X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do A&O Dresden Hauptbahnhof

Strehlener Stra'e 10, Drezno, Niemcy

Mapa i dojazd


73%Ocena

  • 69%Dobry towar za tę cenę
  • 76%Bezpieczeństwo
  • 78%Lokalizacja
  • 74%Personel
  • 67%Atmosfera
  • 75%Czystość
  • 71%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Zwiedzanie kierunku
Pociągiem do Dresden Hauptbahnhof. Weź głównego wyjścia i skręcamy w prawo. Pod mostem i skręcić w lewo w Friedrich-List-Platz, która staje się Strehlener Strasse po kilku metrach. Znajdziecie nas A & O Dresden Hauptbahnhof po 200 m po prawej stronie. Lub BUS zaledwie 2 przystanki: Weź linii 66. A & O Dresden Hauptbahnhof jest bezpośrednio przy przystanku autobusowym.
Pociągiem
Pociągiem do Dresden Hauptbahnhof. Weź głównego wyjścia i skręcamy w prawo. Pod mostem i skręcić w lewo w Friedrich-List-Platz, która staje się Strehlener Strasse po kilku metrach. Znajdziecie nas A & O Dresden Hauptbahnhof po 200 m po prawej stronie. Lub BUS zaledwie 2 przystanki: Weź linii 66. A & O hotel i hostel znajduje się bezpośrednio na przystanku autobusowym. Ważne informacje: Do 8 grudnia niektóre pociągi nie zatrzymują się na stacji centralnej w Dreźnie z powodu prac budowlanych. Podczas prac pociągi zatrzymują się na Dresden-Neustadt. Użyj regionalnej nagłówek pociąg w stronę Schna S1 / Knigstein lub tramwajowej nr 3 w kierunku Dresden-Coschtz wrócić do dworca centralnego. Pociągi / tramwaj odjedzie co 10 min. - Ok. czas podróży: 10-12 min. Tramwaje w Dreźnie (DVB) uzyskać najnowsze informacje na temat transportu publicznego w Dreźnie: www.dvb.de
Samolotem
Weź podmiejskiego pociągu (S-Bahn), linii S2, w stronę dworca głównego (Hauptbahnhof). Następnie postępuj zgodnie z opisem powyżej.
Samochodem
Od północy i wschodu: Na autostradzie A4 zjazd Drezno-Hellerau, skręcić w prawo i jechać na Rathenower Strasse (później przemianowany w Hansastrasse). Po 4,5 km trzymać się prawej strony, na przełomie końca w lewo w Grosse Meissner Strasse (później przemianowany w Koepkestrasse). Przejazd przez most, po około 2 km skręcić w lewo w Strehlener Strasse. Od południa (w Norymberdze) i Zachodu: Zostaw autostrady A4 na węźle Drezno w kierunku Pragi-Zachód (A17). Zostaw A17 na nr 3 wyjścia, Dresden-Suedvorstadt i skręcamy w lewo. Po 4 km skręcić w prawo w Strehlener Strasse. Od południa (Pirna, Praga): Zostaw autostrady A17 zjazd nr 3, w Dresden-Suedvorstadt i skręcić w prawo. Po 4 km skręcić w prawo w Strehlener Strasse.