X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Academy Hostel

Via Ricasoli 9, Florencja, Włochy

Mapa i dojazd


93%Ocena

  • 90%Dobry towar za tę cenę
  • 95%Bezpieczeństwo
  • 98%Lokalizacja
  • 92%Personel
  • 90%Atmosfera
  • 97%Czystość
  • 91%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google KIERUNKI

Wychodząc od dworca Santa Maria Novella wypełnić stanąć twarzą w twarz z apteki, wyjść w lewo. opuszczeniu stacji przejść przez ulicę w stronę oddziału McDonald następnie w prawo idąc z lewej strony tej ulicy, która jest wywoływana Via Panzani, będzie to prowadzić do placu zwanym Piazza Unita dell 'd'Italia w centrum jest to duży obelisk Jeśli widzisz ten Twój na właściwej drodze, jeśli nie proszę się zatrzymać i zapytać "Il Duomo? '.

Kontynuuj wzdłuż Via Panzani, w kierunku Giant katedry marmuru, il Duomo. Po kawałku, ulica będzie krzywa w lewo i zmienia nazwy Via de'Cerretani.

Keep walking na Cerretani i widać największy kościół kiedykolwiek widziałem w życiu. Jak najszybciej dotrzeć na ziemię baptysterium (ów Infront budynku katedry) prawie równolegle do drzwi katedry pojawi się sklep z ubraniami i duży sklep sportowy o nazwie UNIVERSAL SPORTS skręcić w lewo, a znajdziesz na ulicy Via Ricasoli .

Spacer przez kolejne 30 metrów. (No nie jesteśmy opuszczony budynek widać z numerem 9 na nim) Jesteśmy pod numerem 9 w kolorze niebieskim. Ogromne drewniane drzwi po lewej stronie, tuż obok innego sklepu sportowego.

Na prawo od wielkiego drewniane drzwi znajdziesz brązowy płytkę z naszym nazwiskiem, dzwoni brzęczyk i wil otwarte. !

Jeśli znajdziesz otwarte drzwi, idź w końcu na dziedziniec i po schodach na końcu w prawo jesteśmy na pierwszym piętrze.

Ps Znajdziesz duży zamknąć drzwi na SAT. I pierścień SUN buzzer i iść do końca dziedzińca, po schodach na końcu prawo jesteśmy na pierwszym piętrze.

TRANSPORT:

TAXI:, Znajdziesz taksówek stacjonujących poza stacją kolejową. To będzie kosztować około 10 euro, aby dostać się do hostelu.
Taksówki stacjonują przed terminalem przylotów lub może być wywołana przez Radio Taxi (Telefon +39.055.4242 / 4390/4499/4798).
Czas przejazdu taksówką z lotniska do centrum Florencji jest około 15-20 minut. Koszt podróży jest obliczana przez licznik taksówki (średni koszt to 20 Euro).

Z lotniska Florencja:
Jest autobus co pół godziny, że odchodzi z lotniska w Florencja do Florencji stacji.
Zaczynają go o 6 rano, a ostatni 23:30.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę http://www.aeroporto.firenze.it
W przypadku, gdy przyjazd samochodem, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail, wskazując, skąd będzie pochodzić, a my pomożemy Ci dobrych wskazań.

Samochód / motocykl - PARKING I Florencja: proszę kliknąć tutaj, najbliższego parkingu do hostelu:Proszę, gdy przyjdziesz do hostel podać swój numer rejestracyjny i godzinę wpisu do miasta. Informacja ta jest niezbędna, ponieważ musimy zadeklarować swój wpis do motoryzacji Florencji.

Pamiętaj, że Florence jest jednym z najbardziej największego miasta Włoch ukaranego. Nie parkować wewnątrz białych linii, ponieważ są dla właścicieli rezydencji, a dla prywatnego biznesu. Jeśli zamierzam parku wewnątrz żadnej linii się jej w niebieskiej przestrzeni i że płacisz opłaty parkingowe i wyświetlić płatności i godziny na deskę rozdzielczą w samochodzie.