X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Africa's Zoo Lodge Backpackers

233A Jan Smuts Avenue, Parktown North, Johannesburg, Republika Południowej Afryki

Mapa i dojazd


37%Ocena

  • 40%Dobry towar za tę cenę
  • 40%Bezpieczeństwo
  • 20%Lokalizacja
  • 60%Personel
  • 20%Atmosfera
  • 40%Czystość
  • 40%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google NASZA LOKALIZACJA:
Znajdujemy się w bujnych Northern Suburbs, 7 km od centrum miasta i jeden z najbezpieczniejszych przedmieściach w Jo'burg. Stacje kolejowe i autobusowe są tylko dziesięć minut jazdy samochodem dla tych, którzy chcą podróżować. Jan Smuts Avenue jest głównym szlakiem transportowym działa północ-południe przez Jo'burg z autobusów, które zatrzymują się na naszych drzwi. Możesz skorzystać z naszego transportu w domu lub taksówką do wielu pobliskich atrakcji.

DOJAZD DO ZOO Lodge Backpackers:

SAMOLOTEM:
Po przybyciu do Johannesburga, telefoniczny kontakt z recepcją. Telefony znajdują się w Urzędzie Telkom w terminalu przylotów międzynarodowych. Będziemy spotkać się z Państwem w ciągu 45 minut w każdym sklepie telefon komórkowy MTN lub w Sali Żywności i Bankowości na antresoli. Odbiór za to R180 za podróż.

Autobusem lub pociągiem:
Po przybyciu na Park Station zadzwonić do recepcji. Telefony znajdują się w hali przylotów następnego głównego do Bon Voyage Cafe na parterze lub w Steers Fast Food Restaurant na półpiętrze. Spotkamy się w ciągu 25 minut w obu kosztów Steers lub Bon Voyage.The jest R 50.00 do pick-up

SAMOCHODEM
Z Cape Town: - Follow the N1, a następnie na N12 w kierunku Witbank i Johannesburgu. Skręć M1 North. Na skrzyżowaniu z głową M2 w kierunku Sandton / Pretorii. Podjąć 3rd się rampa, Aleja Jana Smutsa. Skręć w lewo na 1 światłach. Przejść przez 9 światłach. Od 9 światłach jesteśmy 400m dalej po lewej stronie nr 233a Jan Smuts Avenue.

Od Durban: - Follow N3 do Johannesburga i skręcić na M2 Zachodu, która biegnie na południe od miasta, które będzie można zobaczyć na swojej prawej stronie. Skręcić na północ, w kierunku M1 Sandton / Pretorii. Podjąć 3rd się rampa, Aleja Jana Smutsa. Skręć w lewo na 1 światłach. Przejść przez 9 światłach. Od 9 światłach jesteśmy 400m dalej, na lewej stronie nr 233a Jan Smuts Avenue.

Od Nelspruit: - Follow the N4 i na kierunku N12 Johannesburgu. Kierujemy się do centrum Johannesburga na N3, a następnie na M2 Wschodzie. Skręcić na północ, w kierunku M1 Sandton / Pretorii. Podjąć 3rd się rampa, Aleja Jana Smutsa. Skręć w lewo na 1 światłach. Przejść przez 9 światłach. Od 9 światłach jesteśmy 400m dalej, na lewej stronie nr 233a Jan Smuts Avenue.

Od Pretorii: - Postępuj zgodnie z N1 do Johannesburga i skręcić na M1 Południe. Weź Glenhove się rampy. Skręć w prawo na światłach, przejść nad autostradą i przez 5 światłach. Skręć w prawo na 6 do Jana Smutsa Avenue. Przejść przez 3 światłach i jesteśmy 400m dalej po lewej stronie. Nr 233a Jan Smuts Avenue.