bezpłatne śniadanie‎

Andaman Seaside Resort

Bezpłatne odwołanie rezerwacji Zarezerwuj z 8-dniowym wyprzedzeniem, aby móc bezpłatnie anulować rezerwację.

Brak oceny
10 recenzja/-e/-i
Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Opis nieruchomości

Zapraszamy Cię na wakacje życia w Adaman Seaside Resort – tropikalnym raju na Phuket. Dogodnie położony zaledwie 50 metrów (150 stóp) od słynnej plaży Laguna (Bangtao), większość naszych przestronnych pokoi posiada prywatny balkon i wspaniały widok na morze. Do ośrodka można łatwo dotrzeć z lotniska Phuket oraz z większości atrakcji turystycznych. To tylko 20 minut jazdy samochodem od Patong z ekscytującymi sklepami, wspaniałą kuchnią tajską i światową, rozrywką i kolorowym życiem nocnym.

Idealny ośrodek na Twoje wymarzone wakacje, Adaman Seaside Resort to przytulny ośrodek z 16 pokojami, który z troską zaspokoi Twoje potrzeby. Rozpieszczaj się za cenę, na którą Cię stać! Oferujemy zakwaterowanie osobom indywidualnym i rodzinom w środowisku, w którym nigdy nie jest tłoczno.

Nasz komfortowy, przytulny ośrodek z 32 pokojami jest odpowiedniej wielkości, aby zapewnić naszym gościom najwyższą osobistą uwagę.

Pokój typu Superior Deluxe

Nasze pokoje typu Superior Deluxe urządzone są w tradycyjnym stylu indo-balijskim, z ręcznie wykonanymi, wygodnymi meblami i prywatnym balkonem. Wszystkie pokoje mają widok na ogród i basen, a także wspaniały widok na okoliczne góry. Wygodna część wypoczynkowa ze stołem i wygodnymi krzesłami, mini-bar w pokoju i przekąski, dzbanek do kawy rozpuszczalnej, herbaty i kawy, ciepła woda/prysznic, cyfrowa telewizja kablowa, elektroniczny sejf i klimatyzator.

Pokój Deluxe w willi z basenem:
Nasze pokoje Deluxe Poolvilla wyposażone są we wszystkie nowoczesne udogodnienia, wygodne meble i prywatny balkon. Wszystkie pokoje mają widok na ogród i basen, bezpośredni dostęp do basenu, a także wspaniały widok na okoliczne góry. Wygodna część wypoczynkowa ze stołem i wygodnymi krzesłami, mini-bar w pokoju i przekąski, dzbanek do kawy rozpuszczalnej, herbaty i kawy, ciepła woda/prysznic, cyfrowa telewizja kablowa, elektroniczny sejf i klimatyzator.

Rozkoszuj się schłodzonym napojem, siedząc na prywatnym balkonie i obserwując zachód słońca nad piękną plażą Bangtao (Laguna). Poczuj delikatny poranny powiew Phuket wiejący przez okno, siedząc na swoim wiklinowym fotelu i popijając świeżą kawę.

Hotel apartamentowy urządzony w tradycyjnym indyjsko-balijskim stylu

Prywatne balkony

Bardzo duże apartamenty z dwoma łóżkami typu Queen

Kącik kawowy ze stołem i wygodnymi krzesłami

Minibar w pokoju i przekąski

Lodówka

Dzbanek do kawy z herbatą i kawą rozpuszczalną

Ciepła woda/prysznic

Cyfrowa telewizja kablowa

Klimatyzator

Całodobowa ochrona

Telefony w pokojach

Sejfy elektroniczne

Łóżeczka dziecięce (na życzenie)

Śniadanie w stylu amerykańskim

Obsługa pokoju

Pralnia

Bezpłatny bezprzewodowy Internet!

Transfer z lotniska (organizowany przez ośrodek, obowiązuje opłata)

Taksówka

Biuro podróży wycieczek

Zakład krawiecki na miejscu

Bar przy basenie

Siatkówka i badminton (na miejscu - przy basenie)

Basen dla dzieci

Sklep ogólnospożywczy (na miejscu)

Masaż tajski (na miejscu) (Auto-translated from original language)

Sprawdź dostępność

Przyjazd