X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Alekin Hostel

Via Porta Rossa 6, Florencja, Włochy

Mapa i dojazd


61%Ocena

  • 67%Dobry towar za tę cenę
  • 73%Bezpieczeństwo
  • 93%Lokalizacja
  • 53%Personel
  • 40%Atmosfera
  • 53%Czystość
  • 47%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od dworca kolejowego Santa Maria Novela: po wyjściu z dworca i przejść Straith na Via Panzani, wich staje Via de Ceretani. To zabierze Cię prosto do Piazza San Giovani i idź w prawo do Piazza della Repubblica i iść w Via Calimala i drugiego prawa po 1 blok jest Via Porta Rossa n. 6 (Proszę zwrócić uwagę: we Florencji mamy podwójne cyfry, które po prostu trzeba zobaczyć te w kolorze czarnym lub niebieskim kolorem), jest Hostel Alekin a pokój jest w samym sercu miasta i HISTORICLE centrum Florencji. Lub taksówką kosztuje około 8.

Pamiętaj, że dla tych, którzy są spoza Europy obywatel Unii przyjmujemy tylko oryginalne paszportów w celu dokonania zameldowania.

Ważne: zameldowanie od 11 rano do godzina siedemnasta
Jeśli masz zamiar przyjechać w innym czasie, należy doradzić
tylko z rozmowy telefonicznej lub e-mail.

Cancelations musi być dokonane co najmniej na 72 godzin dla każdej nocy przed przyjazdem. Na przykład, jeśli są zarezerwowane do 20 dnia miesiąca wymagają notyfikacji anulowania lub zmian do końca 16 miesiąca. Jeśli nie nasz hostel będzie rozliczeniu za pierwszą dobę pobytu. Po przyjeździe płatności w gotówce !!! Łączna cena !!!! Opłata klimatyczna nie jest uwzględniony

Ważne: Połączenie wirless internet zależy od tego ile mocny jest twój włączone modemu notebooka, ponieważ sygnał jest bardzo weack co oznacza, że ​​może mógłby NIE DZIAŁA bez odpowiedzialnością właściciela.

Jeśli masz samochód, a pochodzą z Rzymu: jechać autostradą zjazd "Firenze Sud", a następnie kierować się znakami na "centro". Jeśli przyjeżdżasz z Milano, zjazd "Firenze Certosa" i folow drogowskazami na "centro" i Piazzale Michelangelo, aż Rech rzekę. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt telefoniczny.