X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do ACBB Hostel Niagara

5741 McGrail Ave., Niagara Falls, Wodospad Niagara, Kanada

Mapa i dojazd


88%Ocena

  • 89%Dobry towar za tę cenę
  • 85%Bezpieczeństwo
  • 93%Lokalizacja
  • 98%Personel
  • 89%Atmosfera
  • 90%Czystość
  • 71%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z Greyhound stacji i VIA Rail Station
(Kanadyjski Side) Spacer wzdłuż Bridge Street do River Road, a następnie wzdłuż pięknej rzeki Rd przez 30 minut aż do Falls Area. Spacer do Clifton Hill (rozsądnie stromym wzgórzu) dalej od szczytu wzgórza na Centre Street dla dwóch bloków, a następnie skręcić w lewo na McGrail Ave.

Jesteśmy jedną przecznicę w dół McGrail w 5741 McGrail, biały budynek z zielonym wykończeniem. Cały spacer trwa około 35-40 minut, w zależności od wielkości bagażu!

Ten spacer jest piękna, ale UWAGA: Wielu z naszych gości zdecydować się skorzystać z taksówki, jak to tylko kosztuje od 8 $ - 9,00 dolarów. Lub lokalny autobus za $ 2.50/person. Gdy jesteś w naszym hostelu masz tylko pięć minut spacerem z powrotem do wodospadu, restauracje, nocne kluby, kasyna, Clifton Hill itd.

Wskazówek dotyczących dojazdu od QEW
Zjedź 420 skręć w prawo na ulicy, a następnie w lewo Stanley na ulicy Ferry, w lewo na Magdelen restauracja Street (Casa D'Oro), a następnie w prawo na McGrail ave.

Z Niagara Falls NY USA
Przekroczyć Tęczowy Most, a następnie w lewo na Falls Ave aż Clifton Hill, do Clifton Hill obok dzielnicy Centrum rozrywki wzdłuż ulicy do McGrail dwa bloki Ave. 5741 McGrail Ave