X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do ANZ Guesthouse

1064 Sk No 1, 35920, Selcuk, Turcja

Mapa i dojazd


87%Ocena

  • 87%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 93%Lokalizacja
  • 87%Personel
  • 100%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 80%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Samolotem:
Pociągiem z lotniska do Selcuk (około 1 godziny podróży). Gdy dojdziesz do Selcuk, wyjść z dworca i po sklepach, aż dojdziesz do głównej drogi. Kiedy tam dotrzesz, zobaczysz klinikę ABC po drugiej stronie ulicy. Przejść przez ulicę i skręcić w lewo. Idź dalej, aż dojdziesz do bankomatu HSBC. Skręć w prawo na ATM i chodzić do małego wzgórza. Krzyż na uliczkę, a następnie przejść się do następnego małego wzgórza. Skręć w lewo i idź dalej, aż dojdziesz do żółtego budynku po prawej stronie z napisem Guesthouse ANZ. Skręć w prawo w dół alei, a zobaczysz naszych drzwi.

Autobusem:
Po wysiąść z autobusu, iść w kierunku głównej ulicy (ma medianę trawy rozdzielający ulicę). Przejść przez ulicę i iść przez park (są mostki w parku). Idź w stronę HSBC i chodzić do małego wzgórza. Krzyż na uliczkę, a następnie przejść się do następnego małego wzgórza. Skręć w lewo i idź dalej, aż dojdziesz do żółtego budynku po prawej stronie z napisem Guesthouse ANZ. Skręć w prawo w dół alei, a zobaczysz naszych drzwi.

Statkiem:
Pobierz na dolmusa na stacji autobusowej w Kusadasi i głowy do Selcuk (Dolmus odjeżdżają co 20 minut i są bardzo tanie). Gdy dojdziesz do dworca autobusowego w Selcuk, śledzić By kierunkach magistrali powyżej.

Oto mapa miasta. ATM HSBC jest na rogu 1047 SK i Ugur Mumcu Sevgi yolu.

http://www.anzguesthouse.com/images/anz-guesthouse-map.jpg

Jeśli potrzebujesz pomocy lub chcesz kogoś poznać i Cię do pensjonatu, prosimy o kontakt telefoniczny.