X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Amsterdam Hostel

749 Taylor Street, San Francisco, USA

Mapa i dojazd


74%Ocena

  • 76%Dobry towar za tę cenę
  • 77%Bezpieczeństwo
  • 86%Lokalizacja
  • 71%Personel
  • 69%Atmosfera
  • 68%Czystość
  • 70%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od Greyhound:
Wyjście z Greyhound terminalu na Mission Street, skręcić w lewo i iść w kierunku ulicy Pierwszej. Skręć w prawo na ulicy Pierwszej i iść jeden blok na Market Street. Krzyż na drugiej stronie Rynku St i skręcić w lewo. Sutter Street będzie po prawej stronie mniej niż jedną przecznicę w dół, skręcić w prawo na Sutter (jest sklep Apostolskiej Cukierki na rogu). Spacer około 10 bloków na Sutter Street. Jeśli wybierasz się do 749 Taylor Street, skręć w prawo na Taylor i hostel będzie na lewej stronie.

Od Amtrak:
Od Amtraks Shopping Center Station (SFS), przejść na drugą stronę Market Street i iść Powell St, po stacji kolejki linowej. Skręć w lewo w Sutter. Jeśli wybierasz się do 749 Taylor Street, skręć w prawo na Taylor i hostel będzie na lewej stronie. Jeśli masz zamiar Mithili na 972 Sutter Street, nadal przeszłość Taylor Street skrzyżowaniu, hostel będzie na prawej stronie

Z Lotniska:
Od obu Oakland Airport lub San Francisco International Airport, pociągiem do stacji BART Powell Street. Stacja BART znajduje się w interntaional terminalu w San Francisco International Airport. Od lotniska w Oakland trzeba wziąć autobus AirBART ($ 2) do stacji BART Colesium. Weź BART pociąg do Powell Street Station (3,35 dolarów z Oakland Colesium stacji, 5,15 dolarów od San Francisco Airport). Wyjdź Powell stację kolejki linowej na zmianę sytuacji, wskazówek powyżej od Amtrak.

Prowadzenie:
Od autostrady 5 północy: Take Highway 580 W do 80 W. Należy highway 80 W ciągu Bay Bridge ($ 3) do 5 zjazdu St. Pobyt w lewo na zjeździe, pobyt w pasach dla Harrison St (Lekko w lewo od zjazdu z autostrady.) Idź jeden blok na Harrison, skręcić w prawo na 6th St Śledź 6-ci przez Market Street. Ulica będzie krzywa w lewo i będzie Taylor St Jeśli idziesz do 749 Taylor Street, hostel będzie po lewej stronie, po Sutter St Jeśli masz zamiar Mithili na 972 Sutter St, skręcić w lewo w Sutter i Mithila będzie 3 jest na bloki po prawej stronie.