X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do 365 Inn

No. 55 Da Zha Lan West Street, Xuan Wu District, Beijing, Chiny

Mapa i dojazd


91%Ocena

  • 92%Dobry towar za tę cenę
  • 89%Bezpieczeństwo
  • 94%Lokalizacja
  • 94%Personel
  • 90%Atmosfera
  • 93%Czystość
  • 86%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska:
Metrem na lotnisku. Wysiąść na Dongzhimen (stacja przeładunkowa), a następnie przejść do linii metra 2 i wysiąść na stacji Zhengyangmen. Przejdź przez wyjścia "C", a następnie przez tunel i idź w dół wzdłuż 'MeiShiJie' ulicy 'til drugich światłach. Skręć w prawo w "DA ZHA LAN Xijie" i po 200 metrów, 365 inn jest w swojej prawej stronie.
Alternatywnie, taxi kosztuje około 120,00 CNY i zajmie Ci 40 minut do 1 godziny od lotniska, ale taksówka jest zalecane tylko po północy.
Możemy również zorganizować transport z lotniska dla Ciebie, wystarczy skontaktować się z nami poprzez e-mail i powiedz nam swój numer lotu. Nasze dane kontaktowe będą w e-mailu potwierdzającym rezerwację.

Od Beijing West Railway Station:
Taksówka kosztuje około 30,00 CNY.

Od dworca kolejowego w Pekinie:
Taksówka kosztuje około 20,00 CNY, ale metro jest najlepszym wyborem, jeśli przyjazd przed godzina dwudziesta druga, a to kosztuje tylko 2CNY za osobę. Weź linii 2 od dworca kolejowego, a następnie wysiąść na stacji Qianmen i wyjść poprzez wyjścia "C". Przejdź przez tunel i idź w dół wzdłuż 'MeiShiJie' ulicy 'til drugich światłach. Skręć w prawo w "DA ZHA LAN Xijie" i po 200 metrów, 365 inn jest w swojej prawej stronie.

Od Dworca Południowego:
Taksówka kosztuje około 20-25 CNY, ale metro jest wysoce zalecane, jeśli przyjazd przed 21:30. Metrem linii 4, przenieść na linię 2 w Xuanwumen, a następnie wysiąść na stacji Qianmen. Przejdź przez wyjścia "C", a następnie przejść przez tunel i idź w dół wzdłuż 'MeiShiJie' ulicy 'til drugich światłach. Skręć w prawo w "DA ZHA LAN Xijie" i po 200 metrów, 365 inn jest w swojej prawej stronie.


Po zarezerwowane pokoje lub łóżka Tutaj otrzymasz list z potwierdzeniem od 365 karczmie (Shirley). Wystarczy powiedzieć, Shirley, gdzie można przyjechać w Pekinie i będzie ona wysłać szczegóły kierunku (zarówno w języku angielskim i chińskim), które pomogą Ci na każdym kroku, aby znaleźć 365 zajazd bez trudności.