X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do ACBB Hostel Niagara

5741 McGrail Ave., Niagara Falls, Wodospad Niagara, Kanada

Mapa i dojazd


92%Ocena

  • 92%Dobry towar za tę cenę
  • 88%Bezpieczeństwo
  • 95%Lokalizacja
  • 97%Personel
  • 92%Atmosfera
  • 92%Czystość
  • 86%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google ZE STACJI Greyhound I VIA Rail Station
(Canadian Side) Spacer wzdłuż Bridge Street w River Road, a następnie spacer po pięknej Rd rzeki przez 30 minut, aż do osiągnięcia Obszar Falls. Spacer do Clifton Hill (dość stromym wzgórzu) Dalej od szczytu wzgórza na Centre Street na dwa bloki, a następnie skręcić w lewo na McGrail Ave.

Jesteśmy jedną przecznicę w dół McGrail w 5741 McGrail, biały budynek z zielonym wykończeniem. Cały spacer trwa około 35-40 minut, w zależności od swojego bagażu rozmiarze!

Ten spacer jest piękna, ale UWAGA: Wielu z naszych gości zdecydujesz się skorzystać z taksówki, jak to tylko kosztuje między $ 8 - $ 9.00. Lub lokalny autobus za $ 2.50/person. Gdy jesteś w naszym hostelu masz tylko pięć minut spacerem z powrotem do wodospadu, restauracje, nocne kluby, kasyna, Clifton Hill itp

Dojazdu Z QEW
Weź 420 wyjścia skręcić w prawo na Stanley Street, a następnie w lewo na Ferry ulicy, w lewo na Magdelen Street (Casa D'Oro restauracja), a następnie w prawo na McGrail ave.

Z Niagara Falls NY USA
Krzyż na Rainbow Bridge, a następnie w lewo na Falls Ave aż Clifton Hill, aż Clifton Hill przeszłości okolicy Centrum rozrywki wzdłuż ulicy dwie przecznice do McGrail Ave. 5741 McGrail Ave