Darmowe WiFi

Amsterdam Hostel Annemarie

Bezpłatne odwołanie rezerwacji Zarezerwuj z 8-dniowym wyprzedzeniem, aby móc bezpłatnie anulować rezerwację.

6.9
Dobry
4738 recenzja/-e/-i
Idealna lokalizacja
Wspaniały personel
Świetna czystość

Opis nieruchomości

Witamy w hostelu Annemarie w Amsterdamie!

Wybierasz się w końcu do Amsterdamu? Szukasz odpowiedniego, niedrogiego zakwaterowania? Jesteśmy właściwym miejscem dla Ciebie – sprawimy, że Twój pobyt będzie niezapomniany.

Jesteśmy centralnie zlokalizowani, blisko wielu znanych atrakcji turystycznych, takich jak Leidseplein, Vondelpark, Museumplein, Rembrandtplein, targ kwiatowy, plac Dam, Dom Anny Frank, Muzeum van Gogha, Madame Tussauds, Rembranthuis i wiele więcej!

Naszym celem jest zapewnienie naszym gościom jak najbardziej gościnnego zakwaterowania. Spędzisz noce w zaciszu naszych nieskazitelnych prześcieradeł i relaksujących łóżek.

Nasze usługi obejmują bezpłatne Wi-Fi w pokojach, bezpłatny Internet, bezpłatne korzystanie z kuchni, bezpłatną pościel, mapy miasta i duży telewizor w holu. Nie ma godziny policyjnej. W pobliżu znajduje się pralnia.

Nasz zespół młodych, wielojęzycznych i gościnnych pracowników czeka na Ciebie, a my możemy zapewnić najlepsze informacje o Amsterdamie.

W pobliżu hostelu znajduje się supermarket, w którym można kupić jedzenie w przystępnej cenie i zaoszczędzić dużo pieniędzy podczas podróży.

Sam Amsterdam jest centralnie położony, co ułatwia zaplanowanie jednodniowej wycieczki do innych miast, takich jak Haarlem (architektura), Alkmaar (targ serów), Volendam (stary holenderski port rybny) lub Edam (holenderska wieś).

Aby zachować swobodną i harmonijną atmosferę, nie przyjmujemy zwierząt ani gości poniżej 16 roku życia.

Przed dokonaniem rezerwacji przeczytaj nasze uwagi poniżej. (Auto-translated from original language)

Recenzje i Oceny

Lokalizacja

Najnowsze opinie

Znakomity
02.10.2021
It was great, location, stuff and cosy, nice atmposhere
Mężczyzna, 31-40
Znakomity
14.08.2020
Great place to sleep in Amsterdam while saving money
Kobieta, 25-30
3.1
Ocena
09.03.2024
If you get the top bed all your things are gonna fall down because there is no bed rails are there. Kindda mystic place. Staffs are not too welcoming. There is no space in the bathroom. No proper blankets and bedsheets. To be honest the bedding is stinky..
Mężczyzna, 18-24

Udogodnienia