X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do 365 Inn

No. 55 Da Zha Lan West Street, Xuan Wu District, Beijing, Chiny

Mapa i dojazd


91%Ocena

  • 92%Dobry towar za tę cenę
  • 89%Bezpieczeństwo
  • 95%Lokalizacja
  • 95%Personel
  • 90%Atmosfera
  • 89%Czystość
  • 84%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska:
Metrem na lotnisko. Wysiąść na stacji Dongzhimen (transfer), następnie przejdź do metra linii 2 i wysiąść na stacji Qianmen. Przejść przez wyjścia "C", a potem przez tunel i idź w dół wzdłuż ulicy 'MeiShiJie', 'til drugich światłach. Skręć w prawo w 'Da Zha LAN Xijie "i po 200 metrów, 365 zajazd jest w swojej prawej stronie.
Alternatywnie taksówką kosztuje ok. 120.00 CNY i zajmie Ci 40 minut do 1 godziny od lotniska, ale taksówka jest zalecane tylko po północy.
Możemy również zorganizować transport z lotniska dla Ciebie; skontaktuj się z nami przez e-mail i powiedz nam swój numer lotu. Nasze dane kontaktowe będą w e-mailu potwierdzającym rezerwację.

Od dworca kolejowego w Pekinie Zachodnia:
Taksówka kosztuje około 30.00 CNY.

Od dworca kolejowego w Pekinie:
Taksówka kosztuje około 20.00 CNY, ale metro jest najlepszym wyborem, jeśli przyjazd przed 10pm, ponieważ kosztuje tylko 2CNY na osobę. Weź linii 2 od dworca kolejowego, a następnie wysiąść na stacji Qianmen i wyjść za pomocą wyjścia "C". Przejdź przez tunel i idź w dół wzdłuż ulicy 'MeiShiJie', 'til drugich światłach. Skręć w prawo w 'Da Zha LAN Xijie "i po 200 metrów, 365 zajazd jest w swojej prawej stronie.

Z Dworca Południowego:
Taksówka kosztuje około 20-25 CNY, ale metro jest wysoce zalecane, jeśli planują Państwo przyjazd przed 21:30. Metrem linii 4, przenieść na linię 2 w Xuanwumen, a następnie wysiąść na Qianmen stacji. Przejść przez wyjścia "C", a następnie przejść przez tunel i idź w dół wzdłuż ulicy 'MeiShiJie', 'til drugich światłach. Skręć w prawo w 'Da Zha LAN Xijie "i po 200 metrów, 365 zajazd jest w swojej prawej stronie.


Po zarezerwowane pokoje lub łóżka tutaj, otrzymasz list z potwierdzeniem od 365 Inn (Shirley). Wystarczy powiedzieć, Shirley, gdzie będzie przybywać w Pekinie i będzie ona wysłać szczegóły kierunku (zarówno w języku angielskim i chińskim), które pomogą Ci na każdym kroku, aby znaleźć 365 zajazd bez trudności.