X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do A-1 Pension Ross Prague

Za Hospodou 3, Praga, Czechy

Mapa i dojazd


74%Ocena

  • 60%Dobry towar za tę cenę
  • 100%Bezpieczeństwo
  • 60%Lokalizacja
  • 80%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 60%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Oferujemy transport z lotniska / dworca kolejowego lub autobusowego do naszego pensjonatu. To jest bardziej komfortowe i mniej stresujące, a następnie przejść przez ruch masowy na własną rękę, a następnie użyć dość drogie taksówki. Jeśli jesteś w Pradze, to z pewnością najlepszy sposób dla Ciebie, jak do nas trafić.

Bilet komunikacji miejskiej w Pradze kosztuje 32CZK (~ 1,25 EUR) i jest ważny przez 90 minut, więc to będzie trwało na całej trasie do naszego pensjonatu.
Oferujemy transport z lotniska / dworca kolejowego lub autobusowego do naszego pensjonatu. To jest bardziej komfortowe i mniej stresujące, a następnie przejść przez ruch masowy na własną rękę, a następnie użyć dość drogie taksówki. Jeśli jesteś w Pradze, to z pewnością najlepszy sposób dla Ciebie, jak do nas trafić.

Bilet komunikacji miejskiej w Pradze kosztuje 20 koron (26 CZK od 1 stycznia 2008 roku, około 1 euro) i jest ważny przez 75 minut, więc to będzie trwało na całej trasie do naszego pensjonatu.

W Pradze są 3 linie metra, B, C, oznaczone zielonym, żółtym i czerwonym. Z centrum metrem ze stacji Staroměstsk, Mustek lub muzeum znajdujące się na zielonej linii "A" do stacji wypowiedzenia Depo Hostivař, a następnie przenieść do autobusu numer 163 do przystanku autobusowego Drobn. Następnie przejść przez ulicę i idź w lewo, na skrzyżowaniu znajdziesz znak Pension Ross ze strzałką, pokazując wam drogę do naszego pensjonatu.

Z lotniska autobusem numer 119 i przejść do stacji metra Dejvick (na linii "A"), a następnie metrem do stacji wypowiedzenia Depo Hostivař i przenieść do autobusu numer 163 do przystanku autobusowego Drobn. Następnie przejść przez ulicę i idź w lewo, na skrzyżowaniu znajdziesz znak Pension Ross ze strzałką, pokazując wam drogę do naszego pensjonatu.