X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do 4-Couples Guesthouse

28 Lipca 1943 r. 8, Kraków, Polska

Mapa i dojazd


Brak oceny

  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google Od lotniska Balice:

Aby dostać się z lotniska w Krakowie należy złapać autobus numer 292, który znajdziesz po twojej prawej stronie przed głównym wejściem. Po 15 minutach w autobusie wysiąść na przystanku o nazwie "Sielanka". Skręć w prawo i idź do pierwszego skrzyżowania (około 30m), skręcamy w lewo. Idź prosto do 50m. Znajomi nieruchomości będzie po lewej hanside.

Od głównego dworca kolejowego (Dworzec Główny):

Istnieją dwa sposoby, aby dostać się do obiektu od głównego dworca kolejowego. Jeżeli przyjeżdżasz autobusem łatwiej jest złapać autobus 192 lub 292 z przystanku o nazwie "Dworzec Główny Wschód", który jest na poziomie '0 ', obok schodów ruchomych. To trwa 20 minut, aby dostać się do "Sielanka" - 12. Przystanek autobusowy.

Jeśli przyjeżdżasz pociągiem to lepiej pojechać autobusem numer 152 z przystanku "Dworzec Główny" na Lubicz dworca St Odejść przez główne wejście - będziesz na Jeziorańskiego Square. Po prawej stronie znajduje się Galeria Krakowska (duże centrum handlowe). Należy skręcić w lewo i jechać do końca kwadratowy (20m). W końcu tam jest przystanek autobusowy. Złapać autobus i udać się do przystanku "Sielanka" (20 minut)

Wolisz złapać taksówkę? - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! Pomożemy Ci.