X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do 365 Inn

No. 55 Da Zha Lan West Street, Xuan Wu District, Beijing, Chiny

Mapa i dojazd


90%Ocena

  • 90%Dobry towar za tę cenę
  • 88%Bezpieczeństwo
  • 94%Lokalizacja
  • 93%Personel
  • 90%Atmosfera
  • 88%Czystość
  • 86%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska:
Metrem na lotnisku. Wysiąść na stacji przeładunkowej (Dongzhimen), następnie transfer do metra linii 2 i wysiąść na stacji Qianmen. Przejdź przez wyjścia "C", a następnie przez przełęczy i podziemnym ulicą iść na "MeiShiJie ',' til drugich światłach. Skręć w prawo w 'Da Zha LAN Xijie "i po 200 metrów, 365 Inn znajduje się w prawym boku.
Alternatywnie, taksówka kosztuje około 120.00 CNY i zajmie Ci 40 minut do 1 godziny od lotniska, ale taksówka jest zalecane tylko po północy.
Możemy również zorganizować transport z lotniska dla Ciebie; skontaktuj się z nami poprzez e-mail i powiedz nam swój numer lotu. Nasze dane kontaktowe będą w mailu potwierdzającym rezerwację.

Od Pekin Zachodni:
Taksówka będzie kosztować około 30.00 CNY.

Od dworca kolejowego w Pekinie:
Taksówka będzie kosztować około 20.00 CNY, ale metro jest najlepszym wyborem, jeśli przyjazd przed 10 wieczorem, a to kosztuje tylko 2CNY na osobę. Weź linii 2 od dworca kolejowego, a następnie wysiąść na stacji Qianmen i wychodzi przez wyjście "C". Przejść przez tunel i idź w dół wzdłuż ulicy w "MeiShiJie ',' til drugich światłach. Skręć w prawo w 'Da Zha LAN Xijie "i po 200 metrów, 365 Inn znajduje się w prawym boku.

Z Dworca Południowego:
Taksówka będzie kosztować około 20-25 CNY, ale metro jest wysoce zalecane, jeśli przyjedziesz przed 9.30pm. Metrem linii 4, transfer do linii 2 na Xuanwumen, a następnie wysiąść na stacji Qianmen. Przejdź przez wyjścia "C", a następnie przejść przez tunel i idź w dół wzdłuż ulicy w "MeiShiJie ',' til drugich światłach. Skręć w prawo w 'Da Zha LAN Xijie "i po 200 metrów, 365 Inn znajduje się w prawym boku.


Po zarezerwowane pokoje lub łóżka tutaj, otrzymasz list potwierdzający od 365 karczmy. Po prostu powiedz nam, gdzie będzie przybywać w Pekinie, a my wyślemy Ci szczegóły kierunkowych (zarówno w języku angielskim i chińskim), które pomogą Ci na każdym kroku, aby znaleźć 365 zajazd bez trudności.