X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do AWA Seattle Hostel

4000 University Way Northeast, Seattle, USA

Mapa i dojazd


80%Ocena

  • 80%Dobry towar za tę cenę
  • 85%Bezpieczeństwo
  • 90%Lokalizacja
  • 83%Personel
  • 75%Atmosfera
  • 78%Czystość
  • 73%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Dziękujemy za zastrzegając AWA Hostel Seattle, znany również jako College Inn. Proszę sprawdzić w Inn College jak to jest nasz hostel.

9.5 Podatek jest należny po przyjeździe

Z Sea-Tac Weź nowe światło Seattle łącza połączenie kolejowe (2,50 dolarów taryfy) bezpośrednio z Sea-Tac Airport do centrum Seattle (około 30 minut podróży.) Z centrum na stacji kolejowej, można uzyskać bezpośrednio na Seattle Transit autobus Metro # 70, 71, 72, lub 73 do dzielnicy uniwersyteckiej. Wysiąść z autobusu na Campus Parkway i University Way NE ... College Inn Hotel znajduje się jedną przecznicę na południe od przystanku autobusowego. Czas trwania: około 50 Airporter minutes.Gray linię do hotelu Westin. Posiłek: 7,00 dolarów w jedną stronę. Następnie autobus metro 1,50 dolarów (1,75 dolarów w godzinach szczytu), lub kabiny (15,00 dolarów w przybliżeniu) transfer ekspresowe Posiłek:. 37 dolarów w jedną stronę (karty kredytowe akceptowane) do naszych drzwi. Czas trwania: około 30 minut. 24-godziny zawiadomienie o powrocie do lotniska. 1-800-487-RIDECab Posiłek: 35 dolarów do 45 dolarów. Czas trwania: około 30 minut. Samochodem przez I-5 z południa, a nie na pasach ekspresowych: Take 45. zjazd ulica (najpierw na północ wyjścia statku most na kanale) i skręcić w prawo na 45-ta. Przejdź o jeden pół mili do 15th Ave. (Jeden blok po drodze University) i skręcić w prawo. Idź na południe od 15 do 40-cia. Skręć w prawo na 40-sze. Naszych drzwi znajduje się na końcu tego bloku, pomiędzy Cafe Allegro i Shoppe łatwe. Od północy, a nie na trasach ekspresowych: Take 45. zjazd ulica (ostatni zjazd przed mostem nad kanałem statku) i skręcić w lewo na 45-ta. Same instrukcje jak wyżej.