X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Albergo Villa Serena

Via Mezzacapo 2/b, Marghera, Wenecja, Włochy

Mapa i dojazd


79%Ocena

  • 75%Dobry towar za tę cenę
  • 85%Bezpieczeństwo
  • 79%Lokalizacja
  • 87%Personel
  • 76%Atmosfera
  • 77%Czystość
  • 72%Udogodnienia

Pociągiem: Z dworca Mestre-Venezia: HotelVilla Serena jest 300 metrów. Wpisz podziemnego dworca i dalej zjazd na Marghera. Pojawi się na ulicę przez g.Ulloa, idź prosto. Skręć w lewo w drugą ulicę widać, po tej ulicy, będzie krzyż ulicę Via G. Rizzardi, i nadal jeszcze jeden blok skręcić w lewo, kiedy klikniemy za pośrednictwem g.Durando. Zaraz za przystanek autobusowy, na drugą stronę ulicy, przed tobą jest nieoznakowany ulicy. Postępuj zgodnie z nieoznakowanych ulicy, która biegnie równolegle do gazu station.20 metrów po prawej stronie znajdą Państwo bar w hotelu Villa Serena.

Samolotem: Z lotniska Wenecja 'Marco Polo':
Autobusem numer 15 i wysiąść na pierwszym przystanku w Margherze w Via Durando. Zaraz za przystanek autobusowy, na drugą stronę ulicy, przed tobą jest nieoznakowany ulicy. Postępuj zgodnie z nieoznakowanych ulicy, która biegnie równolegle do gazu station.20 metrów po prawej stronie znajdą Państwo bar w hotelu Villa Serena.

Samolotem: Z lotniska w Treviso S. Angelo - Ca 'Nova:
Autobusem do stacji kolejowej Mestre, około 30 minut, niż wprowadzać nogi wejdą podziemnego dworca i dalej zjazd na Marghera. Pojawi się na ulicę przez g.Ulloa, idź prosto. Skręć w lewo w drugą ulicę widać, po tej ulicy, będzie krzyż ulicę Via G. Rizzardi, i nadal jeszcze jeden blok skręcić w lewo, kiedy klikniemy za pośrednictwem g.Durando. Zaraz za przystanek autobusowy, na drugą stronę ulicy, przed tobą jest nieoznakowany ulicy. Postępuj zgodnie z nieoznakowanych ulicy, która biegnie równolegle do gazu station.20 metrów po prawej stronie znajdziesz adwokatury i / Hotel Villa Serena.

Z Piazzale Roma Wenecja pojechać autobusem nr 6 lub autobusem nr 6 / Panorama i wysiąść na pierwszym przystanku w Marghera ulicy Durando na drugą stronę ulicy, a następnie nieoznakowany ulicy 20 metrów po prawej stronie znajdziesz adwokatury i / Hotel Villa Serena.

Samochodem: Z A4 Milano-Venezia.: Po poboru opłat autostrady, dalej obwodnicą trzymania na prawo, dopóki nie należy zjechać na Marghera - Mestre. Na pierwszym rondzie utrzymać się na prawo, a następnie drugi zjazd na Marghera Centro, na drugim rondzie zjedź second i dalej do centrum. Po dotarciu do Piazza Municipio do prostych na rondzie skręcić w lewo i po prawo w Via Cosenz w końcu znajdą Hotel Villa Serena.

Od A4 Triest-Wenecja oraz A27 Belluno-Wenecja: Po opuszczeniu poboru opłat nadal wzdłuż obwodnicy, aż do ostatniego zjazdu na SS Romea / Chioggia / Marghera. Na pierwszym rondzie zjedź second dla Marghera Centro, na drugim rondzie zjedź second i dalej do centrum. Kiedy dojdziemy do Piazza Municipio do prostych do rondzie skręcić w lewo i po prawo w Via Cosenz w końcu znajdą Hotel Villa Serena.