X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do A&O Dresden Hauptbahnhof

Strehlener Stra'e 10, Drezno, Niemcy

Mapa i dojazd


81%Ocena

  • 80%Dobry towar za tę cenę
  • 84%Bezpieczeństwo
  • 82%Lokalizacja
  • 82%Personel
  • 72%Atmosfera
  • 86%Czystość
  • 79%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Chodzenie kierunek
Pociągiem do Dresden Hauptbahnhof. Weź głównego wyjścia i skręcamy w prawo. Przejść pod mostem i skręć w lewo w Friedrich-List-Platz, która staje się Strehlener Strasse po kilku metrach. Znajdziesz tu naszą A & O Dresden Hauptbahnhof po 200 m po prawej stronie. Lub autobusem-tylko 2 przystanki: Take linii 66. A & O Dresden Hauptbahnhof jest bezpośrednio przy przystanku autobusowym.
Pociągiem
Pociągiem do Dresden Hauptbahnhof. Weź głównego wyjścia i skręcamy w prawo. Przejść pod mostem i skręć w lewo w Friedrich-List-Platz, która staje się Strehlener Strasse po kilku metrach. Znajdziesz tu naszą A & O Dresden Hauptbahnhof po 200 m po prawej stronie. Lub autobusem-tylko 2 przystanki: Take linii 66. A & O Hotel and Hostel jest bezpośrednio przy przystanku autobusowym. Ważne informacje: Do 8 grudnia niektóre pociągi nie zatrzymują się na centralnej stacji Dresden z powodu prac budowlanych. Podczas prac pociągi zatrzymują się na Dresden-Neustadt. Użyj regionalnej nagłówek S1 pociąg w kierunku Schna / Knigstein lub tramwaj nr 3 w kierunku Dresden-Coschtz, aby wrócić do głównego dworca. Pociągi / tramwaj odjeżdża co 10 min. - Ok.. czas podróży: 10-12 min. Dresdner Verkehrsbetriebe (DVB) uzyskać najnowsze informacje na temat transportu publicznego w Dreźnie: www.dvb.de
Samolotem
Weź Elektryczka (S-Bahn), linii S2 w kierunku dworca (Hauptbahnhof). Następnie postępuj zgodnie z opisem powyżej.
Samochodem
Od północy i wschodu: z autostrady A4 zjazdem Drezno-Hellerau, skręcić w prawo i jechać na Rathenower Strasse (później przemianowanej w Hansastrasse). Po 4,5 km utrzymać prawo, w końcu skręcamy w lewo w ulicę Grosse Meissner Strasse (później przemianowanej w Koepkestrasse). Przejazd przez most, po ok. 2 km skręcić w lewo w Strehlener Strasse. Od południa (Norymberga) i Zachodu: Zostaw w autostrady A4 na węźle Dresden-West w kierunku Pragi (A17). Zostaw A17 na nr 3 wyjścia, Dresden-Suedvorstadt i skręcamy w lewo. Po 4 km skręcamy w prawo w Strehlener Strasse. Od południa (Pirna, Praga): Zostaw autostrady A17, zjazd nr 3 w Dresden-Suedvorstadt i skręcić w prawo. Po 4 km skręcamy w prawo w Strehlener Strasse.