X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Al Palazzo Lion Morosini

Cannaregio, 5700, Wenecja, Veneto, Włochy

Mapa i dojazd


77%Ocena

  • 75%Dobry towar za tę cenę
  • 75%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 80%Personel
  • 65%Atmosfera
  • 70%Czystość
  • 75%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google DOJAZD
POCIĄGIEM
Wszystkie pociągi na stacji Santa Lucia. Z molo naprzeciwko dworca taksówką wodną lub ACTV vaporetto linii 2 do Rialto. Od przystanku Rialto spacer do podnóża mostu Rialto (ale nie przekroczyć), gdzie znajdą Państwo plac (San Bartolomeo) z posągiem. Skręć w lewo i iść 50 metrów do mostku przez "Coin" supermarketu. Kontynuuj przez około 70 metrów, a następnie skręcić w lewo w "Calle" (ul) w restauracji "Fiaschetteria Toscana". Jesteśmy 20 metrów na prawo LICZBY parter 5700.

SAMOCHODEM
Zostaw swój samochód na jednym z parkingów Tronchetto (przez długi Ponte della Liberta most na prawo) lub w naszym powiązane garażu 'San Marco' na Piazzale Roma, terminalu dla wszystkich samochodów osobowych i autokarów. Od obu Tronchetto i Piazzale Roma wsiąść w ACTV linię tramwaju wodnego 2 do Rialto. Stamtąd po wyżej kierunkach od przystanku Rialto.

SAMOLOTEM - Wenecja Marco Polo
Z lotniska Marco Polo wziąć Alilaguna waterbus do Rialto lub autobusem ATVO nr 5 do Piazzale Roma. Stamtąd po wyżej kierunkach od przystanku Rialto.

BY AIR - Treviso Antonio Canova
Z lotniska Treviso autobusem ATVO do Wenecji - Piazzale Roma. Stamtąd po wyżej kierunkach od przystanku Rialto