X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Anakin Stargate Hotel

Via Palestro 88., 00185, Rzym, Włochy

Mapa i dojazd


67%Ocena

  • 55%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 85%Lokalizacja
  • 75%Personel
  • 60%Atmosfera
  • 65%Czystość
  • 50%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Przyjazd w recepcji Stargate Hotele, Via Palestro 88,
dla Anakin zameldowania:
Dojazd do hotelu od: 1) stacji kolejowej Termini: po przyjeździe pociągiem, można przyjechać w kierunku zachodnim; z pociągu na plecach należy iść w prawo (w kierunku malejącej liczbie platform) i podjąć pierwsze otwarcie na ulicy. To jest wyjście na północ. Upewnij się, że jesteś na ulicy Via Marsala (Marsala); Stamtąd po prostu chodzić cztery krótkie bloki na ulicy bezpośrednio przed tobą, Via Marghera. Jeśli trafisz Via Palestro, skręcić w prawo, aż numer 88. Nasze znaki wiszące na zewnątrz.
2) Lotnisko Ciampino: autobusem Terravision przybywa na Via Marsala, równolegle do dworca Termini; w jednym kierunku, tam wspaniałe stare ruiny i na parking stacji; w inne, ogromne kremowo-biały budynek, Termini. Chcesz iść w kierunku tego wielkiego budynku. Weź Via Marghera gdy chodzi się po lewej stronie (wszystkie ulice łączące powinna być po lewej stronie). Reszta jest jak wyżej.
3) Lotnisko Fiumicino: Leonardo Express odjeżdża co 30 minut od lotniska i dworca kolejowego Termini przybywa na Binario (platforma) 21 lub 22, schowany w drodze powrotnej w rogu; pieszo z powrotem do stacji. Gdy dojdziesz do miejsca, gdzie inne pociągi są zaparkowane, skręcić w prawo (numery platformy powinny zejść w tym kierunku). Weź duży otwór na drugim końcu stacji. Powinny znaleźć się na Via Marsala. Reszta jest jak wyżej.
4) Jeżeli trafiłeś na każdej innej stacji, lotniska lub przez inną transportu, trzeba najpierw dostać się do dworca Termini. Idź na terenie dworca i iść w kierunku malejącej liczby platformę do wyjścia północnej podjęcia powyższych kierunków. Mapy są dostępne na całym świecie, w tym stacji wewnątrz biura turystycznego oraz w Internecie.