X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do APTBCN Apartment Reial

Vidre 3, Barcelona, Hiszpania

Mapa i dojazd


Brak oceny

  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google Metro: Drassanes lub Liceu (Zielona linia, L3) od lotniska w Barcelonie:
Opt. 1) wziąć taksówkę bezpośrednio do apartamentu. Powiedz kierowcy, La Rambla Escudellers con i pokazać im adres. Kierowca zostawi cię na rogu alei La Rambla i Escudellers. Spacerem ok.. 50 meters/150ft. dół Escudellers ulicy na drugą ulicę w lewo. Jest Vidre budynku i numer 7 znajduje się po prawej stronie. (Taksówką jest ok.. 30 min. I kosztuje ok.. 25 euro.) Opt. 2) Weź Aerobus Plaza Cataluyna. Od Plaza Cataluyna metrem od Cataluyna (Zielona linia, L3) do Drassanes następnie pieszo? SIĘ?
La Rambla ulicy Escudellers. Escudellers ulica będzie po prawej stronie. Nie będzie caf nazwie COSMOS przy wejściu do Escudellers ulicznych. (To będzie około 1 godz. Kosztuje bilet Aerobusu 4.5, Metro bilet 1.5)

Z lotniska Girona:
Opt. 1) Weź autobus z lotniska do Estacop del Nord (Dworzec autobusowy Nord) w Barcelonie. Następnie taksówką do mieszkania. Powiedz kierowcy, La Rambla Escudellers con i pokazać im adres. Kierowca zostawi cię na rogu alei La Rambla i Escudellers. Spacerem ok.. 50 meters/150ft. dół Escudellers ulicy na drugą ulicę w lewo. To Vidre Ulica; nr 7 znajduje się po prawej stronie. (To zajmie około 1,5 godziny, bilety autobusowe ok.. 11 euro. Taxi ok. 10 euro). Opt. 2) Weź autobus z lotniska do Estacop del Nord (Nord Bus
Stacji) w Barcelonie. A następnie podjąć metra Łuk Triumfalny (czerwona linia,
L1) do stacji Cataluyna. Tutaj należy zmienić na zielonej linii, L3 i przejść do przystanku Drassanes. Wyjdź na Drassanes. Następnie pieszo? SIĘ? La Rambla ulicy Escudellers. Escudellers ulica będzie po prawej stronie. Nie będzie caf nazwie Cosmos przy wejściu do Escudellers ulicznych. Spacerem ok.. 50 meters/150 ft. dół Escudellers ulicy na drugą ulicę w lewo. To Vidre Ulica; nr 7 znajduje się po prawej stronie. (To trwa około 2 godz. Bilet autobusowy ok.. 11 euro, bilet metra 1,5 euro)

Od lotniska Reus:
Opt. 1) Weź autobus do Sant Estacio Sants (dworzec autobusowy) Z dworca Sants taksówką do mieszkania. Powiedz kierowcy, La Rambla Escudellers con i pokazać im adres. Kierowca zostawi cię na rogu alei La Rambla i Escudellers. Spacerem ok.. 50 meters/150ft. dół Escudellers ulicy na drugą ulicę w lewo. Jest Vidre budynku i numer 7 znajduje się po prawej stronie. (Opcja trwa około 1,5 godz. Bilet autobusowy ok.. 11 euro, taksówką ok.. 10 euro) Opt. 2) Weź autobus do Sant Estacio Sants (dworzec autobusowy) Z dworca Sants metrem do apartamentów. Weź zieloną linię, L3 i przejść do przystanku Drassanes. Wyjdź na Drassanes. Następnie pieszo? SIĘ? La Rambla ulicy Escudellers. Escudellers ulica będzie po prawej stronie. Nie będzie caf nazwie Cosmos przy wejściu do Escudellers ulicznych. Spacerem ok.. 50 meters/150 ft. dół Escudellers ulicy na drugą ulicę w lewo. To Vidre
Ulica; nr 7 znajduje się po prawej stronie. (To trwa około 2 godz.
Bilet autobusowy ok.. 11 euro, bilet metra 1,5 euro)Od Sants Estacio: (Pociąg / PKS)
Opt. 1) taksówką do mieszkania. Con Escudellers powiedzieć La Rambla i pokazać im adres. Kierowca zostawi cię na rogu La Rambla Escudellers con. Spacerem ok.. 50 meters/150ft.
dół Escudellers ulicy na drugą ulicę w lewo. Jest vidre budynku i numer 7 znajduje się po prawej stronie. (Opcja zajmie około 15 min. Taksówką ok.. 10 euro) Opt. 2) Metrem do apartamentów. Weź zieloną linię, L3 i przejść do przystanku Drassanes. Wyjdź na Drassanes. Następnie pieszo? SIĘ? La Rambla ulicy Escudellers. Escudellers ulica będzie po prawej stronie. Nie będzie caf nazwie Cosmos przy wejściu do Escudellers ulicznych. Spacerem ok.. 50 meters/150 ft. dół Escudellers ulicy na drugą ulicę w lewo. To Vidre Ulica; nr 7 znajduje się po prawej stronie. (Opcja ta trwa około 30 min.
1,5 euro bilet metra

