Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Antique Hostel

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenzje
 • Dobry towar za tę cenę 9.5
 • Bezpieczeństwo 9.0
 • Lokalizacja 10.0
 • Personel 9.5
 • Atmosfera 9.0
 • Czystość 9.0
 • Udogodnienia 8.5

Lokalizacja

Kutlugun Sokak No: 51, Sultanahmet

Wskazówki Odnośnie Placówki

Przetłumaczone przez Google
Z lotniska Ataturk (IST) do Antique Hostel

PRYWATNY SERWIS (30 minut około)
Antique Hostel oferuje 7/24 pick up service dla Ciebie od Atatrk Airport (IST) do schroniska (30 euro - 65 km) w jedną stronę. Cena za usługę, a nie za osobę. Prosimy o poinformowanie nas o numer lotu, nazwa lotniska i godzinie przyjazdu na formularzu rezerwacji online lub poprzez e-mail. (Podnieść ceny usług są dla maksymalnie 4 osób, możemy zorganizować prywatny transfer minibusem dla większych grup i jest podwójna cena)

TAXI (40 minut około)
Stacja jest Taxi Lotnisko przed wyjściem. Jest licznik w taksówce i liczy około 40TL jeśli nie ma ruchu. Jeśli czeka w ruchu, a następnie będzie ona liczyć więcej.

Metro i tramwaj (1 godzina około)
Możesz podróżować z Atatrk lotniska w Stambule Sultanahmet, całkowicie metrem i tramwajem w około 1 godzinę do 4TL. (Cały dzień zatłoczone) Dojedziemy w terminalu przylotów międzynarodowych, zakup wizy, przejść przez imigracji (paszportu) i kontroli celnej. Opuścić bezpieczny obszar celny, należy skręcić w prawo i idź do końca terminalu oglądania na znaki do metra. Zatrzymaj się po drodze trochę tureckich lir z kantorową lub bankomatów (ATM) w hali przylotów. Trzeba kilka tureckich lir do zakupu monet metrem i tramwajem, lub zapłacić za taksówkę. Idź na dół ruchomymi schodami, przez szklane drzwi przesuwne, skręcamy w prawo i kierujemy się systemu kolei Hafif Metro / światło wzdłuż szerokiej podziemnej hali dworca (airport) Metro Havalimani po lewej stronie na końcu. To zbiegowisko pod garaż łączy krajowych i międzynarodowych terminali. Kup dwa znaki metra (jeton) na stoisku, cena jest 2TL każdy. Musisz dwa żetony do podróży z lotniska do Sultanahmet Atatrk. Przejście przez kołowrót, zejść schodami ruchomymi (lub windy) i wsiąść do pociągu metra do Aksaray, Havalimanı (Lotnisko) Stacja jest koniec tej linii metra, więc można wsiąść jakąkolwiek trainthey wszystkim iść do Aksaray. Nie można dostać złego pociągu. Wysiąść na Zeytinburnu, 6 przystanku. Wyjdź z pociągu metra i zakupić przepustkę tranzytowego Istanbulkart dla wszystkich rodzajów transportu publicznego (jeśli pobyt więcej niż 2 noce), lub użyć innego token wprowadzić kołowroty tramwajowe na tej samej platformie. Sprawdzić tramwaje oznaczone Eminn lub Kabatas (nie Bagcilar) zarząd tramwajem do Eminn i / lub Kabatas. Jeździć tramwajem w kierunku wschodnim do Sultanahmet, 16 przystanku (nagrane ogłoszenie Stacja stop mówi Błękitny Meczet / Sultanahmet i wyjść. Będziesz na ulicy Divan Yolu na północno-wschodnim krańcu hipodromu z Błękitnego Meczetu wyraźnie w świetle . Postępuj zgodnie z linii tramwajowej w dół (przechodząc kilka restauracji na lewo i Biura Informacyjnego po prawej) do skrzyżowania i sygnalizacji świetlnej, przejść na prawo i wejść na dziedziniec pomiędzy St Sophia po lewej stronie i Błękitny Meczet trochę dalej na right.Go całą drogę przez dziedziniec i skręcić w prawo na końcu. Weź pierwszą w lewo na postoju taksówek i po ulicy w dół minięciu Four Seasons Hotel w lewo ... schodzić i końcu ulicy skręcić w prawo można zobaczyć na lewej Antique Hostel & Guesthouse znak. (ustanowienie czerwony)
Proszę nie wahaj się skontaktować się z nami telefonicznie.

Z Sabiha GKEN Airport (SAW) do Antique Hostel
Transportu pomiędzy lotniskiem Sabiha Gken i centrum Stambułu jest prywatnym pick up service, miejski autobus, autobus, Havaş, skąd kursują taksówki z lotniska i wynajem samochodów. Podróż między Starym Stambule i lotniska może trwać zaledwie 40 minut w najlepszych warunkach (06:00 w weekend rano, na przykład), ale w innym czasie trzeba pozwolić 60 do 90 minut, a może nawet więcej.

