X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Adagio Hostel 1.0 Oktogon

Andrássy street 53, Budapeszt, Węgry

Mapa i dojazd


86%Ocena

  • 83%Dobry towar za tę cenę
  • 86%Bezpieczeństwo
  • 90%Lokalizacja
  • 88%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 89%Czystość
  • 83%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google System transportu publicznego jest naprawdę dobry, tak aby łatwo można znaleźć wszystko w zasięgu ręki. Najbliższa stacja metra stacja metra Oktogon, a najbliższe 24 godziny przystanek tramwajowy znajduje się przystanek tramwajowy Oktogon również.

Możesz znaleźć hostel na słynnej ulicy Andrassy światowego dziedzictwa UNESCO ulicy 53. Kod pierścień jest 22.

Jadąc od

Dworzec kolejowy Keleti: Weź czerwoną linia metra (M2) w kierunku Deli pu. i podróży do Deak Ferencvsquare (3 przystanki). Stamtąd żółty linii metra (M1) w kierunku Mexikói ut i podróży do Oktogon (3stops). Nasz brama jest druga brama z TGI Fridays Restaurant.

Lotnisko: (jest to około 40 - 50 minut)

Zapoznaj się z lotniska autobusem (Repter autobusem nr 200), który zabierze Cię do stacji metra Kőbánya Kispest, a następnie przełączyć się na niebieskim metrem (M3) przez 10 przystanki do placu Deak Ferenc. Stamtąd żółty linii metra (M1) w kierunku Mexikói ut i podróży do Oktogon (3stops) .Nasza brama jest druga brama z TGI Fridays Restaurant.

Dworzec kolejowy Nyugati: Weź numer 4 lub 6 tramwajem till Oktogon (1 przystanek) .Nasza brama jest druga brama z TGI Fridays Restaurant.

Dworzec kolejowy Deli: Weź czerwoną linia metra (M2) w kierunku placu Ors Vezer i podróży do kwadratowych Deák Ferenc (4 przystanki). Stamtąd żółty linii metra (M1) w kierunku Mexikói ut i podróży do Oktogon (3stops). Nasz brama jest druga brama z TGI Fridays Restaurant.

Nepliget międzynarodowego dworca autobusowego: Weź niebieską linią metra (M3) w kierunku Ujpest-Központ i podróży aż do placu Deak Ferenc (6 przystanku). Stamtąd żółty linii metra (M1) w kierunku Mexikói ut i podróży do Oktogon (3stops). Nasz brama jest druga brama z TGI Fridays Restaurant.