X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do A&O City Hackerbruecke

Arnulfstr. 102, Monachium, Niemcy

Mapa i dojazd


65%Ocena

  • 62%Dobry towar za tę cenę
  • 67%Bezpieczeństwo
  • 77%Lokalizacja
  • 71%Personel
  • 62%Atmosfera
  • 58%Czystość
  • 61%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Zwiedzanie kierunku
Dla Twojej wygody nie polecam chodzić odległość między dworcem głównym a nasze położenie. Proszę przejść do "pociągiem". Dzięki.
Pociągiem
Pociągiem do stacji Mnchen-Hauptbahnhof DB (Monachium-Central). Opuścić stację za pośrednictwem wyjścia Hauptbahnhof-Nord i zmiany w kierunku tramwaj nr 16 lub tramwajem nr Romanplatz 17 kierunek Amalienburgstrae. Po 4 przystanków wysiąść Marsstrae. Można zobaczyć hotel po prawej stronie ulicy.
Autobusem
Z dworca autobusowego ZOB Środkowej chodzić na północ w kierunku Arnulfstrasse. Na Arnulf ul. skręcić w lewo i dojedziesz A & O Hackerbrcke po około 650m.
Samolotem
Kolejką S-Bahn S1 lub S8 do stacji Hackerbrcke. Idź w prawo do Grasserstrasse i pierwszym skrzyżowaniu w lewo w Arnulfstrasse.
Samochodem
Z Augsburga (A8): Zostaw A8 na wyjeździe Mnchen-Obermenzing, skręcić w prawo (przemianowanej później Verdistraße. Amalienbergstr, Menzingerstr, Notburgastr, Arnulfstr...) Arnulfstrasse. Od Norymbergi, Regensburga, Landshut / München-Airport (A9 / A92). Od skrzyżowania Neufahrn, pozostawić A9 na wyjściu 76 Mnchen-Schwabing, wykonaj receptor B2R, skręcić w prawo w Schenkendorfstr, wykonaj Petueltunnel / Petuelring, (przemianowany później: Goerg-Brauchle-Ring), w lewo w Landshuter Allee, po drugiej stronie Donnersbergerbrcke i wreszcie prawo do Arnulfstrasse. Salzburg (Austria): Od skrzyżowania Munich-południe (A8), pozostawić A995 w końcu w kierunku Tegernseer Landstrasse. Prosto na E54, później B2R. Po 9,1 km w kierunku drogi wykorzystanie wyjścia Stuttgart / Zentrum / A8. Po Donnersbergerbrcke skręcić w prawo w Arnulfstrasse. Od Garmisch-Patenkirchen: Z połączenia punkt Starnberg (A95), zostawić na koniec A95 i skręcić w lewo na Luise-Kiesselbach-Platz. Prosto na Garmischer Strasse, Trappentreustrasse, Donnersberger Brcke, w lewo w Arnulfstrasse.