PRYWATNY SERWIS (1 godzina około)
Antique Hostel oferuje 7/24 pick up service dla Ciebie od Sabiha Gokcen (SAW) do schroniska (60 euro - 65 km) w jedną stronę. Cena za usługę, a nie za osobę. Prosimy o poinformowanie nas o numer lotu, nazwa lotniska i godzinie przyjazdu na formularzu rezerwacji online lub poprzez e-mail. (Podnieść ceny usług są dla maksymalnie 4 osób, możemy zorganizować prywatny transfer minibusem dla większych grup i jest podwójna cena)

TAXI
Posiłek może być o 105TL do 120TL do Stambułu, ale tylko 30TL do nadmorskiej miejscowości Pendik, gdzie można złapać pociąg (banliy Treni) do Haydarpaşa, potem promem do Karaky i tramwajem do Sultanahmet. Powiedz kierowcy Pendik Tren İstasyonu.
Zaoszczędzisz pieniądze i można zaoszczędzić czas, taksówką do przystani promowej Asian-shore (skdar, Haydarpaşa, Kadıky), a następnie promem do europejskiej brzegu.

Miejski autobus (około 2,5 godziny)
Najtańszy sposób, aby przejść pomiędzy lotniskiem a miastem jest przez E-10 lub E-9 autobusów miejskich, które kosztuje mniej niż 3TL iść do Kadıky lub Bostancı dokach promowych (około godziny / 30 minut). Od Kadiky, można chodzić (10-15 minut) na północ do pobliskiego dworca kolejowego Haydarpaşa. E-10 zatrzymuje się w pobliżu dworca autobusowego międzymiastowego Harem, dobre miejsce do złapać prom do dicetly Sirkeci które znajduje się zaledwie 5 minut od Sultanahmet tramwajem. (Zapytaj sterownik Harem Otogar). E-9 jedzie do stacji Bostancı Ferry i są szybko seabuses do Kabatas. (Seabus Harmonogram: http://www.ido.com.tr/en/index.cfm?page=SubPage&kapsam=175&textid=3094&ln=EN) Tramwajem z Kabatas do Sultanahmet. Istnieje tylko jedna linia tramwajowa i Kabatas jest pierwsza stacja. Nie można wykonać niewłaściwy, ponieważ wszystkie tramwaje przechodzi przez Sultanahmet.
E-10 miejski autobus odjeżdża o Sabiha Gken lotniska co 30 minut w ciągu dnia. Od 21:00 (godzina dwudziesta pierwsza) do 06:00 odjazdy są mniej więcej co godzinę (21:00, 22:00, 23:00, 24:00, 01:00, 02:00, 02:30, 03: 30, 05:00, 06:00). Autobus sprawia, kilka przystanków w miejscowości pobliskiej, że idzie na autostradzie do Kadıky E-5. Oto pełny harmonogram: http://www.iett.gov.tr/en/ Promy kursują od Kadıky do Karaky od 06:30 do 00:00 (12 do północy) co 15 lub 20 minut, w godzinach porannych i godziny wieczorem pędu; od 20:00 (godzina dwudziesta) do 00:00 (12 do północy), odpływają promy Kadıky dla Karaky co 30 minut, na godzinę i pół godziny, z ostatniego brodu odlatujących Kadiky (o godzinie 00:00 12 do północy). Wysiąść na Kadıky, powiedzieć "Eminn Feribot? do nikogo, a oni wskazują na przystani tuż obok przystanków autobusowych. Kup jeton (Token), lub użyć İstanbulkart, na stoiskach taryf i pokład Erry cieśninę Bosfor dla Eminn, potem tramwajem lub taksówką do Stambułu.
Postępuj zgodnie z linii tramwajowej w dół (przechodząc kilka restauracji na lewo i Biura Informacyjnego po prawej) do skrzyżowania z sygnalizacją świetlną; krzyżują się w prawo i wejść na dziedziniec pomiędzy St Sophia po lewej stronie i Błękitny Meczet trochę dalej po prawej stronie. Przejść całą drogę przez dziedziniec i skręcić w prawo na końcu. Weź pierwszą w lewo na postoju taksówek i po ulicy w dół przechodząc w Four Seasons Hotel w lewo ... iść w dół, a następnie końcu ulicy skręcić w prawo można zobaczyć na lewej Antique Hostel & Guesthouse znak. (Zakład RED)
Proszę nie wahaj się skontaktować się z nami telefonicznie.

