X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Abercrombie's Farrington Inn

23 Farrington Avenue, P.O. Box #364, Allston Station, Boston, USA

Mapa i dojazd


69%Ocena

  • 70%Dobry towar za tę cenę
  • 67%Bezpieczeństwo
  • 87%Lokalizacja
  • 80%Personel
  • 67%Atmosfera
  • 63%Czystość
  • 47%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google JAZDA
Od zachodu: Śledź międzypaństwowych nr 90 (Massachusetts Turnpike) od zachodu, wysiąść na Exit # 18 (Brighton, Cambridge)

Z północy lub południa: Śledź międzypaństwowych # 93 w Bostonie, a w samym centrum miasta widać oznaki dla Massachusetts Turnpike lub Mass Pike (I-90). Dostać się na I-90, a następnie wysiąść na pierwszym zjeździe (Brighton, Cambridge).

Śledź wyjście Brighton Cambridge, aż pojawi się drogowskazami na Allston, idź w ten sposób do czwartego światłach, a następnie skręcić w lewo. Idź tą ulicą, a pierwszy po lewej stronie ulicy jest Farrington AVENUE. To ma znak. Skręć w lewo na Farringtona, a my jesteśmy piąty budynek po prawej stronie, numer 23. Nasz parking jest tuż przed budynkiem, więc nie przegap.

BIORĄC metrze
Z dworca autobusowego (South Station): Podejdź do części stacji, gdzie pociągi są, w głównym holu, (gdzie wszyscy producenci żywności są), a następnie postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami dla pociągów Amtrak z Dworca Południowego.

Od pociągi Amtrak przybywających South Station: Spacer do hali głównej (gdzie wszystkie producentów żywności są); pojawi się zegar. Pod zegarem jest tam schody, zejść po schodach do metra. Pociągiem do stacji Park Street, wysiąść, przejść się jedną ze schodów, i podjąć ZIELONY POCIĄG

Od pociągi Amtrak przybywających Bay stacji Powrót: Wyjdź stacji Wyjście z drzwi na Dartmouth Street. Skręć w prawo na ul Dartmouth, i chodzić dwa bloki, aż pojawi się zielony znak na metro. Idź pod ziemią, na wychodzące stronie i wziąć zieloną POCIĄGU

Zapoznaj się z zielonej pociągu, i uważać, istnieje pięć różnych (pociągi zielony, a, b, c, d, e). Zapoznaj się z zielonej TRAIN B, ale również mówi Boston College. Wysiąść na Harvard Avenue.