X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Abercrombie's Farrington Inn

23 Farrington Avenue, P.O. Box #364, Allston Station, Boston, USA

Mapa i dojazd


63%Ocena

  • 58%Dobry towar za tę cenę
  • 64%Bezpieczeństwo
  • 73%Lokalizacja
  • 73%Personel
  • 62%Atmosfera
  • 53%Czystość
  • 53%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google JAZDA
Od zachodu: Śledź międzypaństwowych nr 90 (Massachusetts Turnpike) od zachodu, wysiąść na Exit # 18 (Brighton, Cambridge)

Z południa na północ lub na: Śledź Interstate 93 w Bostonie, a w centrum miasta będzie można zobaczyć znaki dla Massachusetts Turnpike lub Mass Pike (I-90). Dostać się na I-90, a następnie wysiąść na pierwszym zjeździe (Brighton, Cambridge).

Śledź wyjście Brighton Cambridge aż do znaków na Allston, przejść tę drogę do czwartego światłach, a następnie skręcić w lewo. Idź tą ulicą i bardzo pierwsza ulica po lewej stronie jest FARRINGTON AVENUE. To ma znak. Skręć w lewo na Farringtona i jesteśmy piąty budynek po prawej stronie, numer 23. Nasz parking jest tuż przed budynkiem, więc nie przegap.

BIORĄC metrze
Z dworca autobusowego (South Station): Podejdź do sekcji stacji, gdzie pociągi są, do hali głównej, (gdzie wszyscy producenci żywności są), a następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami poniżej pociągów Amtrak z Dworca Południowego.

Z pociągów Amtrak przybywających na South Station: Spacer do hali głównej (gdzie wszyscy producenci żywności są); pojawi się zegar. Pod zegarem znajduje się schody, zejść po schodach do metra. Pociągiem do stacji Park Street, tam wysiąść, przejść się jedną ze schodów, i wziąć GREEN POCIĄGU

Z pociągów Amtrak przybywających Bay stacji Powrót: Spacer z dworca opuszczającego drzwi na Dartmouth Street. Skręć w prawo na ul Dartmouth i chodzić dwa bloki, aż pojawi się zielony znak na metro. Idź pod ziemią, na wychodzące strony i podjąć GREEN POCIĄGU

Weź GREEN pociągu, i uważaj, istnieje pięć różnych pociągi zielony, (A, B, C, D, E). Weź GREEN TRAIN B, ale również mówi Boston College. Wysiąść na Harvard Avenue.