Havas AIRPORT BUS (około 1,5 godziny)
Havas autobusy lotniskowe służyć Większość lotów z lotniska Sabiha Gken, biorąc do wszystkich drodze do placu Taksim w Beyoglu na europejskich autobusów shore.Havaş są planowane do przyjazdu wszystkich lotów odlatujących z lotniska 25 minut po przybyciu lotu czas. Weź Funicular metra od placu Taksim do Kabatas (jeden wiersz i tylko jeden przystanek) i tramwajem od Kabatas do Stambułu. Istnieje tylko jedna linia tramwajowa i Kabatas jest pierwsza stacja. Nie można wykonać niewłaściwy, ponieważ wszystkie tramwaje przechodzi przez Sultanahmet. Postępuj zgodnie z linii tramwajowej w dół (przechodząc kilka restauracji na lewo i Biura Informacyjnego po prawej) do skrzyżowania z sygnalizacją świetlną; krzyżują się w prawo i wejść na dziedziniec pomiędzy St Sophia po lewej stronie i Błękitny Meczet trochę dalej na swoich right.Go całą drogę przez dziedziniec i skręcić w prawo na końcu. Weź pierwszą w lewo na postoju taksówek i po ulicy w dół przechodząc w Four Seasons Hotel w lewo ... iść w dół, a następnie końcu ulicy skręcić w prawo można zobaczyć na lewej Antique Hostel & Guesthouse znak. (Zakład RED)
Proszę nie wahaj się skontaktować się z nami telefonicznie.

Z dworca autobusowego Otogar DO Antique Hostel (40 minut około)
Musisz dwa żetony do podróży z Esenler Otogar do Sultanahmet. Można łatwo zobaczyć w pociągu metra do Aksaray, więc należy upewnić się co do sposobu Aksaray trainthere są 2 sposoby. Wysiąść na Aksaray, 7. przystanku. Wyjdź z pociągu metra i zakupić przepustkę tranzytowego Istanbulkart dla wszystkich rodzajów transportu publicznego (jeśli pobyt więcej niż 2 noce), lub użyć innej znak wpisać Yusufpasa tramwajowe kołowroty przystanek na następnej ulicy (równoległych). Sprawdzić tramwaje oznaczone Eminn lub Kabatas (nie Bagcilar) zarząd tramwajem do Eminn i / lub Kabatas. Jeździć tramwajem w kierunku wschodnim do Stambułu, 5 przystanku (nagrane ogłoszenie Stacja stop mówi Błękitny Meczet / Sultanahmet i wyjść. Będziesz na ulicy Divan Yolu na północno-wschodnim krańcu hipodromu z Błękitnego Meczetu wyraźnie w świetle . Postępuj zgodnie z linii tramwajowej w dół (przechodząc kilka restauracji na lewo i Biura Informacyjnego po prawej) do skrzyżowania i sygnalizacji świetlnej, przejść na prawo i wejść na dziedziniec pomiędzy St Sophia po lewej stronie i Błękitny Meczet trochę dalej na right.Go całą drogę przez dziedziniec i skręcić w prawo na końcu. Weź pierwszą w lewo na postoju taksówek i po ulicy w dół minięciu Four Seasons Hotel w lewo ... schodzić i końcu ulicy skręcić w prawo można zobaczyć na lewej Antique Hostel & Guesthouse znak. (ustanowienie czerwony)
Proszę nie wahaj się skontaktować się z nami telefonicznie.

Od dworca Sirkeci DO Antique Hostel (10 minut około)
Tramwajem, który jedzie do lewej sposób na głównej ulicy naprzeciwko dworca kolejowego i 5 minut po dojedziesz Przystanek tramwajowy Sultanahmet. (2. przystanek) Postępuj zgodnie z linii tramwajowej w dół (przechodząc kilka restauracji na lewo i Biura Informacyjnego po prawej) do skrzyżowania z sygnalizacją świetlną; krzyżują się w prawo i wejść na dziedziniec pomiędzy St Sophia po lewej stronie i Błękitny Meczet trochę dalej na swoich right.Go całą drogę przez dziedziniec i skręcić w prawo na końcu. Weź pierwszą w lewo na postoju taksówek i po ulicy w dół przechodząc w Four Seasons Hotel w lewo ... iść w dół, a następnie końcu ulicy skręcić w prawo można zobaczyć na lewej Antique Hostel & Guesthouse znak. (Zakład RED)

Proszę nie wahaj się skontaktować się z nami telefonicznie.
 • Dobry towar za tę cenę 9.5
 • Bezpieczeństwo 9.0
 • Lokalizacja 10.0
 • Personel 9.5
 • Atmosfera 9.0
 • Czystość 9.0
 • Udogodnienia 8.5
Przeczytaj wszystkie recenzje ZAREZERWUJ

Mobilna aplikacja Hostelworld

Rezerwuj w dowolnym miejscu i czasie korzystając z nowej aplikacji mobilnej Hostelworld

Wyszukuj i rezerwuj wybierając z ponad 33 000 obiektów noclegowych w ponad 170 krajach z dowolnego miejsca.

Zaloguj Się, Aby Otrzymywać Biuletyn

Wysyłamy Twoje dane

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera!

Subskrybuj nasz newsletter, aby otrzymywać najlepsze oferty zakwaterowania i nowości bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

×