Darmowe WiFi

Adagio Hostel 2.0 Basilica

Bezpłatne odwołanie rezerwacji Zarezerwuj z 4-dniowym wyprzedzeniem, aby móc bezpłatnie anulować rezerwację.

1912 recenzja/-e/-i
Idealna lokalizacja
Wspaniały personel
Doskonała czystość

Opis nieruchomości

Chcielibyśmy ugościć Cię w naszym niedawno odnowionym hostelu, w jednym z najpiękniejszych budynków, jakie można znaleźć w stolicy!
Adagio Hostel 2.0 Basilica znajduje się w samym sercu miasta, przy głównym bulwarze.
Podczas pobytu zapewniamy spokojne, czyste i przyjazne miejsce, do którego chętnie się wraca po długim dniu zwiedzania. Chociaż nie jesteśmy imprezowym hostelem, jesteśmy pewni, że znajdziesz tu równie dużo zabawy, aby cieszyć się nocą. Nasz przyjazny personel z przyjemnością odpowie na Twoje pytania nawet przed przyjazdem i pomoże Ci uczynić Twój pobyt tak niezapomnianym, jak to tylko możliwe. W naszym hostelu można znaleźć szeroki wybór pokoi, od wyjątkowych dormitoriów po kameralne pokoje dwuosobowe z prywatnymi łazienkami. Możesz korzystać z naszych w pełni wyposażonych kuchni, salonów, telewizji i bezpłatnego Internetu.
Zapewniamy bezpłatny dostęp do sieci WIFI, bezpłatne korzystanie z pościeli, bezpłatną nieograniczoną kawę i herbatę do samodzielnego picia, zaplecze kuchenne, pralkę, szafki bezpieczeństwa z indywidualnym kluczem, bezpłatne mapy, bezpłatny przewodnik po Budapeszcie.
Nr rejestru NTAK KO20001189 (Auto-translated from original language)

Recenzje i Oceny

Najnowsze opinie

9.1
Znakomity
12.05.2017
Świetna lokalizacja, pokój przyjemny i dość czysty. Jeden minus, wszystko słuchać dokładnie co się dzieje na korytarzu czy za oknem. przydałoby się troche uszczelnić. Poza tym, wszystko na plus. Polecam
Mężczyzna, 25-30
9.4
Znakomity
27.04.2013
The location is perfect, staff is really helpful, we had a really great time there. Strongly recomended!
Grupy mieszane, 25-30
8.9
11.03.2024
Fue un buen hospedaje. Deberían tener llaves o candado para Los lockers. No todos llevamos candado y quedan abiertos... Lo demás bien.
Kobieta, 31-40

• Kuchnia
    • Telewizja kablowa
    • Odkryty taras
    • Lampka do czytania
    • Suszarki do włosów do wynajęcia
    • Suszarki do włosów
    • Żelazko / deska do prasowania