X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do A&O City Hackerbruecke

Arnulfstr. 102, Monachium, Niemcy

Mapa i dojazd


66%Ocena

  • 67%Dobry towar za tę cenę
  • 68%Bezpieczeństwo
  • 77%Lokalizacja
  • 67%Personel
  • 61%Atmosfera
  • 60%Czystość
  • 64%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Chodzenie kierunek
Dla Państwa wygody nie polecam chodzić odległości pomiędzy głównym dworcem kolejowym i naszego położenia. Proszę przejść do "pociągiem". Dzięki.
Pociągiem
Pociągiem do stacji Mnchen-Hauptbahnhof DB (Monachium-Central). Opuścić stację za pośrednictwem wyjścia Hauptbahnhof-Nord i zmienić się w tramwaj nr 16 kierunku Romanplatz lub tramwajem nr 17 w kierunku Amalienburgstrae. Po 4 przystanki wysiąść na Marsstrae. Możesz zobaczyć hotel po prawej stronie ulicy.
Autobusem
Z dworca autobusowego ZOB Środkowej chodzić na północ w kierunku Arnulfstrasse. Arnulf na ul. skręcić w lewo i dojedziesz A & O Hackerbrcke po około 650m.
Samolotem
Zapoznaj się z S-Bahn S1 lub S8 do stacji Hackerbrcke. Idź w prawo do Grasserstrasse i pierwszym skrzyżowaniu w lewo w Arnulfstrasse.
Samochodem
Z Augsburga (A8): Zostaw A8 na wylocie Mnchen-Obermenzing, skręcić w prawo w Verdistraße (przemianowany później:.... Amalienbergstr, Menzingerstr, Notburgastr, Arnulfstr) Arnulfstrasse. Z Norymbergi, Regensburga, Landshut / Munich Airport (A9 / A92):. Od skrzyżowania Neufahrn, zostawić w A9 Mnchen wyjście 76-Schwabing, śledzić B2R, skręcić w prawo w Schenkendorfstr, śledzić Petueltunnel / Petuelring, (przemianowany później: Goerg-Brauchle-Ring), w lewo w Landshuter Allee, po drugiej stronie Donnersbergerbrcke i wreszcie prawo do Arnulfstrasse. Z Salzburga (Austria): od skrzyżowania Munich-Południe (A8), pozostawić A995 na końcu w kierunku Tegernseer Landstrasse. Prosto na E54, później B2R. Po 9,1 km droga korzystać kierunek Stuttgart/Zentrum/A8 wyjście. Po Donnersbergerbrcke skręcić w prawo w Arnulfstrasse. Z Garmisch-Patenkirchen: Z połączenia punkt Starnberg (A95), zostawić na koniec A95 i skręcić w lewo na Luise-Kiesselbach-Platz. Prosto na Garmischer Strasse, Trappentreustrasse, Donnersberger Brcke, w lewo w Arnulfstrasse.