X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Alfama Patio Hostel

Escolas Gerais, 3, Patio dos Quintalinhos 1, Lizbona, Portugalia

Mapa i dojazd


90%Ocena

  • 90%Dobry towar za tę cenę
  • 92%Bezpieczeństwo
  • 89%Lokalizacja
  • 91%Personel
  • 91%Atmosfera
  • 88%Czystość
  • 87%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od Santa Apolonia (pociąg / stacji metra):
Maksymalnie 15 minut spacerem do hostelu. Wyjście z dworca i przejść się do C Forte (prawo Museu Militar) i skręcić w lewo do R.Remedios (40 m),. Idź prosto i skręcić w prawo w R.Vigario (150 m). Trzymaj prosto aż R.Escolas Gerais (100 m). Po 30m istnieje V skrzyżowania, skręcić w lewo, 50 m do przodu w drodze z torów tramwajowych, skręcić w prawo i jesteśmy nr.3 (20m).

Z lotniska Subway:
Pobierz Red Line - kierunek "S.Sebastiao" - przejdź do ostatniego przystanku. W "S. 'Zmiana Blue Line - kierunek "SEBASTIAO Santa Apolonia" - przejdź do ostatniego przystanku. Od Sta stacji Apolonia i postępuj zgodnie ze wskazówkami, jak powyżej.

Z lotniska pociągiem / Metra:
Pobierz Red Line - kierunek "S. Sebastiao '- 3 przystanki do "Oriente". W "Oriente" przejść do obszaru kolejowego i wsiąść do pociągu kierunku "Santa Apolonia" (7 minut!) - Sprawdzić online schedulle www.cp.pt pociągu. Od Sta stacji Apolonia i postępuj zgodnie ze wskazówkami, jak powyżej.

Przyjeżdżając do Lizbony pociągiem:
Pociągiem lub metrem do stacji Sta Apalonia. Wyjście z dworca i przejść się do C Forte (Museu Militar z prawego) i skręcić w lewo do R.Remedios (40 m). Idź prosto i skręcić w prawo w R.Vigario (150 m). Trzymaj prosto aż R.Escolas Gerais (100 m). Po 30m istnieje V skrzyżowania, skręcić w lewo, 50 m do przodu w drodze z torów tramwajowych, skręcić w prawo i jesteśmy nr.3 (20m).

Przyjeżdżając do Lizbony autobusem:
Z dworca Gare Oriente Terminal, pociągiem w kierunku Sta Apolonia i postępuj zgodnie ze wskazówkami, jak powyżej.
Od Sete Rios terminalu, iść z metrem w kierunku stacji Sta Apolonia i postępuj zgodnie ze wskazówkami, jak powyżej.

Taksówką:
Idź do Escolas Gerais 3 (nie Rua das Gerais, wspólne Escolas pomyłkę), w pobliżu Voz do Operario. Z lotniska taksówką nie powinien kosztować więcej niż 20 z torby. (Jeśli są przeładowane, poproś o recipt i niech recepcji wiem o tym).

Samochodem:
Idź w kierunku centrum miasta i należy kierować się do zamku Sao Jorge. Park za darmo w pobliżu S.Vicente Kościoła (Fora wyjątkiem wtorki i soboty) lub płacąc Portas do Sol parkingowe. Spacer przez trzy minuty, po szynach tramwajowych, aż znajdziesz Escolas Gerais 3.