X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do A-1 Pension Ross Prague

Za Hospodou 3, Praga, Czechy

Mapa i dojazd


83%Ocena

  • 80%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 40%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 100%Czystość
  • 100%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Oferujemy transport z lotniska / dworca lub autobusem do naszego pensjonatu. To jest bardziej komfortowe i mniej stresujące, a następnie przejść przez masową ruchu na własną rękę, lub następnie użyć dość drogie taksówki. Jeśli jesteś w Pradze, to na pewno najlepszy sposób dla Ciebie, jak do nas trafić.

Bilet komunikacji miejskiej w kosztach Praga 32CZK (~ 1,25 EUR) i jest ważny przez 90 minut, więc to będzie trwało na całej trasie do naszego pensjonatu.
Oferujemy transport z lotniska / dworca lub autobusem do naszego pensjonatu. To jest bardziej komfortowe i mniej stresujące, a następnie przejść przez masową ruchu na własną rękę, lub następnie użyć dość drogie taksówki. Jeśli jesteś w Pradze, to na pewno najlepszy sposób dla Ciebie, jak do nas trafić.

Bilet komunikacji miejskiej w Pradze kosztuje 20 koron (26 CZK od 1 stycznia 2008 r., ~~~HEAD=iobj 1 EUR) i jest ważny przez 75 minut, więc to będzie trwało na całej trasie do naszego pensjonatu.

W Pradze są 3 linie metra - A, B, C, oznaczona kolorem zielonym, żółtym i czerwonym. Od centrum metrem od stacji Staroměstská, Můstek lub Muzeum znajdujące się na zielone "A", aby zakończyć linię stacji Depo Hostivař, a następnie przenieść do autobusu numer 163 do przystanku Drobná autobusowego. Następnie przejechać przez ulicę i idź w lewo, na skrzyżowaniu znajdziesz znak Pension Ross ze strzałką, pokazując drogę do naszego pensjonatu.

Z lotniska autobusem numer 119 i przejść do stacji metra Dejvická (na linii "A"), a następnie metrem do stacji Depo Hostivař wypowiedzieć i przenieść się do autobusu linii 163 do przystanku Drobná autobusowego. Następnie przejechać przez ulicę i idź w lewo, na skrzyżowaniu znajdziesz znak Pension Ross ze strzałką, pokazując drogę do naszego pensjonatu.