X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Abraham Hostel Jerusalem

Davidka Square, Ha'neviim 67, Jerozolima, Izrael

Mapa i dojazd


92%Ocena

  • 91%Dobry towar za tę cenę
  • 92%Bezpieczeństwo
  • 92%Lokalizacja
  • 91%Personel
  • 93%Atmosfera
  • 92%Czystość
  • 94%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Abraham Hostel Jerusalem znajduje się w samym sercu Jerozolimy, tuż obok rynku Mahne Yehuda.

Schronisko znajduje się w odległości krótkiego spaceru od wszystkich atrakcji i miejsc, w tym Starego Miasta (20-25 minut spacerem) oraz centralnego dworca autobusowego (10-15 minut spacerem).

Nowa Jerozolima Light Rail zatrzymuje się tuż obok naszych drzwi!
Teraz można dotrzeć do wielu atrakcji w Jerozolimie, w tym: dworca autobusowego, stare miasto, pomnik Holacaust Museum ("Yad Vashem") oraz szybciej i łatwiej korzystając z koleją

Z dworca autobusowego w Jerozolimie, wzdłuż Jaffa RD. (W kierunku centrum) wkrótce przejść przez rynek (po prawej stronie), a następnie idź dalej prosto. Po osiągnięciu ważnego skrzyżowania z sygnalizacją świetlną, skręcić w lewo na ulicę Hanevi'im i drogi do placu Davidka (duża Plaza).

Raz na Hanevi'im Abraham Hostel będzie na bezpośrednim prawo. Chodź!

Autobusem: Możesz wziąć Egged autobusu nr. 6, 18, 20 od starego miasta i dworca autobusowego (Sprawdź Egged.com dodatkowych autobusów i czasów.)
Wysiąść na placu Davidka.

Jeśli przyjeżdżają samochodem, jest parking tuż obok schroniska (wymaga dodatkowej opłaty). Znajduje się on tuż po dworca autobusowego - poszukaj małej drogi schodzącej w prawo.