X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do A&O Dusseldorf Hauptbahnhof

Corneliusstra'e 9, Dusseldorf, Niemcy

Mapa i dojazd


79%Ocena

  • 80%Dobry towar za tę cenę
  • 81%Bezpieczeństwo
  • 80%Lokalizacja
  • 82%Personel
  • 70%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 78%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Zwiedzanie kierunku
Zostaw Konrad-Adenauer Platz do Graf-Adolf-Strasse, na rondzie w lewo w Karl-Rudolf Strae, który staje się Cornelius Strae. A & O Düsseldorf Hauptbahnhof Cornelius Strae 9 jest po prawej stronie.
Autobusem
Weź 725 Niederflurbus kierunek Plange Mhle (platforma 10). Po około 5 minutach, należy wysiąść na przystanku Cornelius Strae. Pobierz najnowsze informacje na temat transportu publicznego w Dusseldorfie: www.vrr.de (Verkehrsverbund Rhein-Ruhr (VRR))
Samolotem
Wsiądź do pociągu regionalnego do głównego dworca kolejowego w Düsseldorfie (10 minut). Zobacz opis od głównego dworca kolejowego.
Samochodem
Z Zachodu: Weź A52 w kierunku Kolonii / Krefeld / Düsseldorf. Napęd 2,3 km od B7 w kierunku Dusseldorfu. Zjedź prosto do Rheinalleetunnel i jechać 2,5 km na Rheinkniebrcke, później Herzogstrae. Niż skręcić w lewo w Friedrichstrae. Po 200 m skręcamy w prawo w Graf-Adolf-Strae, niż raz w prawo w Httenstrae. Włącz po raz ostatni w prawo w Corneliusstrae. A & O Düsseldorf Hauptbahnhof Corneliusstrae 9 jest po prawej stronie. Od północy i wschodu: Z A52 w kierunku Dusseldorfu. Postępuj zgodnie z B1 Northern transfer. W B7 / B8 / Grashofstrae skręcić w lewo. Na B8 / Bremsstrae skręcić w prawo (znaki drogowe dla DDsseltal). Napęd 2,2 km na B8 / Brehmstrae, później Lindemannstrae. W Grafenberger Allee / L392 skręcić w prawo. Po 1,4 km skręcić w lewo w Oststrae. Po 1,35 km na L52 jest A & O Düsseldorf Hauptbahnhof Corneliusstrasse 9 po prawej stronie. Od południa: Weź A57. Na skrzyżowaniu Neuss-Sd wątku na A6 w kierunku Dsseldorf-SD / Wuppertal. Po 5 km zjazd 23 Dsseldorf-Bilk do Dsseldorf Zentrum. Skręć w prawo i do Sdring / B326. Skręć w lewo w Merowingerstrae, później Friedrichstrae, niż skręcić w prawo w Cornelisustrae. A & O Düsseldorf Hauptbahnhof Cornelius Strae 9 znajduje się po lewej stronie.