X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do AAE New York Long Term Apartment

E Train Subway Line at JFK, 139-09 89th Avenue at Jamaica Street, Nowy Jork, USA

Mapa i dojazd


86%Ocena

  • 93%Dobry towar za tę cenę
  • 88%Bezpieczeństwo
  • 80%Lokalizacja
  • 88%Personel
  • 88%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 85%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Wskazówki:

Przybyciu na lotnisko: Weź Air Train wolny "Pętle", że terminale lotnicze. Wsiądź do pociągu, który mówi, kierunek "Jamaica Station". Trzeba będzie zapłacić 5 dolarów, aby wyjść na tym przystanku. Następnie można wsiąść do pociągu metra, linii E na poziomie niższym od dworca Jamajce. Metrem 1 przystanek do "Jamajka Van Wyck". Wyjdź na stronie szpitala wyjść. Weź schodkowych do poziomu ulicy. Zjazd w kierunku Jamajka Van Wyck Expresway-skręcić w lewo i iść 1 blok do Jamaica Ave. Spacer w dół Jamaica Ave. , aż pojawi się'' skrzyżowaniu 89-sza ave i na Jamajce. Hotel Super 8 on będzie przed tobą. Jesteśmy po drugiej stronie parkingu Super 8 Hotel na 89-gi ave w Pierre Realty. y ou musi poczynić przygotowania do Pierre Realty poznać.
"Ty dokonaniu rezerwacji na przestrzeni apartamentu w Pierre w Nowym Jorku. Otrzymasz e-mail z potwierdzeniem Pierre w ciągu 48 godzin. MUSISZ odpowiedzieć na ten e-mail i potwierdź czas przybycia, telefon może być osiągnięte na odwołania i przegląd polityki. Jeśli nie uda się anulować co najmniej 48 godziny przed przyjazdem, w formie pisemnej, za pośrednictwem poczty elektronicznej, będzie za 3 dni pobytu. Państwa karta kredytowa, używane do rezerwacji zostanie upoważniony przez pierwsze 3 dni, jeżeli nie zezwalają na-będziemy anulować rezerwację, jeśli nie dokonać innych uzgodnień z Pierre zagwarantować swój przyjazd.