X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Absolutum Hotel

Jablonskeho 639/4, Praga, Czechy

Mapa i dojazd


89%Ocena

  • 93%Dobry towar za tę cenę
  • 100%Bezpieczeństwo
  • 73%Lokalizacja
  • 87%Personel
  • 87%Atmosfera
  • 93%Czystość
  • 87%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Absolutum Hotel położony jest w starej części Pragi 7, Holešovice, zaledwie kilka przystanków od stacji metra Holesovice (7 minut metrem od centrum). Bliżej wciąż są przystanki tramwajowe nos. 5, 12, 14 i 15, który zabierze Cię do centrum miasta w ciągu kilku minut, jak również. Niektóre 5 minut spacerem znajduje się Holesovice dworzec miejscowość ma dobre połączenia z autostradami do Teplic i Decín i obwodnicy miasta, a w przeciwnym kierunku wzdłuż autostrady północ-południe w centrum Pragi oraz autostrady D1 w kierunku Brna.Miejscowość posiada dobre połączenia z autostradą D1 z Brna w kierunku centrum, Hlávek większości, Bubenská, Zelezničářů i Absolutum Hotel parking.

Autostrady D8 z Teplice biegnie w kierunku centrum, Barikádník Bridge, Plynární, Zelezničářů i Absolutum Hotel parking.

D5 autostrady z Pilzna biegnie w kierunku centrum, Plzeňská ulicy, Placu Karola, IP Pavlova, a na kierunku Teplice, Hlávek Bridge, Bubenská, Zelezničářů i Absolutum Hotel parking.

D11 z Hradca Králové autostrada biegnie w kierunku centrum, Černý Most, Hloubětín, Argentinská, Plynární i Hotel Absolutum car park

Możesz dostać się do Holesovice metrem od głównego dworca kolejowego i dworca autobusowego Florenc.