Darmowe WiFi

Hostel Ani & Haakien Rotterdam

Bezpłatne odwołanie rezerwacji Zarezerwuj z 2-dniowym wyprzedzeniem, aby móc bezpłatnie anulować rezerwację.

2960 recenzja/-e/-i
Idealna lokalizacja
Znakomity personel
Fantastyczna czystość

Opis nieruchomości

Przytulny i artystyczny! Hostel Ani & Haakien to hostel w starym stylu, jeśli chodzi o towarzyski aspekt podróżowania. Naszym celem jest stworzenie poczucia wspólnoty, domu podróżnika podczas zwiedzania Rotterdamu. To zdecydowanie miejsce, które warto odwiedzić w Rotterdamie, jeśli szukasz dobrej dawki zabawy i zdrowego snu oraz szukasz inspiracji od podobnie myślących podróżników i samego miasta. Poznaj nowych przyjaciół na całe życie!

Położony 5 minut od Dworca Centralnego hotel Ani & Haakien znajduje się w odległości krótkiego spaceru od najpopularniejszych atrakcji Rotterdamu, takich jak Markthal, zajezdnia Boijmans i słynne Cube Houses! Nie znajdziesz nas na ruchliwej ulicy barowej w Ani&Haakien, zapewnisz sobie spokojny sen. Ale nie martw się, młoda i tętniąca życiem dzielnica Central District w Rotterdamie z dobrymi kawiarniami, designerskimi sklepami, barami na dachach, jazzem i elektronicznym życiem nocnym jest tylko o krok od tańca! Zapomnij więc o chodzeniu z ciężkim plecakiem, podrzuć go do hostelu i pozwól nam opowiedzieć Ci o fajnych rzeczach do zrobienia w Rotterdamie.

Hostel Ani & Haakien to idealne miejsce na jednodniowe wycieczki! Tylko 10 minut do Delft / 40 minut do Amsterdamu / 40 minut do Utrechtu i 20 minut do Hagi. Nasze akademiki są proste i czyste i wyposażone w szafki w środku. Nasze pokoje dwuosobowe to najmniejsze pokoje, jakie kiedykolwiek widziałeś! Trzeba naprawdę się kochać, żeby zarezerwować ten pokój :) Wszystkie pokoje mają wspólne prysznice i toalety na korytarzu.

NOWY
Otworzyliśmy mały bar śniadaniowy!

Obiektu
- W pełni wyposażona kuchnia dla gości
- Najlepszy pokój wspólny w historii!
- bezpłatną kawę i herbatę
- Bezpłatna pościel
- Darmowe wifi
- Bezpłatne szafki z gniazdkami elektrycznymi
- Bezpłatną przechowalnię bagażu - przed i po zameldowaniu
- Wypożyczalnia rowerów i bezpłatna przechowalnia rowerów
- Darmowe mapy miasta
- Nie ma godziny policyjnej
- Daj i weź sklep
- Piękny słoneczny ogród
- Hostelcat Suzy
- Kryte miejsce parkingowe (15 € w godzinach 15:00–11:00, rezerwacja)

Kilka super dodatków
Bilety ulgowe do lokalnych klubów.
Bezpłatna wycieczka piesza w każdą sobotę rano.

* Zameldowanie od 15:00 do 21:00 (daj nam znać, jeśli chcesz przyjechać później)
* Opłata klimatyczna 6,5% (nie wliczona w cenę)
* Mamy kota, który słucha imienia: Suzy La Cubanita
* Nie mamy całodobowej recepcji, więc daj nam znać, jeśli zamierzasz przyjechać po 21:00. Ale nie martw się, nie ma godziny policyjnej i zawsze ktoś jest w pobliżu! (Auto-translated from original language)

Recenzje i Oceny

Gości

Lokalizacja

Najnowsze opinie

16.07.2022
It was pleasure to be in this hostel, very nice atmosphere and amazing people, for sure when I will come to Rotterdam again I will chose that place.
Mężczyzna, 31-40
9.7
05.03.2024
This is the best hostel I’ve stayed in. The staff were really kind and helpful, and were genuinely interested in creating a welcoming environment for guests. The description and adverts were accurate. Met great people here would highly recommend
Mężczyzna, 18-24
05.03.2024
Very good with a lovely cat Suzy
Kobieta, 31-40

• Lodówka
    • Suszarka
    • Odkryty taras
    • Lampka do czytania
    • Suszarki do włosów do wynajęcia
    • Parkowanie

• Przechowalnia bagażu
    • Ochrona 24 godzin na dobę
    • Pokojówka
    • Wymeldowanie o późnej porze
    • Recepcja (ograniczone godziny)
  • Jedzenie i napoje

• Opcja posiłków