X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Anakin Stargate Hotel

Via Palestro 88., 00185, Rzym, Lazio, Włochy

Mapa i dojazd


73%Ocena

  • 67%Dobry towar za tę cenę
  • 79%Bezpieczeństwo
  • 87%Lokalizacja
  • 71%Personel
  • 71%Atmosfera
  • 74%Czystość
  • 64%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Aby dojść do Stargate Hotele recepcji, Via Nazionale 88,
dla Anakina zameldowania:
Dojazd do hotelu od: 1) dworca Termini: po przyjeździe pociągiem, można przyjechać w kierunku zachodnim, z pociągu na plecach należy iść w prawo (w kierunku malejącej liczbie platform) i podjąć pierwszym otwarciu na ulicę. To jest na północ wyjścia. Upewnij się, że jesteś na Via Marsala (Marsala street); Stamtąd po prostu chodzić czterech krótkich bloków na ulicy bezpośrednio przed tobą, Via Marghera. Jeśli trafisz Via Nazionale, skręcić w prawo, aż numer 88. Nasz znak wisi na zewnątrz.
2) lotnisko Ciampino: autobusem Terravision przybywa na Via Marsala, równolegle do dworca Termini, w jednym kierunku, jest kilka wspaniałych starych ruin i na parking stacji, w innych, ogromne kremowo-biały budynek, Termini. Chcesz iść w kierunku tego wielkiego budynku. Weź Via Marghera gdy chodzi się po lewej stronie (wszystkie ulice łączące powinna być po lewej stronie). Reszta jest jak wyżej.
3) Fiumicino Airport: Leonardo Express kursuje co 30 minut od lotniska i dworca kolejowego Termini przybywa na Binario (Platform) 21 lub 22, ukryty sposób z powrotem w kącie, pieszo z powrotem do stacji. Kiedy się tam, gdzie inne pociągi są zaparkowane, skręcić w prawo (numery platformy powinny zejść w tym kierunku). Weź duży otwór na drugim końcu stacji. Powinieneś znaleźć się na Via Marsala. Reszta jest jak wyżej.
4) Jeżeli trafiłeś na innej stacji, lotniska lub innego transportu, trzeba najpierw dostać się do dworca kolejowego Termini. Idź na terenie dworca i iść w kierunku malejącej liczbie platform do wyjścia północnej, podjęcia powyższych kierunków. Mapy są dostępne na całym świecie, w tym również wnętrza biura turystycznego stacji oraz w Internecie.