X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do ANZ Guesthouse

1064 Sk No 1, 35920, Selcuk, Turcja

Mapa i dojazd


86%Ocena

  • 88%Dobry towar za tę cenę
  • 82%Bezpieczeństwo
  • 90%Lokalizacja
  • 90%Personel
  • 81%Atmosfera
  • 83%Czystość
  • 86%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Samolotem:
Pociągiem z lotniska do Selcuk (około 1 godzinę podróży). Gdy dojdziesz do Selcuk, wyjść z dworca i po sklepach, aż dojdziesz do głównej drogi. Kiedy się tam dostaniesz, zobaczysz ABC Clinic po drugiej stronie ulicy. Przejść przez ulicę i skręcić w lewo. Idź dalej, aż dojdziesz do HSBC ATM. Skręć w prawo na ATM i chodzić na niewielkim wzgórzu. Przejść przez ulicę, a następnie mały spacer do następnego małego wzgórza. Skręć w lewo i idź dalej, aż natkniesz się na żółtym budynku po prawej stronie z napisem ANZ Guesthouse. Skręć w prawo w dół alei, a zobaczysz naszych drzwi.

Autobusem:
Po wysiąść z autobusu, spacer w kierunku głównej ulicy (ma medianę trawy dzielący ulicę). Przejść przez ulicę i spacer po parku (są mostki w parku). Idź w stronę HSBC i chodzić na niewielkim wzgórzu. Przejść przez ulicę, a następnie mały spacer do następnego małego wzgórza. Skręć w lewo i idź dalej, aż natkniesz się na żółtym budynku po prawej stronie z napisem ANZ Guesthouse. Skręć w prawo w dół alei, a zobaczysz naszych drzwi.

Statkiem:
Pobierz na dolmusa w Kusadasi i dworca autobusowego do głowy Selcuk (Dolmus odjeżdżają co 20 minut i są bardzo tanie). Gdy dojdziesz do dworca autobusowego Selcuk, postępuj zgodnie ze wskazówkami autobusem powyżej.

Oto mapa miasta. HSBC ATM jest na rogu 1047 SK i Ugur Mumcu Sevgi Yolu.

http://www.anzguesthouse.com/images/anz-pensjonat-map.jpg

Jeśli potrzebujesz pomocy lub chcesz kogoś poznać i poprowadzi Cię do pensjonatu, nie wahaj się do nas zadzwonić.