X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do AWA New York Downtown Hotel

765 8th Ave, Nowy Jork, USA

Mapa i dojazd


29%Ocena

  • 20%Dobry towar za tę cenę
  • 20%Bezpieczeństwo
  • 80%Lokalizacja
  • 20%Personel
  • 20%Atmosfera
  • 20%Czystość
  • 20%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Nie zawiera podatków - 14,75% + 3,50 dolarów za noc

Lotniska LaGuardia: Weź Grand Central Parkway w kierunku zachodnim Tri-Borough Bridge. Zapoznaj się z mostu w kierunku Manhattanu. Weź rampy FDR Drive i połączyć na FDR Drive South. Zjazd nr 8 w kierunku Midtown Tunnel (I-495 East/34th Street). Scalanie na FDR Drive Service Road West. Następnie skręcić w prawo na zjazd East 34th Street. Kontynuować podróż prosto i skręcić w prawo na 34th Street. Skręć w prawo w 8th Ave.

Od lotniska Johna F. Kennedy'ego: Weź Van Wyck Expressway do Grand Central Parkway. Weź Grand Central Parkway w kierunku zachodnim Tri-Borough Bridge. Zapoznaj się z mostu w kierunku Manhattanu. Weź rampy FDR Drive i połączyć na FDR Drive South. Zjazd nr 8 w kierunku Midtown Tunnel (I-495 East/34th Street). Scalanie na FDR Drive Service Road West, a następnie skręcić w prawo na zjazd East 34th Street. Kontynuować podróż prosto i skręcić w prawo na 34th Street. Skręć w prawo w 8th Ave.

Z Newark Liberty Intl Airport: Weź New Jersey Turnpike na I-95 w kierunku północno 15 Wschód-Wschód 16-18 East / Lincoln Tunnel. Weź Trasa 3 zjazd w kierunku Tunelu Lincolna. Wjechać na I-495 Wschodzie. Zjedź w lewo w kierunku 10 Ave / Points West Side Hwy. Pobyt prosto iść na Dyer Ave. Skręć w prawo W 42nd St Skręć w lewo 8th Ave.