X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do A&O Dresden Hauptbahnhof

Strehlener Stra'e 10, Drezno, Niemcy

Mapa i dojazd


80%Ocena

  • 83%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 81%Lokalizacja
  • 80%Personel
  • 73%Atmosfera
  • 85%Czystość
  • 79%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Chodzenie kierunek
Pociągiem do Dresden Hauptbahnhof. Weź głównego wyjścia i skręcamy w prawo. Przejść pod mostem i skręć w lewo w Friedrich-List-Platz, która staje się Strehlener Strasse po kilku metrach. Znajdziesz tu naszą A & O Dresden Hauptbahnhof po 200 m po prawej stronie. Lub autobusem-tylko 2 przystanki: Take linii 66. A & O Dresden Hauptbahnhof jest bezpośrednio przy przystanku autobusowym.
Pociągiem
Pociągiem do Dresden Hauptbahnhof. Weź głównego wyjścia i skręcamy w prawo. Przejść pod mostem i skręć w lewo w Friedrich-List-Platz, która staje się Strehlener Strasse po kilku metrach. Znajdziesz tu naszą A & O Dresden Hauptbahnhof po 200 m po prawej stronie. Lub autobusem-tylko 2 przystanki: Take linii 66. A & O Hotel and Hostel jest bezpośrednio przy przystanku autobusowym. Ważne informacje: Do 8 grudnia niektóre pociągi nie zatrzymują się na centralnej stacji Dresden z powodu prac budowlanych. Podczas prac pociągi zatrzymują się na Dresden-Neustadt. Użyj regionalnej nagłówek S1 pociąg w kierunku Schna / Knigstein lub tramwaj nr 3 w kierunku Dresden-Coschtz, aby wrócić do głównego dworca. Pociągi / tramwaj odjeżdża co 10 min. - Ok.. czas podróży: 10-12 min. Dresdner Verkehrsbetriebe (DVB) uzyskać najnowsze informacje na temat transportu publicznego w Dreźnie: www.dvb.de
Samolotem
Weź Elektryczka (S-Bahn), linii S2 w kierunku dworca (Hauptbahnhof). Następnie postępuj zgodnie z opisem powyżej.
Samochodem
Od północy i wschodu: z autostrady A4 zjazdem Drezno-Hellerau, skręcić w prawo i jechać na Rathenower Strasse (później przemianowanej w Hansastrasse). Po 4,5 km utrzymać prawo, w końcu skręcamy w lewo w ulicę Grosse Meissner Strasse (później przemianowanej w Koepkestrasse). Przejazd przez most, po ok. 2 km skręcić w lewo w Strehlener Strasse. Od południa (Norymberga) i Zachodu: Zostaw w autostrady A4 na węźle Dresden-West w kierunku Pragi (A17). Zostaw A17 na nr 3 wyjścia, Dresden-Suedvorstadt i skręcamy w lewo. Po 4 km skręcamy w prawo w Strehlener Strasse. Od południa (Pirna, Praga): Zostaw autostrady A17, zjazd nr 3 w Dresden-Suedvorstadt i skręcić w prawo. Po 4 km skręcamy w prawo w Strehlener Strasse.