X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do A&O Dusseldorf Hauptbahnhof

Corneliusstra'e 9, Dusseldorf, Niemcy

Mapa i dojazd


78%Ocena

  • 77%Dobry towar za tę cenę
  • 76%Bezpieczeństwo
  • 79%Lokalizacja
  • 82%Personel
  • 73%Atmosfera
  • 83%Czystość
  • 77%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Chodzenie kierunek
Opuścić Konrad-Adenauer Platz do Graf-Adolf-Strasse, na rondzie skręcić w lewo w Karl-Rudolf Strae, która staje Cornelius Strae. A & O Düsseldorf Hauptbahnhof Cornelius Strae 9 jest po prawej stronie.
Autobusem
Weź 725 kierunek Niederflurbus Plange Mhle (platforma 10). Po około 5 minutach, proszę wysiąść na przystanku Cornelius Strae. Pobierz najnowsze informacje na temat transportu publicznego w Dusseldorfie: www.vrr.de (Verkehrsverbund Rhein-Ruhr (VRR))
Samolotem
Pociągiem regionalnym do głównego dworca kolejowego (10 minut). Patrz opis od dworca głównego.
Samochodem
Z Zachodu: Weź A52 w kierunku Kolonii / Krefeld / Dusseldorf. Napęd 2,3 km na B7 w kierunku Düsseldorf. Zjazd prosto do Rheinalleetunnel i jechać 2,5 km na Rheinkniebrcke, później Herzogstrae. Niż skręcić w lewo w Friedrichstrae. Po 200 m skręcamy w prawo w Graf-Adolf-Strae, niż raz w prawo do Httenstrae. Kolei ostatni raz w prawo w Corneliusstrae. A & O Düsseldorf Hauptbahnhof Corneliusstrae 9 jest po prawej stronie. Od północy i wschodu: Z A52 w kierunku Düsseldorf. Postępuj zgodnie z B1 Northern transfer. Na B7/B8/Grashofstrae skręcić w lewo. Na B8/Bremsstrae skręcić w prawo (znaki drogowe za DDsseltal). Napęd 2,2 km na B8/Brehmstrae, później Lindemannstrae. W Grafenberger Allee/L392 skręcić w prawo. Po 1,4 km skręcić w lewo w Oststrae. Po 1,35 km na L52 jest A & O Düsseldorf Hauptbahnhof Corneliusstrasse 9 po prawej stronie. Od południa: Weź A57. Na skrzyżowaniu Neuss-SD wątku na A6 w kierunku Dsseldorf-Sd/Wuppertal. Po 5 km zjazdem 23 Dsseldorf-Bilk kierunku Dsseldorf Zentrum. Skręć w prawo i do Sdring/B326. Skręć w lewo w Merowingerstrae, później Friedrichstrae, niż skręcić w prawo w Cornelisustrae. A & O Düsseldorf Hauptbahnhof Cornelius Strae 9 znajduje się po lewej stronie.