X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Adagio Hostel 2.0 Basilica

Andrássy Street 2. I. floor 1. Doorbell: 12, Budapeszt, Węgry

Mapa i dojazd


88%Ocena

  • 89%Dobry towar za tę cenę
  • 88%Bezpieczeństwo
  • 97%Lokalizacja
  • 86%Personel
  • 85%Atmosfera
  • 85%Czystość
  • 86%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google System transportu publicznego jest bardzo dobra, dzięki czemu można łatwo znaleźć wszystko w zasięgu ręki. Najbliższa stacja metra, ulica Bajcsy-Zsilinszky przed wejściem Hostel.

Możesz znaleźć hostel na słynnej ulicy dziedzictwa słowo Andrassy 2. I. 1. Dzwonek: 12

Pochodzących z:

Dworca Keleti:

Metrem czerwona linia (M2) w kierunku Deli pu. i podróż do placu Deak Ferenc (3. przystanek). Stamtąd metrem żółta linia (M1) w kierunku Mexikoi ut i podróży do Bajcsy-Zsilinszky (1Stop) lub na Deak Ferenc tér zjazd do Bajcsy-Zsilinszky UT, a stamtąd pieszo na ulicy 400 metrów do ulicy Andrássy 2.
Czas podróży: ok. 10 minut

Lotnisko:

Zapoznaj się z lotniska autobusem (Nr 200E), która zabierze Cię do stacji metra Kobanya Kispest, a następnie przełączyć się na niebieskim metrem (M3) do 10 przystanków na placu Deak Ferenc. Stamtąd metrem żółta linia (M1) w kierunku Mexikoi ut i podróży do Bajcsy-Zsilinszky (1Stop) lub na Deak Ferenc tér zjazd do Bajcsy-Zsilinszky UT, a stamtąd pieszo na ulicy 400 metrów do ulicy Andrássy 2.
Czas podróży: ok. 50 minut

Dworzec kolejowy Nyugati:

Metrem linii 3 (niebieska linia), kierunek Kőbánya-Kispest, wysiąść na Deak Ferec Ter (2. przystanek). Stamtąd metrem żółta linia (M1) w kierunku Mexikoi ut i podróży do Bajcsy-Zsilinszky (1Stop) lub na Deak Ferenc tér zjazd do Bajcsy-Zsilinszky UT, a stamtąd pieszo na ulicy 400 metrów do ulicy Andrássy 2.
Czas podróży: ok. 10 minut

Dworzec kolejowy Deli:

Metrem czerwona linia (M2) w kierunku placu Ors Vezer i podróży do placu Deak Ferenc (4. przystanki). Stamtąd metrem żółta linia (M1) w kierunku Mexikoi ut i podróży do Bajcsy-Zsilinszky (1Stop) lub na Deak Ferenc tér zjazd do Bajcsy-Zsilinszky UT, a stamtąd pieszo na ulicy 400 metrów do ulicy Andrássy 2.
Czas podróży: ok. 12 minut

Nepliget Autobus międzynarodowy:

Metrem niebieska linia (M3) w kierunku Ujpest-Központ i podróży aż do placu Deak Ferenc (6 przystanek). Stamtąd metrem żółta linia (M1) w kierunku Mexikoi ut i podróży do Bajcsy-Zsilinszky (1Stop) lub na Deak Ferenc tér zjazd do Bajcsy-Zsilinszky UT, a stamtąd pieszo na ulicy 400 metrów do ulicy Andrássy 2.
Czas podróży: ok. 20 minut

Taksówka będzie z powrotem około 5000 forintów (15-20 euro).

Ważne: w przypadku transportu publicznego, trzeba bilet za każdym razem wsiąść do autobusu, tramwaju lub metra, nawet po zmianie linii. Bilety sprzedawane są w kioskach z prasą / papierosami. Pojedynczy przejazd kosztuje 320 forintów (około 1 Euro). Potwierdzić swój bilet, zanim pojawi się na.

Metro kursuje między 04:30 a 23:20.