X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do 4-Couples Guesthouse

28 Lipca 1943 r. 8, Kraków, Polska

Mapa i dojazd


99%Ocena

  • 100%Dobry towar za tę cenę
  • 100%Bezpieczeństwo
  • 90%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 100%Atmosfera
  • 100%Czystość
  • 100%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od lotniska Balice:

Aby dostać się z lotniska w Krakowie należy złapać autobus numer 292, który znajdziesz po twojej prawej stronie przed głównym wejściem. Po 15 minutach w autobusie wysiąść na przystanku o nazwie "Sielanka". Skręć w prawo i idź do pierwszego skrzyżowania (około 30m), skręcamy w lewo. Idź prosto do 50m. Znajomi nieruchomości będzie po lewej hanside.

Od głównego dworca kolejowego (Dworzec Główny):

Istnieją dwa sposoby, aby dostać się do obiektu od głównego dworca kolejowego. Jeżeli przyjeżdżasz autobusem łatwiej jest złapać autobus 192 lub 292 z przystanku o nazwie "Dworzec Główny Wschód", który jest na poziomie '0 ', obok schodów ruchomych. To trwa 20 minut, aby dostać się do "Sielanka" - 12. Przystanek autobusowy.

Jeśli przyjeżdżasz pociągiem to lepiej pojechać autobusem numer 152 z przystanku "Dworzec Główny" na Lubicz dworca St Odejść przez główne wejście - będziesz na Jeziorańskiego Square. Po prawej stronie znajduje się Galeria Krakowska (duże centrum handlowe). Należy skręcić w lewo i jechać do końca kwadratowy (20m). W końcu tam jest przystanek autobusowy. Złapać autobus i udać się do przystanku "Sielanka" (20 minut)

Wolisz złapać taksówkę? - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! Pomożemy Ci.