Od Estacion del Nord (Dworzec autobusowy)
Opt. 1) taksówką do mieszkania. Powiedz kierowcy, La Rambla Escudellers con i pokazać im adres. Kierowca zostawi cię na rogu alei La Rambla i Escudellers. Spacerem ok.. 50 meters/150ft.
dół Escudellers ulicy na drugą ulicę w lewo. Jest Vidre budynku i numer 7 znajduje się po prawej stronie. (Opcja zajmie około 15 min. Taksówką ok.. 10 euro) Opt. 2) metrem Łuk Triumfalny (czerwona linia, L1) do stacji Catalunya. Tutaj należy zmienić na zielonej linii, L3 i przejść do przystanku Drassanes. Wyjdź na Drassanes. Następnie pieszo? SIĘ? La Rambla do
ulica Escudellers. Escudellers ulica będzie po prawej stronie.
Nie będzie caf nazwie Cosmos przy wejściu do Escudellers ulicznych. Spacerem ok.. 50 meters/150 ft. dół Escudellers ulicy na drugą ulicę w lewo. To Vidre Ulica; nr 7 znajduje się po prawej stronie. (Opcja ta trwa około 30 min.
Bilet metra 1,5 euro)

Od Estacion del Franca: (Dworzec) Opt. 1) taksówką do mieszkania. Powiedz kierowcy, La Rambla Escudellers con i pokazać im adres. Kierowca zostawi cię na rogu La Rambla Escudellers con. Spacerem ok.. 50 meters/150ft.
Dół Escudellers ulicy na drugą ulicę w lewo. Jest Vidre budynku i numer 7 znajduje się po prawej stronie. (Opcja trwa około 15 min. Taksówką ok.. 10 euro)
Opt. 2) Idź bezpośrednio do apartamentu. Po wyjściu z dworca iść w lewo, a następnie jechać prosto ok.. 3 km / 2 mil. Idź prosto przez wszystkich skrzyżowaniach i placach. Po dotarciu do długiej ulicy Passeig De Colom trzeba chodzić 2 km/1.5 mil aż do La Rambla. Następnie pieszo? SIĘ? La Rambla 400 metrów / 1/4 mili na ulicę Escudellers. Escudellers ulica będzie po prawej stronie. Jest CAF nazwie Cosmos przy wejściu do Escudellers ulicznych. Spacerem ok.. 50 meters/50 metrów. Dół Escudellers ulicy na drugą ulicę w lewo. To Vidre Ulica; nr 7 znajduje się po prawej stronie. (Opcja ta trwa około 30 min.)

Samochodem:
Nie można dotrzeć bezpośrednio do mieszkania przez samochód. Mieszkanie znajduje się na deptaku. Jest parking w garażu na La Rambla ok.. 300 meters/300 metrów od mieszkania. Wprowadź La Rambla z Port Side Parking jest 400 metrów / 1/4 mili? SIĘ? La Rambla po prawej stronie. Z garażu chodzić? SIĘ? La Rambla 50 metrów / 150 stóp Do Escudellers ulicznych. Escudellers ulica będzie po prawej stronie. Jest CAF nazwie Cosmos przy wejściu do Escudellers ulicznych. Spacerem ok.. 50 meters/50 metrów w dół ulicy na Escudellers drugą ulicę po lewej stronie. To Vidre
Ulica; nr 7 znajduje się po prawej stronie. (Parkingi w Barcelonie
Są oznaczone White and Blue znaków drogowych pokazujących duże litery? P?.
Garaż kosztuje ok.. 35 euro za 24 godz.)