Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Africa's Zoo Lodge Backpackers

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenzje
 • Dobry towar za tę cenę 6.6
 • Bezpieczeństwo 7.4
 • Lokalizacja 7.4
 • Personel 8.0
 • Atmosfera 5.4
 • Czystość 6.0
 • Udogodnienia 6.6

Lokalizacja

233A Jan Smuts Avenue, Parktown North

Wskazówki Odnośnie Placówki

Przetłumaczone przez Google
NASZA LOKALIZACJA:
Znajdujemy się w bujnych Northern Suburbs, 7 km od centrum miasta i jeden z najbezpieczniejszych przedmieściach w Jo'burg. Stacje kolejowe i autobusowe są tylko dziesięć minut jazdy samochodem dla tych, którzy chcą podróżować. Jan Smuts Avenue jest głównym szlakiem transportowym działa północ-południe przez Jo'burg z autobusów, które zatrzymują się na naszych drzwi. Możesz skorzystać z naszego transportu w domu lub taksówką do wielu pobliskich atrakcji.

DOJAZD DO ZOO Lodge Backpackers:

SAMOLOTEM:
Po przybyciu do Johannesburga, telefoniczny kontakt z recepcją. Telefony znajdują się w Urzędzie Telkom w terminalu przylotów międzynarodowych. Będziemy spotkać się z Państwem w ciągu 45 minut w każdym sklepie telefon komórkowy MTN lub w Sali Żywności i Bankowości na antresoli. Odbiór za to R180 za podróż.

Autobusem lub pociągiem:
Po przybyciu na Park Station zadzwonić do recepcji. Telefony znajdują się w hali przylotów następnego głównego do Bon Voyage Cafe na parterze lub w Steers Fast Food Restaurant na półpiętrze. Spotkamy się w ciągu 25 minut w obu kosztów Steers lub Bon Voyage.The jest R 50.00 do pick-up

SAMOCHODEM
Z Cape Town: - Follow the N1, a następnie na N12 w kierunku Witbank i Johannesburgu. Skręć M1 North. Na skrzyżowaniu z głową M2 w kierunku Sandton / Pretorii. Podjąć 3rd się rampa, Aleja Jana Smutsa. Skręć w lewo na 1 światłach. Przejść przez 9 światłach. Od 9 światłach jesteśmy 400m dalej po lewej stronie nr 233a Jan Smuts Avenue.

Od Durban: - Follow N3 do Johannesburga i skręcić na M2 Zachodu, która biegnie na południe od miasta, które będzie można zobaczyć na swojej prawej stronie. Skręcić na północ, w kierunku M1 Sandton / Pretorii. Podjąć 3rd się rampa, Aleja Jana Smutsa. Skręć w lewo na 1 światłach. Przejść przez 9 światłach. Od 9 światłach jesteśmy 400m dalej, na lewej stronie nr 233a Jan Smuts Avenue.

Od Nelspruit: - Follow the N4 i na kierunku N12 Johannesburgu. Kierujemy się do centrum Johannesburga na N3, a następnie na M2 Wschodzie. Skręcić na północ, w kierunku M1 Sandton / Pretorii. Podjąć 3rd się rampa, Aleja Jana Smutsa. Skręć w lewo na 1 światłach. Przejść przez 9 światłach. Od 9 światłach jesteśmy 400m dalej, na lewej stronie nr 233a Jan Smuts Avenue.

Od Pretorii: - Postępuj zgodnie z N1 do Johannesburga i skręcić na M1 Południe. Weź Glenhove się rampy. Skręć w prawo na światłach, przejść nad autostradą i przez 5 światłach. Skręć w prawo na 6 do Jana Smutsa Avenue. Przejść przez 3 światłach i jesteśmy 400m dalej po lewej stronie. Nr 233a Jan Smuts Avenue.
 • Dobry towar za tę cenę 6.6
 • Bezpieczeństwo 7.4
 • Lokalizacja 7.4
 • Personel 8.0
 • Atmosfera 5.4
 • Czystość 6.0
 • Udogodnienia 6.6
Przeczytaj wszystkie recenzje ZAREZERWUJ

Mobilna aplikacja Hostelworld

Rezerwuj w dowolnym miejscu i czasie korzystając z nowej aplikacji mobilnej Hostelworld

Wyszukuj i rezerwuj wybierając z ponad 33 000 obiektów noclegowych w ponad 170 krajach z dowolnego miejsca.

Zaloguj Się, Aby Otrzymywać Biuletyn

Wysyłamy Twoje dane

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera!

Subskrybuj nasz newsletter, aby otrzymywać najlepsze oferty zakwaterowania i nowości bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.