X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Absolutum Hotel

Jablonskeho 639/4, Praga, Czechy

Mapa i dojazd


92%Ocena

  • 87%Dobry towar za tę cenę
  • 93%Bezpieczeństwo
  • 87%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 93%Atmosfera
  • 93%Czystość
  • 93%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Hotel Absolutum znajduje się w starej części Pragi 7, Holešovice, zaledwie kilka przystanków od stacji metra Holesovice (7 minut metrem od centrum). Jeszcze bliżej są przystanki tramwajowe nr. 5, 12, 14 i 15, które będzie można dostać się do centrum w zaledwie kilka minut, jak również. Około 5 minut spacerem od hotelu znajduje się stacja kolejowa Holesovice Miejscowość posiada dobre połączenia z autostradami do Teplic i Děčín i obwodnicy miasta, a w przeciwnym kierunku wzdłuż autostrady północ-południe do centrum miasta i autostrady D1 w kierunku Brna.Miejscowość posiada dobre połączenia z autostradą D1 z Brna w kierunku centrum, Hlávek najbardziej, Bubenská, Zelezničářů i parking hotelu Absolutum.

Autostrady D8 z Teplic biegnie w kierunku centrum, w Barikádník Bridge, Plynární, Zelezničářů i parkingu hotelu Absolutum.

Autostrada D5 z Pilzna biegnie w kierunku centrum, ulicy Plzeňská, Placu Karola, IP Pavlova, a na kierunku Teplice, Hlávek Bridge, Bubenská, Zelezničářů i parkingu hotelu Absolutum.

Autostrada D11 z Hradca Králové biegnie w kierunku centrum, Černý Most, Hloubětín, Argentinská, Plynární i Hotel Absolutum parkingowe

Możesz dostać się do Holesovice metrem od głównego dworca kolejowego i dworca autobusowego Florenc.