X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Academy Hostel

Via Ricasoli 9, Florencja, Włochy

Mapa i dojazd


89%Ocena

  • 87%Dobry towar za tę cenę
  • 91%Bezpieczeństwo
  • 98%Lokalizacja
  • 88%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 90%Czystość
  • 85%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google KIERUNKI

Wychodząc od dworca Santa Maria Novella wypełnić twarzą w twarz z apteki, zjazd w lewo. opuszczeniu stacji przejść przez ulicę w kierunku oddziału McDonald następnie w prawo idąc z lewej strony tej ulicy, który nazywa Via Panzani, doprowadzi to do kwadratu o nazwie Piazza dell 'Unita d'Italia w centrum to jest duży obelisk jeśli widzisz, to na dobrej drodze, jeśli nie należy się zatrzymać i zapytać "Il Duomo?".

Kontynuuj wzdłuż Via Panzani, w kierunku katedry, Giant marmuru il Duomo. Po nieco krzywa ulica będzie po lewej stronie, a zmieni nazwy na Via de'Cerretani.

Keep walking na Cerretani i zobaczysz największy kościół kiedykolwiek widziałem w swoim życiu. Jak najszybciej dotrzeć do róg baptysterium (to Infront budynku katedry) prawie równolegle do drzwi katedry pojawi się sklep z odzieżą sportową i duży sklep o nazwie UNIVERSAL SPORT skręcić w lewo, a znajdziesz na ulicę Via Ricasoli ,

Spacer przez kolejne 30 metrów. (Nie, nie jest opuszczony budynek widać z numerem 9 na nim) Jesteśmy pod numerem 9 w kolorze niebieskim. Ogromne Drewniane drzwi na lewo, tuż obok sklepu innego sportu.

Na prawo od dużych drewnianych drzwi znajdą Państwo płytę z brązu z naszym nazwiskiem, dzwoni dzwonek i wil otworzyć. !

Jeśli uważasz, że drzwi są otwarte, chodzić pod koniec dziedziniec i po schodach na drugim końcu prawie jesteśmy na pierwszym piętrze.

Ps Znajdziesz tu duży blisko drzwi na SAT. & SUN zadzwoni dzwonek i iść do końca dziedzińca, po schodach na drugim końcu prawie jesteśmy na pierwszym piętrze.

TRANSPORT:

TAXI:, Znajdziesz taksówek stacjonujące poza dworca kolejowego. To będzie kosztować około 10 euro, aby dostać się do hostelu.
Taksówki są stacjonujących przed terminalem przylotów lub można wezwać taksówki radiowej (telefon + 39.055.4242 / 4390/4499/4798).
Taksówka Czas przejazdu z lotniska do centrum Florencji jest około 15-20 minut. Podróż koszt obliczany jest przez miernik taxi (średni koszt to 20 Euro).

Z lotniska we Florencji:
Jest autobus co pół godziny, że odchodzi z lotniska w Florencja do stacji we Florencji.
Zaczynają go o 6 rano, a ostatni 23:30.

Więcej informacji na stronie http://www.aeroporto.firenze.it
W przypadku, gdy przyjazd samochodem, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail, wskazując, skąd przychodzisz, a my pomożemy Ci dobrych wskazań.

Samochód / motocykl - PARKOWANIE I FLORENCJA: kliknij tutaj najbliższego parkingu do hostelu:

http://maps.google.it/maps/ms?hl=it&ie=UTF8&msa=0&ll=43.789685,11.245708&spn=0.060721,0.154324&z=13&msid=104592482421867653563.000485c55579f6b77a893

Proszę, gdy przyjdziesz do schroniska podać swój numer rejestracyjny i czas swojego wejścia do miasta. Informacja ta jest niezbędna, ponieważ musimy zadeklarować swój wpis do motoryzacji Florencji.

Pamiętaj, że Florencja jest jednym z najbardziej najcięższego ukaranego miasta Włoch. Nie parkować wewnątrz białych linii, ponieważ są dla właścicieli pobyt, jak i do prywatnego biznesu. Jeśli zamierzasz parku wewnątrz żadnej linii upewnić się jej w niebieskiej przestrzeni i że płacisz opłaty parkingowe i wyświetlić płatności i czas na deskę rozdzielczą samochodu.