz Biura Informacyjnego na prawo) do skrzyżowania i sygnalizacji świetlnej, przejść na prawo i wejść na dziedziniec pomiędzy St Sophia po lewej stronie i Błękitny Meczet mało dalej na right.Go całą drogę przez dziedziniec i skręcić w prawo na końcu. Weź pierwszą w lewo na postoju taksówek, a po ulicy w dół minięciu Four Seasons Hotel w lewo ... schodzić a następnie koniec ulicy skręcić w prawo można zobaczyć po lewej Antique Hostel & Guesthouse znak. (zakład RED)
Nie wahaj się z nami skontaktować telefonicznie.

Z dworca kolejowego sirkeci TO Antique Hostel (10 minut w okolicy)
Tramwajem, który jedzie do lewej sposób na głównej ulicy naprzeciwko dworca kolejowego i 5 minut po przyjedzie Przystanek tramwajowy Sultanahmet. (2. przystanek) Postępuj zgodnie z linii tramwajowej w dół (przechodząc kilka restauracji na lewo oraz Biura Informacyjnego na prawo) do skrzyżowania i sygnalizacji świetlnej; krzyż na prawo i wejść na dziedziniec pomiędzy St Sophia po lewej stronie i Niebieski Meczet trochę dalej na right.Go całą drogę przez dziedziniec i skręcić w prawo na końcu. Weź pierwszą w lewo na postoju taksówek, a po ulicy w dół minięciu Four Seasons Hotel w lewo ... iść w dół, a następnie końcu ulicy skręcić w prawo można zobaczyć po lewej Antique Hostel & Guesthouse migowego. (RED zakład)

Nie wahaj się z nami skontaktować telefonicznie.