X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Adagio Hostel 2.0 Basilica

Andrássy Street 2. I. floor 1. Doorbell: 12, Budapeszt, Węgry

Mapa i dojazd


81%Ocena

  • 83%Dobry towar za tę cenę
  • 85%Bezpieczeństwo
  • 95%Lokalizacja
  • 75%Personel
  • 76%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 74%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google System transportu publicznego jest naprawdę dobre, więc można łatwo znaleźć wszystko w zasięgu ręki. Najbliższa stacja metra znajduje się przy ulicy Bajcsy-Zsilinszky przed wejściem Hostel.

Możesz znaleźć hostel na słynnej ulicy dziedzictwa słowo ulicy Andrassy 2. I. 1. dzwonka: 12

Jadąc od:

Dworzec kolejowy Keleti:

Weź czerwoną linia metra (M2) w kierunku Deli pu. i podróży do placu Deak Ferenc (3rd przystanek). Stamtąd żółty linii metra (M1) w kierunku Mexikói ut i podróży do Bajcsy-Zsilinszky (1Stop) lub na Deak Ferenc zjazd do Bajcsy-Zsilinszky út, a stamtąd pieszo na ulicy 400 metrów do ulicy Andrassy 2.
Czas podróży około: 10 minut

Lotnisko:

Zapoznaj się z lotniska autobusem (Nr 200E), który zabierze Cię do stacji metra Kőbánya Kispest, a następnie przełączyć się na niebieskim metrem (M3) przez 10 przystanki do placu Deak Ferenc. Stamtąd żółty linii metra (M1) w kierunku Mexikói ut i podróży do Bajcsy-Zsilinszky (1Stop) lub na Deak Ferenc zjazd do Bajcsy-Zsilinszky út, a stamtąd pieszo na ulicy 400 metrów do ulicy Andrassy 2.
Czas podróży ok 50 min

Dworzec kolejowy Nyugati:

Metrem linii 3 (niebieska linia), kierunek Köbánya-Kispest, wysiąść na Deak Ferec Ter (2 przystanek). Stamtąd żółty linii metra (M1) w kierunku Mexikói ut i podróży do Bajcsy-Zsilinszky (1Stop) lub na Deak Ferenc zjazd do Bajcsy-Zsilinszky út, a stamtąd pieszo na ulicy 400 metrów do ulicy Andrassy 2.
Czas podróży około: 10 minut

Dworzec kolejowy Deli:

Weź czerwoną linia metra (M2) w kierunku placu Ors Vezer i podróży do placu Deak Ferenc (4 przystanki). Stamtąd żółty linii metra (M1) w kierunku Mexikói ut i podróży do Bajcsy-Zsilinszky (1Stop) lub na Deak Ferenc zjazd do Bajcsy-Zsilinszky út, a stamtąd pieszo na ulicy 400 metrów do ulicy Andrassy 2.
Czas podróży około: 12 minut

Nepliget Międzynarodowy dworzec autobusowy:

Weź niebieską linią metra (M3) w kierunku Ujpest-Központ i podróży aż do placu Deak Ferenc (6 przystanku). Stamtąd żółty linii metra (M1) w kierunku Mexikói ut i podróży do Bajcsy-Zsilinszky (1Stop) lub na Deak Ferenc zjazd do Bajcsy-Zsilinszky út, a stamtąd pieszo na ulicy 400 metrów do ulicy Andrassy 2.
Czas podróży około: 20 minut

Taksówka będzie z powrotem około 5000 forintów (15-20 euro).

Ważne: w transporcie publicznym, trzeba bilet za każdym razem można dostać się na autobus, tramwaj lub metro, nawet po zmianie linii. Bilety sprzedawane są w kioskach z prasą / papierosami. Pojedynczy jazdy kosztuje 320 forintów (około 1 Euro). Potwierdzić swój bilet, zanim pojawi się na.

Metro kursuje między 04:30 a 23:20.