X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Ahoy! Hostel

Na Perstyne 10, Praga, Czechy

Mapa i dojazd


89%Ocena

  • 90%Dobry towar za tę cenę
  • 91%Bezpieczeństwo
  • 95%Lokalizacja
  • 93%Personel
  • 84%Atmosfera
  • 87%Czystość
  • 85%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google 1 / Hlavni nadrazi (Dworzec Główny):

/ spacer
Spacer po parku na Vaclavske Namesti (5mins). Spacer do samego dołu głównego placu i skręcić w lewo na 28. října Street. Trzymaj się około 300m, a następnie w prawo na naszej ulicy - Na Perstyne. Znajdujemy się na: Na Perstyne 10, obok Gwiazda Arena kasynie. (Czas trwania ok. 20 minut)
b / transportu publicznego (tramwaj)
Spacer z głównej hali dworca kolejowego i skręcić w prawo. W 2 minuty można znaleźć przystanek tramwajowy. Drogi krzyżowej i tramwajem nr. 9 z Hlavni Nadrazi (dworzec główny) do Narodni Trida. Zostaw tramwaju i iść w kierunku głównej ulicy - Narodni. Przekroczenia tej ulicy i głowę na naszej ulicy - Na Perstyne. Znajdujemy się na: Na Perstyne 10, obok Gwiazda Arena kasynie. (Czas trwania ok. 15 min)

2 / Vaclava Havla Letiště (Vaclav Havel Lotnisko Praga):
/ transportu publicznego (autobus + metro)
Wsiąść do autobusu nr. 119 z lotniska do Dejvicka przystanku. Wziąć metro linii A (zielony) z Dejvicka do przystanku Mustek. Zostaw przystanek Mustek przez 28. zjazdu rijna. Skręć w prawo i jechać dalej na około 3 minuty, należy jeszcze raz w prawo na naszej ulicy Na Perstyne. Znajdujemy się na: Na Perstyne 10, obok Gwiazda Arena kasynie. (Czas trwania ok. 45 minut)
b / taxi
odpowiedz na tę wiadomość, a my zorganizujemy dla Ciebie taksówkę dla bezkonkurencyjnej cenie 500CZK (do 4 osób) lub 750CZK (do 7 osób). (Czas trwania zależy od aktualnego ruchu, 20-40mins)
c / na lotnisko taksówką
raczej zalecane, nie uczciwa cena

3 / Autobusove nadrazi Florenc (Międzynarodowy Dworzec Autobusowy Florenc)
Take metro linii B (żółty) i przejść do przystanku Narodni Trida. Użyj wyjścia do Narodni Trida, przekroczyć tę ulicę i głowę na naszej ulicy - Na Perstyne. Znajdujemy się na: Na Perstyne 10, obok Gwiazda Arena kasynie. (Czas trwania ok. 15 min)

4 / Nadrazi Holesovice (Dworzec kolejowy Holesovice):
Zapoznaj się z linii metra C (czerwony) i przejdź do Florenc zatrzymać, zmiany dla linii B (żółty) i nadal przystanek Narodni Trida. Użyj wyjścia do Narodni Trida, przekroczyć tę ulicę i głowę na naszej ulicy - Na Perstyne. Znajdujemy się na: Na Perstyne 10, obok Gwiazda Arena kasynie. (Czas trwania ok. 20 minut)

5 / Masarykovo nadrazi (Dworzec Masaryka):
Take metro linii B (żółty), (wejście znajduje się w przedniej części sali) i przejść do przystanku Narodni Trida. Użyj wyjścia do Narodni Trida, przekroczyć tę ulicę i głowę na naszej ulicy - Na Perstyne. Znajdujemy się na: Na Perstyne 10, obok Gwiazda Arena kasynie. (Czas trwania ok. 10 min)