X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do AWA Chicago City Center Hotel

600 North LaSalle Street, IL 60654, Chicago, USA

Mapa i dojazd


74%Ocena

  • 60%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 80%Lokalizacja
  • 80%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 60%Czystość
  • 80%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google WAŻNE

** Pokój trzyosobowy z trzema łóżkami jest pokój dla 3 osób z 2 podwójnymi łóżkami
** Pokój czteroosobowy z czterema łóżkami jest pokój dla 4 osób z 2 podwójnymi łóżkami

** TAKŻE, wszystkie rezerwacje zostanie preauthorized noc przed datą przyjazdu, aby upewnić się CC używane do przechowywania jest ceną za pierwsze noce. JEŚLI CC jest nieważna, rezerwacja zostanie anulowana.


Dziękuje za rezerwację AWA Chicago City Center, Hotel Dojechać Od 90-94, zjazd na Ohio Street East ze wszystkich kierunków. Śledź Ohio Street na 3 bloki. Wprowadź motel parking przy Ohio Street na lewej stronie ulicy.
Recepcja czynna jest w motelu Ohio House, sprawdź tutaj

Z lotniska pociągiem Czerwona Linia do Michigan Avenue z Ohio St Udaj 3 bloki Zachodów dotyczące West Ohio Street, aż do czasu spotyka się z Północnej LaSalle Street, gdzie można nas znaleźć na rogu Zachodniej Ohio i North LaSalle Street 602. 15,4 % podatku pokój nie wliczone w cenę pokoju. Anulowanie i zmiany polityki 48 godzin informacja musi być podana. Późnego odwoływania i / lub nie pokazuje będzie opłata 1 noc.

W przypadku korzystania z innej karty kredytowej, aby utrzymać pokój, a następnie nazwę rezerwacji, należy skontaktować się z recepcji bezpośrednio przy larry@ohiohousemotel.com w celu utworzenia formularza zezwoleń w celu zagwarantowania rezerwacji.