X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do A Casa di Giulia

Via Luigi Bonomi, 9, Verona, Włochy

Mapa i dojazd


96%Ocena

  • 100%Dobry towar za tę cenę
  • 95%Bezpieczeństwo
  • 89%Lokalizacja
  • 97%Personel
  • 97%Atmosfera
  • 99%Czystość
  • 97%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Aby dotrzeć do naszego pensjonatu:

Samolotem:
Z Valerio Catullo lotniska startu "Aerobus transfer", która łączy lotniska w Weronie do głównego dworca kolejowego Verona Porta Nuova. Po przyjeździe nie postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami.

Pociągiem:
Wysiąść na główny dworzec kolejowy Verona Verona Porta Nuova.

Autobusem:
Od głównego dworca kolejowego Verona Porta Nuova złapać lokalny autobus N 11 - 12 - 13 z 'MARCIAPIEDE A'. Wysiąść na ósmym przystanku, za mostem, na środku Via XX Settembre (za mostem trzeba wysiąść na drugim przystanku autobusowego). Podjęcia przez Nicola Mazza, a następnie poprzez Beltrame. Będzie przybywać w Via Bonomi 9, a przekonasz się, żółty dom po lewej stronie, spojrzeć na etykietę Bell B & B Casa di Giulia.

Taksówką:
Od głównego dworca kolejowego Verona Porta Nuova kosztuje około 8-10 euro w ciągu dnia-czasami inaczej 10-12 euro, w nocy w niedziele i święta.

Samochodem:
Autostradą A4 i zjazd na Verona Sud, skręcić w lewo i iść w dół do przejścia podziemnego w kierunku centrum miasta, prosto na 3 km. Przez drugi tunel, należy skręcić w prawo na światłach, idź prosto przez 500 metrów Via dell Autiere, przejechać przez most i skręcić w lewo na Lungadige Galtarossa. Na światłach dalej prosto w poprzez Lungadige Porta Vittoria, i po 300 m skręcamy w prawo w Via San Francesco. Na końcu Via San Francesco, skręcić w lewo na Via Universit, potem zaraz w prawo na Via Campofiore. Kontynuować do końca ulicy, gdzie trzeba skręcić w prawo: teraz jesteś w Via Luigi Bonomi, zapraszamy do naszego pensjonatu Casa di Giulia (numer 9) po lewej stronie.

Pieszo:
Od głównego dworca kolejowego Verona Porta Nuova wzdłuż Corso Porta Nuova, przejechać Piazza Br, zejść Vicolo Borella, zejść Via Leoncino następnie skręcić w prawo w Via Leoni i krzyż Ponte Navi, zszedł Via San Paolo a następnie poprzez Campofiore. Będzie przybywać w Via Bonomi 9, a przekonasz się, żółty dom po lewej stronie, spojrzeć na etykietę Bell B & B Casa di Giulia i pierścienia.


Należy zwrócić uwagę na dwóch prostych, ale ważnych rzeczy!

1) numery autobusów 11 - 12 - 13 się 90 - 92 - 98, po 19:30, w niedziele i święta. Nadal działają one z tego samego przystanku autobusowego.

2) Nazwy ulic są zwykle napisane na stronach budynków na początku i na końcu każdej ulicy. Spójrz na ściany!