X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do A Casa di Giulia

Via Luigi Bonomi, 9, Verona, Włochy

Mapa i dojazd


97%Ocena

  • 98%Dobry towar za tę cenę
  • 100%Bezpieczeństwo
  • 85%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 100%Atmosfera
  • 100%Czystość
  • 95%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Aby dotrzeć do naszego B & B:

Samolotem:
Od Valerio Catullo lotniska wziąć "Aerobus transfer", który łączy lotnisko w Weronie do głównego dworca kolejowego Verona Porta Nuova. Po przyjeździe nie należy postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami.

Pociągiem:
Wysiąść na Dworzec Główny w Weronie Verona Porta Nuova.

Autobusem:
Z głównego dworca kolejowego Verona Porta Nuova złapać lokalny autobus N 11 - 12 - 13 od 'MARCIAPIEDE ". Wysiąść na ósmym przystanku, za mostem, w środku Via XX Settembre (za mostem trzeba wysiąść na drugim przystanku autobusowego). Weź przez Nicola Mazza, a następnie poprzez Beltrame. Będzie przybywać w Via Bonomi 9, a znajdziesz żółty dom po lewej stronie, spójrz na etykiecie dzwon B & B Casa di Giulia.

Taksówką:
Z głównego dworca kolejowego Verona Porta Nuova kosztuje około 8-10 euro w dzień-czas inaczej 10-12 euro niedziele w porze nocnej i święta.

Samochodem:
Autostradą A4 do zjazdu Verona Sud, skręcić w lewo i iść w dół do przejścia podziemnego w kierunku centrum miasta, na wprost na 3 km. Przez drugi tunel, skręcić w prawo na światłach, idź prosto do 500 metrów w Via dell Autiere, przejechać przez most i skręcić w lewo na Lungadige Galtarossa. Na światłach dalej prosto w via Lungadige Porta Vittoria, i po 300 m skręcamy w prawo w Via San Francesco. Na końcu Via San Francesco, skręcić w lewo na Via Universit, potem zaraz w prawo na Via Campofiore. Kontynuuj do końca ulicy, gdzie trzeba skręcić w prawo: jesteś teraz w Via Luigi Bonomi, zapraszamy do naszego B & B Casa di Giulia (numer 9), po lewej stronie.

Pieszo:
Od głównego dworca kolejowego Verona Porta Nuova spacer wzdłuż Corso Porta Nuova, cross Piazza Br, zejść Vicolo Borella, zejść Via Leoncino następnie skręcić w prawo w Via Leoni i cross Ponte Navi, zszedł Via San Paolo, a następnie poprzez Campofiore. Będzie przybywać w Via Bonomi 9, a znajdziesz żółty dom po lewej stronie, spójrz na etykiecie dzwon B & B Casa di Giulia i pierścień.


Należy zwrócić uwagę na dwie rzeczy proste, ale ważne!

1) Numery autobusów 11 - 12 - 13 się 90 - 92 - 98 po 19:30, w niedziele i święta. Oni nadal działają w tym samym przystanku autobusowego.

2) nazwy ulic są zwykle sporządzane na ścianach budynków na początku i na końcu każdego z ulicy. Popatrz na ściany!