X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Alberguinn Youth Hostel

c/ Melcior de Palau, 70-74 entlo, Barcelona, Hiszpania

Mapa i dojazd


90%Ocena

  • 91%Dobry towar za tę cenę
  • 93%Bezpieczeństwo
  • 83%Lokalizacja
  • 94%Personel
  • 86%Atmosfera
  • 92%Czystość
  • 88%Udogodnienia

JAK DOJECHAĆ

Zalecana bilet 'T-10' Dziesięć przejażdżki którym można dzielić.


- Z dworca Sants: Wyjdź stacji przez Plaza Joan Peiró (przez taksówki i McDonalds), skręcić w prawo po przejechaniu światłach biorąc Carrer Comtes de Belloch lub Vallespir a następnie skręcić w lewo na trzecim ulicy. To Melcior de Palau, jesteśmy pod numerem 70-74, pierwsze piętro, na rogu z ul Galileo

- Od Plaça de Sants: Weź Galileo Street (przez Pans i sklep z kanapkami Spółki) do trzeciego ulicy po prawej stronie. To Melcior de Palau, jesteśmy pod numerem 70-74, pierwsze piętro, na rogu z Galileo przy ul.

- Od Plaça del Centre: Spacer w dół ulicy na Vallespir, skręcić w prawo w drugą ulicę. To Melcior de Palau, jesteśmy pod numerem 70-74, pierwsze piętro, na rogu z Galileo przy ul.

- Od Estació del Nord: metrem L1 (czerwona linia) w Arc de Triumf hamowania przy Plaça de Sants.

- Z lotniska w Barcelonie: Weź R2 spacerem Rodalies jazdy pociągiem w kierunku Barcelony, na trzecim przystanku jest dworzec Sants. Biegnie od 05:42 do 23:38 co pół godziny. Istnieje również Aerobus, który idzie z lotniska do Plaça Catalunya i następnie stacji Sants.

- Z lotniska Girona: Take the Bus Barcelona zewnątrz lotniska i zatrzymać w Barcelonie Estació del Nord.

- Od França Station: pociąg R2, że idzie na lotnisko zatrzymuje się na stacji Sants. Można także wziąć metro w Barceloneta L4 i zmienić w Verdaguer na L5, który zaprowadzi cię do dworca Sants.