X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacje

Wskazówki dojazdu do Amsterdam-Inn

Haarlemmerstraat 79B, Amsterdam, Holandia

Mapa i dojazd


54%Ocena

  • 80%Dobry towar za tę cenę
  • 40%Bezpieczeństwo
  • 80%Lokalizacja
  • 80%Personel
  • 40%Atmosfera
  • 40%Czystość
  • 20%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Pociągiem:

Z Dworca Centralnego to tylko 3-4 minut spacerem do Amsterdam-Inn B & B. Jadąc od Dworca Centralnego (główne wejście naprzeciwko tramwajów), twoje oczy będą się łatwo złapać przez wielkiego Victoria Hotel reklamowej znak. Grzecznie proponuję wziąć to jako gwiazdę przewodnią na drodze do nas. Po osiągnięciu go, skręcić w prawo i iść aż do pierwszych światłach. Tu skręcamy w lewo i skręcić w pierwszą w prawo na ulicy handlowej nazwie Nieuwendijk. Chodzić prosto, mijamy mostek i będzie teraz znaleźć się w początku Haarlemmerstraat. Nasz B & B znajduje się po lewej stronie pod numerem 79B.

Autobusem:

Aby dostać się do naszego pensjonatu autobusem, trzeba wsiąść do autobusu nr. 18 kierunek Slotervaart lub autobus nr. 22 kierunek Zaanstraat. Wysiąść z autobusu na drugim przystanku, przejść przez ulicę i skręcić w lewo na drugiej ulicy. Jesteś teraz w Haarlemmerstraat i znajdzie Nasz B & B po prawej stronie pod numerem 79B.

Samochodem:

Po przyjeździe w Amsterdamie, podejmują obwodnicy A10, a następnie w kierunku A10 na zachód. S103 zjazd w kierunku centrum (trzeba będzie skręcić w prawo za to). Jesteś teraz na Haarlemmerweg. Jedź prosto, przejść przez most, skręcamy w lewo (w kierunku dworca taksówką), a następnie skręcić w pierwszą ulicę w prawo (w ABN AMRO Bank na rogu). Jesteś teraz na Haarlemmerdijk. Ponownie przejdź strita, przejść przez most i będzie w końcu przyjechać w Haarlemmerstraat. Amsterdam-Inn B & B znajduje się po prawej stronie drogi na numer 79B.

Parking:

Trzech minut (pieszo) od Amsterdam-Inn B & B można zaparkować samochód w podziemnym parkingu, naprzeciwko głównego dworca kolejowego. Jeśli idziesz z powrotem w kierunku głównego dworca kolejowego, tuż przed łodzi Miłośnicy kanał zobaczysz garażu.