X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Adagio Hostel 1.0 Oktogon

Andrássy street 53, Budapeszt, Węgry

Mapa i dojazd


87%Ocena

  • 90%Dobry towar za tę cenę
  • 93%Bezpieczeństwo
  • 99%Lokalizacja
  • 84%Personel
  • 79%Atmosfera
  • 79%Czystość
  • 86%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google System transportu publicznego jest bardzo dobra, dzięki czemu można łatwo znaleźć wszystko w zasięgu ręki. Najbliższa stacja metra jest stacja metra Oktogon, a najbliższy 24 godziny przystanek tramwajowy znajduje się również przystanek tramwajowy Oktogon.

Możesz znaleźć hostel na słynnej ulicy Andrassy świat dziedzictwa ulicy 53. Kod pierścień jest 22.

Pochodzących z

Dworca Keleti: Metrem czerwona linia (M2) w kierunku Deli pu. i podróży do Deak Ferencvsquare (3 przystanki). Stamtąd metrem żółta linia (M1) w kierunku Mexikoi ut i podróży do Oktogon (3stops). Nasza brama jest druga brama od TGI Fridays Restaurant.

Lotnisko: (jest to około 40 - 50 minut)

Zapoznaj się z lotniska autobusem (Repter Autobus Nr 200), która zabierze Cię do stacji metra Kobanya Kispest, a następnie przełączyć się na niebieskim metrem (M3) do 10 przystanków na placu Deak Ferenc. Stamtąd metrem żółta linia (M1) w kierunku Mexikoi ut i podróży do Oktogon (3stops). Nasza brama jest druga brama od TGI Fridays Restaurant.

Dworzec kolejowy Nyugati: Tramwajem numer 4 lub 6 do Oktogon (1 przystanek) Nasza brama jest druga brama od TGI Fridays Restaurant..

Dworzec kolejowy Deli: Metrem czerwona linia (M2) w kierunku placu Ors Vezer i podróży do placu Deak Ferenc (4. przystanki). Stamtąd metrem żółta linia (M1) w kierunku Mexikoi ut i podróży do Oktogon (3stops). Nasza brama jest druga brama od TGI Fridays Restaurant.

Nepliget międzynarodowego dworca autobusowego: Metrem niebieska linia (M3) w kierunku Ujpest-Központ i podróży aż do placu Deak Ferenc (6 przystanek). Stamtąd metrem żółta linia (M1) w kierunku Mexikoi ut i podróży do Oktogon (3stops). Nasza brama jest druga brama od TGI Fridays Restaurant.