X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Alberguinn Youth Hostel

c/ Melcior de Palau, 70-74 entlo, Barcelona, Hiszpania

Mapa i dojazd


80%Ocena

  • 78%Dobry towar za tę cenę
  • 86%Bezpieczeństwo
  • 83%Lokalizacja
  • 82%Personel
  • 75%Atmosfera
  • 83%Czystość
  • 77%Udogodnienia

JAK DOJECHAĆ

Zalecana bilet 'T-10' Dziesięć przejażdżki którym można dzielić.


- Z dworca Sants: Wyjdź stacji przez Plaza Joan Peiró (przez taksówki i McDonalds), skręcić w prawo po przejechaniu światłach biorąc Carrer Comtes de Belloch lub Vallespir a następnie skręcić w lewo na trzecim ulicy. To Melcior de Palau, jesteśmy pod numerem 70-74, pierwsze piętro, na rogu z ul Galileo

- Od Plaça de Sants: Weź Galileo Street (przez Pans i sklep z kanapkami Spółki) do trzeciego ulicy po prawej stronie. To Melcior de Palau, jesteśmy pod numerem 70-74, pierwsze piętro, na rogu z Galileo przy ul.

- Od Plaça del Centre: Spacer w dół ulicy na Vallespir, skręcić w prawo w drugą ulicę. To Melcior de Palau, jesteśmy pod numerem 70-74, pierwsze piętro, na rogu z Galileo przy ul.

- Od Estació del Nord: metrem L1 (czerwona linia) w Arc de Triumf hamowania przy Plaça de Sants.

- Z lotniska w Barcelonie: Weź R2 spacerem Rodalies jazdy pociągiem w kierunku Barcelony, na trzecim przystanku jest dworzec Sants. Biegnie od 05:42 do 23:38 co pół godziny. Istnieje również Aerobus, który idzie z lotniska do Plaça Catalunya i następnie stacji Sants.

- Z lotniska Girona: Take the Bus Barcelona zewnątrz lotniska i zatrzymać w Barcelonie Estació del Nord.

- Od França Station: pociąg R2, że idzie na lotnisko zatrzymuje się na stacji Sants. Można także wziąć metro w Barceloneta L4 i zmienić w Verdaguer na L5, który zaprowadzi cię do dworca Sants.