X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacje

Wskazówki dojazdu do A Casa di Giulia

Via Luigi Bonomi, 9, Verona, Włochy

Mapa i dojazd


97%Ocena

  • 98%Dobry towar za tę cenę
  • 100%Bezpieczeństwo
  • 85%Lokalizacja
  • 98%Personel
  • 100%Atmosfera
  • 100%Czystość
  • 97%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Aby dotrzeć do naszego B & B:

Samolotem:
Od Valerio Catullo lotniska wziąć "Aerobus transfer", który łączy lotnisko w Weronie do głównego dworca kolejowego Verona Porta Nuova. Po przyjeździe nie należy postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami.

Pociągiem:
Wysiąść na Dworzec Główny w Weronie Verona Porta Nuova.

Autobusem:
Z głównego dworca kolejowego Verona Porta Nuova złapać lokalny autobus N 11 - 12 - 13 od 'MARCIAPIEDE ". Wysiąść na ósmym przystanku, za mostem, w środku Via XX Settembre (za mostem trzeba wysiąść na drugim przystanku autobusowego). Weź przez Nicola Mazza, a następnie poprzez Beltrame. Będzie przybywać w Via Bonomi 9, a znajdziesz żółty dom po lewej stronie, spójrz na etykiecie dzwon B & B Casa di Giulia.

Taksówką:
Z głównego dworca kolejowego Verona Porta Nuova kosztuje około 8-10 euro w dzień-czas inaczej 10-12 euro niedziele w porze nocnej i święta.

Samochodem:
Autostradą A4 do zjazdu Verona Sud, skręcić w lewo i iść w dół do przejścia podziemnego w kierunku centrum miasta, na wprost na 3 km. Przez drugi tunel, skręcić w prawo na światłach, idź prosto do 500 metrów w Via dell Autiere, przejechać przez most i skręcić w lewo na Lungadige Galtarossa. Na światłach dalej prosto w via Lungadige Porta Vittoria, i po 300 m skręcamy w prawo w Via San Francesco. Na końcu Via San Francesco, skręcić w lewo na Via Universit, potem zaraz w prawo na Via Campofiore. Kontynuuj do końca ulicy, gdzie trzeba skręcić w prawo: jesteś teraz w Via Luigi Bonomi, zapraszamy do naszego B & B Casa di Giulia (numer 9), po lewej stronie.

Pieszo:
Od głównego dworca kolejowego Verona Porta Nuova spacer wzdłuż Corso Porta Nuova, cross Piazza Br, zejść Vicolo Borella, zejść Via Leoncino następnie skręcić w prawo w Via Leoni i cross Ponte Navi, zszedł Via San Paolo, a następnie poprzez Campofiore. Będzie przybywać w Via Bonomi 9, a znajdziesz żółty dom po lewej stronie, spójrz na etykiecie dzwon B & B Casa di Giulia i pierścień.


Należy zwrócić uwagę na dwie rzeczy proste, ale ważne!

1) Numery autobusów 11 - 12 - 13 się 90 - 92 - 98 po 19:30, w niedziele i święta. Oni nadal działają w tym samym przystanku autobusowego.

2) nazwy ulic są zwykle sporządzane na ścianach budynków na początku i na końcu każdego z ulicy. Popatrz na ściany!