X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Amsterdam Hostel

749 Taylor Street, San Francisco, USA

Mapa i dojazd


75%Ocena

  • 74%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 88%Lokalizacja
  • 74%Personel
  • 71%Atmosfera
  • 70%Czystość
  • 71%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od Greyhound:
Wyjście z terminala Greyhound na Mission Street, skręcić w lewo i iść w kierunku First Street. Skręć w prawo na ulicy i iść pierwszy jeden blok na Market Street. Przejechać na drugą stronę Rynku St i skręcić w lewo. Sutter Street będzie po prawej stronie mniej niż jeden blok w dół, skręcić w prawo na Sutter (tam Candy store Apostolskiej na rogu). W odległości około 10 bloków na Sutter Street. Jeśli wybierasz się do 749 Taylor Street, skręcić w prawo na Taylor i nieruchomości będzie na lewej stronie.

Od Amtrak:
Od Amtraks Shopping Center Station (SFS), przejść na drugą stronę ulicy i iść w górę Rynku Powell St, po kablu Cars. Skręć w lewo w Sutter. Jeśli wybierasz się do 749 Taylor Street, skręcić w prawo na Taylor i nieruchomości będzie na lewej stronie. Jeśli masz zamiar Mithili na 972 Sutter Street, nadal przeszłość Taylor Street skrzyżowaniu, nieruchomości będzie na prawej stronie

Od Lotniska:
Z obu Oakland i San Francisco International Airport, pociągiem do stacji BART Powell Street. Stacja BART znajduje się w interntaional terminalu w San Francisco International Airport. Z Oakland trzeba wziąć autobus AirBART ($ 2) do stacji Colesium BART. Weź pociąg BART stacji Powell Street (3,35 dolarów od stacji Oakland Colesium, 5,15 dolarów od San Francisco Airport). Wyjść na zmianę sytuacji stacji Powell linowej, wykonaj powyższe dojazdu od Amtrak.

Jazdy:
Od autostrady 5 North: Take Highway 580 W do 80 W. Należy autostradzie 80 W na Bay Bridge ($ 3) do 5 wyjeździe St. Pobyt w lewo na zjeździe, pobyt w pasach dla Harrison St (Lekko w lewo od zjazdu z autostrady.) Idź jeden blok na Harrison, skręcić w prawo na 6th St Śledź 6th całej Market Street. Ulica będzie krzywa w lewo i będzie Taylor St Jeśli masz zamiar 749 Taylor Street, nieruchomości będzie po lewej stronie, po Sutter St Jeśli masz zamiar Mithili na 972 Sutter St, skręcić w lewo w Sutter i Mithili będzie się 3 bloki na prawej stronie.