X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Albergo Villa Serena

Via Mezzacapo 2/b, Marghera, Wenecja, Włochy

Mapa i dojazd


75%Ocena

  • 75%Dobry towar za tę cenę
  • 82%Bezpieczeństwo
  • 73%Lokalizacja
  • 78%Personel
  • 74%Atmosfera
  • 74%Czystość
  • 69%Udogodnienia

Pociągiem: Z dworca Mestre-Venezia: HotelVilla Serena jest 300 metrów. Wpisz podziemnego dworca i dalej zjazd na Marghera. Pojawi się na ulicę przez g.Ulloa, idź prosto. Skręć w lewo w drugą ulicę widać, po tej ulicy, będzie krzyż ulicę Via G. Rizzardi, i nadal jeszcze jeden blok skręcić w lewo, kiedy klikniemy za pośrednictwem g.Durando. Zaraz za przystanek autobusowy, na drugą stronę ulicy, przed tobą jest nieoznakowany ulicy. Postępuj zgodnie z nieoznakowanych ulicy, która biegnie równolegle do gazu station.20 metrów po prawej stronie znajdą Państwo bar w hotelu Villa Serena.

Samolotem: Z lotniska Wenecja 'Marco Polo':
Autobusem numer 15 i wysiąść na pierwszym przystanku w Margherze w Via Durando. Zaraz za przystanek autobusowy, na drugą stronę ulicy, przed tobą jest nieoznakowany ulicy. Postępuj zgodnie z nieoznakowanych ulicy, która biegnie równolegle do gazu station.20 metrów po prawej stronie znajdą Państwo bar w hotelu Villa Serena.

Samolotem: Z lotniska w Treviso S. Angelo - Ca 'Nova:
Autobusem do stacji kolejowej Mestre, około 30 minut, niż wprowadzać nogi wejdą podziemnego dworca i dalej zjazd na Marghera. Pojawi się na ulicę przez g.Ulloa, idź prosto. Skręć w lewo w drugą ulicę widać, po tej ulicy, będzie krzyż ulicę Via G. Rizzardi, i nadal jeszcze jeden blok skręcić w lewo, kiedy klikniemy za pośrednictwem g.Durando. Zaraz za przystanek autobusowy, na drugą stronę ulicy, przed tobą jest nieoznakowany ulicy. Postępuj zgodnie z nieoznakowanych ulicy, która biegnie równolegle do gazu station.20 metrów po prawej stronie znajdziesz adwokatury i / Hotel Villa Serena.

Z Piazzale Roma Wenecja pojechać autobusem nr 6 lub autobusem nr 6 / Panorama i wysiąść na pierwszym przystanku w Marghera ulicy Durando na drugą stronę ulicy, a następnie nieoznakowany ulicy 20 metrów po prawej stronie znajdziesz adwokatury i / Hotel Villa Serena.

Samochodem: Z A4 Milano-Venezia.: Po poboru opłat autostrady, dalej obwodnicą trzymania na prawo, dopóki nie należy zjechać na Marghera - Mestre. Na pierwszym rondzie utrzymać się na prawo, a następnie drugi zjazd na Marghera Centro, na drugim rondzie zjedź second i dalej do centrum. Po dotarciu do Piazza Municipio do prostych na rondzie skręcić w lewo i po prawo w Via Cosenz w końcu znajdą Hotel Villa Serena.

Od A4 Triest-Wenecja oraz A27 Belluno-Wenecja: Po opuszczeniu poboru opłat nadal wzdłuż obwodnicy, aż do ostatniego zjazdu na SS Romea / Chioggia / Marghera. Na pierwszym rondzie zjedź second dla Marghera Centro, na drugim rondzie zjedź second i dalej do centrum. Kiedy dojdziemy do Piazza Municipio do prostych do rondzie skręcić w lewo i po prawo w Via Cosenz w końcu znajdą Hotel Villa Serena.