X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do A&O City Hackerbruecke

Arnulfstr. 102, Monachium, Niemcy

Mapa i dojazd


64%Ocena

  • 59%Dobry towar za tę cenę
  • 68%Bezpieczeństwo
  • 68%Lokalizacja
  • 67%Personel
  • 59%Atmosfera
  • 60%Czystość
  • 64%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Chodzenie kierunek
Dla Państwa wygody nie polecam chodzić odległości pomiędzy głównym dworcem kolejowym i naszego położenia. Proszę przejść do "pociągiem". Dzięki.
Pociągiem
Pociągiem do stacji Mnchen-Hauptbahnhof DB (Monachium-Central). Opuścić stację za pośrednictwem wyjścia Hauptbahnhof-Nord i zmienić się w tramwaj nr 16 kierunku Romanplatz lub tramwajem nr 17 w kierunku Amalienburgstrae. Po 4 przystanki wysiąść na Marsstrae. Możesz zobaczyć hotel po prawej stronie ulicy.
Autobusem
Z dworca autobusowego ZOB Środkowej chodzić na północ w kierunku Arnulfstrasse. Arnulf na ul. skręcić w lewo i dojedziesz A & O Hackerbrcke po około 650m.
Samolotem
Zapoznaj się z S-Bahn S1 lub S8 do stacji Hackerbrcke. Idź w prawo do Grasserstrasse i pierwszym skrzyżowaniu w lewo w Arnulfstrasse.
Samochodem
Z Augsburga (A8): Zostaw A8 na wylocie Mnchen-Obermenzing, skręcić w prawo w Verdistraße (przemianowany później:.... Amalienbergstr, Menzingerstr, Notburgastr, Arnulfstr) Arnulfstrasse. Z Norymbergi, Regensburga, Landshut / Munich Airport (A9 / A92):. Od skrzyżowania Neufahrn, zostawić w A9 Mnchen wyjście 76-Schwabing, śledzić B2R, skręcić w prawo w Schenkendorfstr, śledzić Petueltunnel / Petuelring, (przemianowany później: Goerg-Brauchle-Ring), w lewo w Landshuter Allee, po drugiej stronie Donnersbergerbrcke i wreszcie prawo do Arnulfstrasse. Z Salzburga (Austria): od skrzyżowania Munich-Południe (A8), pozostawić A995 na końcu w kierunku Tegernseer Landstrasse. Prosto na E54, później B2R. Po 9,1 km droga korzystać kierunek Stuttgart/Zentrum/A8 wyjście. Po Donnersbergerbrcke skręcić w prawo w Arnulfstrasse. Z Garmisch-Patenkirchen: Z połączenia punkt Starnberg (A95), zostawić na koniec A95 i skręcić w lewo na Luise-Kiesselbach-Platz. Prosto na Garmischer Strasse, Trappentreustrasse, Donnersberger Brcke, w lewo w Arnulfstrasse.