X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Alfama Patio Hostel

Escolas Gerais, 3, Patio dos Quintalinhos 1, Lizbona, Portugalia

Mapa i dojazd


93%Ocena

  • 94%Dobry towar za tę cenę
  • 94%Bezpieczeństwo
  • 90%Lokalizacja
  • 95%Personel
  • 95%Atmosfera
  • 90%Czystość
  • 91%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z Santa Apolonia (pociąg / stacji metra):
Maksymalnie 15 minut pieszo do hostelu. Wyjście z dworca i przejść się do C do Forte (prawo Museu Militar) i skręcić w lewo do R.Remedios (40 m). Idź prosto i skręcić w prawo w R.Vigario (150 m). Trzymaj prosto aż R.Escolas Gerais (100 m). Po 30m V jest skrzyżowanie, weź w lewo, 50 m do przodu w drodze z torów tramwajowych, skręcamy w prawo i jesteśmy nr.3 (20m).

Z lotniska metrem:
Pobierz czerwonej linii - kierunek "S.Sebastiao" - przejdź do ostatniego przystanku. W 'S. 'Zmiana Niebieska Linia - kierunek "Sebastiao Santa Apolonia" - przejdź do ostatniego przystanku. Od stacji Sta Apolonia i postępuj zgodnie ze wskazówkami, jak powyżej.

Z lotniska pociągiem / Metra:
Pobierz czerwonej linii - kierunek "S. Sebastiao "- 3 przystanki do" Oriente ". W "Oriente" przejść do obszaru kolejowego i wsiąść do pociągu "Santa Apolonia" kierunek (7 minut!) - Sprawdź www.cp.pt online schedulle kolejowego. Od stacji Sta Apolonia i postępuj zgodnie ze wskazówkami, jak powyżej.

Przybywając w Lizbonie pociągiem:
Pociągiem lub metrem do stacji Sta Apalonia. Wyjście z dworca i przejść się do C do Forte (prawo Museu Militar) i skręcić w lewo do R.Remedios (40 m). Idź prosto i skręcić w prawo w R.Vigario (150 m). Trzymaj prosto aż R.Escolas Gerais (100 m). Po 30m V jest skrzyżowanie, weź w lewo, 50 m do przodu w drodze z torów tramwajowych, skręcamy w prawo i jesteśmy nr.3 (20m).

Przybyciu do Lizbony autobusem:
Z dworca Gare Oriente Terminal, wsiąść do pociągu w kierunku Sta Apolonia i postępuj zgodnie ze wskazówkami, jak powyżej.
Od Sete Rios terminalu, iść z metra w kierunku stacji Sta Apolonia i postępuj zgodnie ze wskazówkami, jak powyżej.

Taksówką:
Idź do Escolas Gerais 3 (nie Rua das Escolas Gerais, częsty błąd), w pobliżu Voz do Operario. Z lotniska taksówką nie powinien kosztować więcej niż 20, z torby. (Jeśli jesteś na dodatkową opłatą, poproś o recipt i niech recepcja wiem o tym).

Samochodem:
Idź w kierunku centrum miasta i należy kierować się do zamku Sao Jorge. Park za darmo w pobliżu S.Vicente Fora Kościoła (z wyjątkiem wtorków i sobót) lub płacąc parkingu w Portas do Sol. Spacer przez trzy minuty, po szynach tramwajowych, aż znajdziesz Escolas Gerais 3.