X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do 4-Couples Guesthouse

28 Lipca 1943 r. 8, Kraków, Polska

Mapa i dojazd


99%Ocena

  • 100%Dobry towar za tę cenę
  • 100%Bezpieczeństwo
  • 90%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 100%Atmosfera
  • 100%Czystość
  • 100%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska w Balicach:

Aby dostać się z lotniska w Krakowie należy złapać autobus numer 292, który znajdziesz po twojej prawej stronie przed głównym wejściem. Po 15 minut w autobusie wysiąść na przystanku o nazwie "Sielanka". Skręć w prawo i idź do pierwszego skrzyżowania (około 30m), skręcić w lewo. Idź prosto do 50m. Właściciel Friends będzie po lewej hanside.

Z głównego dworca kolejowego (Dworzec Główny):

Istnieją dwa sposoby, aby dostać się do hotelu z Dworca Głównego. Jeśli przyjeżdżasz autobusem łatwiej jest złapać autobus 192 lub 292 z przystanku o nazwie "Dworzec Główny Wschód", która jest na poziomie ', '0 obok schodów. To trwa 20 minut, aby dostać się do "Sielanka" - 12 przystanek autobusowy.

Jeśli przyjeżdżasz pociągiem lepiej jest wziąć 152 liczba autobusów z przystanku "Dworzec Główny" w Lubiczu dworca kolejowego St Pozostaw przez główne wejście - będziesz na Jeziorańskiego Square. Na prawej stronie znajduje się Galeria Krakowska (centrum handlowe, duże). Należy skręcić w lewo i jechać do końca kwadratu (20m). W końcu nie jest przystanek autobusowy. Złap autobus i udać się do "Sielanka", przystanek autobusowy (20 minut)

Wolisz, aby złapać taksówkę? - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! Pomożemy Ci.