X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do A-1 Pension Ross Prague

Za Hospodou 3, Praga, Czechy

Mapa i dojazd


91%Ocena

  • 100%Dobry towar za tę cenę
  • 100%Bezpieczeństwo
  • 40%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 100%Atmosfera
  • 100%Czystość
  • 100%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Oferujemy transport z lotniska / dworca kolejowego lub autobusowego do naszego pensjonatu. To jest bardziej komfortowe i mniej stresujące, a następnie przejść przez ruch masowy na własną rękę, lub następnie użyć dość drogie taksówki. Jeśli jesteś w Pradze, to na pewno najlepszy sposób, jak do nas trafić.

Bilet na transport publiczny w Pradze kosztuje 32CZK (~ 1,25 EUR) i jest ważny przez 90 minut, więc to będzie trwało na całej trasie do naszego pensjonatu.
Oferujemy transport z lotniska / dworca kolejowego lub autobusowego do naszego pensjonatu. To jest bardziej komfortowe i mniej stresujące, a następnie przejść przez ruch masowy na własną rękę, lub następnie użyć dość drogie taksówki. Jeśli jesteś w Pradze, to na pewno najlepszy sposób, jak do nas trafić.

Bilet na transport publiczny w Pradze kosztuje 20 koron (26 CZK od 1 stycznia 2008 r. ~ 1 EUR) i jest ważny przez 75 minut, więc to będzie trwało na całej trasie do naszego pensjonatu.

W Pradze są 3 linie metra A, B, C, oznaczone zielonym, żółtym i czerwonym. Od centrum metrem ze stacji Staroměstsk, Mustek lub muzeum znajdujących się na zielonej linii "A" do stacji wypowiedzenia Depo Hostivař, a następnie przesłać na numer autobusu 163 na przystanku Drobn. Następnie przejechać przez ulicę i idź w lewo, na skrzyżowaniu znajdziesz znak Pension Ross ze strzałką, pokazując drogę do naszego pensjonatu.

Z lotniska wsiąść do autobusu numer 119 i przejść do stacji metra Dejvick (na linii "A"), a następnie metrem do stacji wypowiedzenia Depo Hostivař i przenieść do autobusu numer 163 do przystanku Drobn. Następnie przejechać przez ulicę i idź w lewo, na skrzyżowaniu znajdziesz znak Pension Ross ze strzałką, pokazując drogę do naszego pensjonatu.