X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do 4U Hostel

Mapa i dojazd


90%Ocena

  • 93%Dobry towar za tę cenę
  • 100%Bezpieczeństwo
  • 87%Lokalizacja
  • 93%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 93%Czystość
  • 87%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z głównego dworca kolejowego i autobusowego w Sarajewie:
Tramwajem:

Tramwaje kursują co około 15 minut pomiędzy 05:30 a 23:30, w osłabieniu usług w niedziele.

1. Take No.1 tramwajem i wyjście na 8 przystanku (Bascarsija). Trzeba będzie kupić bilet w kiosku (1.60KM) lub sterownika (1.80KM), i zatwierdź go w jednym z urządzeń na pokładzie.

2. Gdy jesteś na Baščaršija tramwajowy, wxit i stanąć plecami do drogi z tramwajem na nim, przed sobą, jest Konzum supermarket i rzeźnicy Hodzic, a naprzeciwko jest meczet. Pomiędzy u zobaczą przejście pod górę, że u odbędzie. Po 100 m będzie u patrz fontanna i pomnik w centrum Kovaci. Skręć w lewo, a zobaczysz nasz hostel po 30m.

Z dworca autobusowego Lukavica:

Autobusem:

Autobusy kursują co 15 minut od 5:30 do 23:30 od poniedziałku do soboty, a co 20 minut od 7:00 do 23:30 w niedziele.

. 1. Weź autobus numer 31e (Vijecnica - Dobrinja) od przystanku autobusowego około 200m od głównej stacji oraz zjazd na ostatniej stacji (Vijecnica). Podróż powinna trwać około 30 minut.

2. Od przystanku autobusowego, biuro jest około 3 minut. Skręcić w prawo na ulicę z linii tramwajowych na to, i nadal na tej drodze, aż dojdziesz do głównego placu 'gołąb' na lewej stronie. Po prawej stronie, widać rząd sklepów skierowaną do siebie. Jeśli stoisz plecami do kwadratu, U zobaczą Konzum i po przeciwnej jest meczet. Pomiędzy u zobaczą przejście pod górę, że u odbędzie. Po 100 m będzie u patrz fontanna i pomnik w centrum Kovaci. Skręć w lewo, a zobaczysz nasz hostel po 30m.


Od międzynarodowego lotniska w Sarajewie:

Jeśli podróżują samolotem, najlepszym sposobem, aby dostać się do naszego biura lub hostelu jest taksówką. To nie powinno kosztować więcej niż 30 km, ale jest to dobry pomysł, aby poprosić o cenę zanim się w. Można też skontaktować się z nami i możemy zorganizować transport.

Kontakt:
hostel4u@hotmail.com
+38761021001
Nazwa Skype: bekir.omerovic