X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Alekin Hostel

Via Porta Rossa 6, Florencja, Włochy

Mapa i dojazd


64%Ocena

  • 65%Dobry towar za tę cenę
  • 65%Bezpieczeństwo
  • 88%Lokalizacja
  • 61%Personel
  • 60%Atmosfera
  • 60%Czystość
  • 50%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od dworca kolejowego Santa Maria Novela: wyjściu z dworca i przejść Straith na Via Panzani, wich staje Via de Ceretani. To zabierze Cię prosto do Piazza San Giovani i idź w prawo do Piazza della Repubblica i iść Via Calimala i drugiego prawa po 1 blok jest Via Porta Rossa n. 6 (proszę zwrócić uwagę: we Florencji mamy podwójne cyfry, które po prostu trzeba zobaczyć te w kolorze czarnym lub niebieskim kolorem), jest Hostel Alekin a pokój jest w samym sercu miasta i HISTORICLE centrum Florencji. Lub taksówką kosztuje około 8.

Pamiętaj, że dla tych, którzy są obywatela spoza Unii Europejskiej przyjmujemy tylko oryginalne paszporty w celu dokonania zameldowania.

Ważne: przyjazd od 11 rano do godzina siedemnasta
Jeśli masz zamiar przyjechać w innym czasie, należy doradzać
tylko z rozmowy telefonicznej lub e-mail.

Cancelations musi być dokonane co najmniej na 72 godziny dla każdej nocy przed przyjazdem. Na przykład, jeśli są zarezerwowane na 20 dnia miesiąca wymagamy powiadomienia o odwołaniu lub zmianie do końca 16 miesiąca. Jeśli nie nasz hostel będzie rachunek za pierwszą noc pobytu. Po uiszczeniu przybycia jest tylko w gotówce! Łączna cena!! Podatek turystyczny nie jest uwzględniony

Ważne: Połączenie WiFi z internetem zależy od tego, ile potężny jest twój włączyć modem notebooka, ponieważ sygnał jest bardzo weack to oznacza, że ​​to być może nie mógł pracować bez jakiejkolwiek odpowiedzialności właściciela.

Jeśli masz samochód i pochodzą z Rzymu: zjazd z autostrady "Firenze Sud", a następnie kierować się znakami na "centro". Jeśli przyjeżdżasz z Milano, zjazd "Firenze Certosa" i folow znaki na "centro" i Piazzale Michelangelo, aż Rech rzekę. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt telefoniczny.