X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do 360 Hostel Barcelona

Calle Bailen 7, Barcelona, Hiszpania

Mapa i dojazd


91%Ocena

  • 91%Dobry towar za tę cenę
  • 91%Bezpieczeństwo
  • 89%Lokalizacja
  • 94%Personel
  • 91%Atmosfera
  • 90%Czystość
  • 89%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska El Prat (Barcelona główne lotnisko):
Weź Aerobus do Plaza Cataluña.When wysiąść z autobusu trzeba będzie wielki dom towarowy El Corte Inglés przed tobą. Zapoznaj się z ulicy o nazwie "Ronda de Sant Pere '(po lewej El Corte Ingles). Przejść cztery przecznice prosto na Ronda de Sant Pere aż krzyż Carrer de Girona ulicę, gdzie przejąć Carrer de Ali Bei tylko dla jednego bloku. Następnie skręcić w lewo w Carrer de Bailen i znajdziesz nas.

Od lotniska w Gironie lub stacji Nord Bus:
Weź autobus z lotniska w Gironie Barcelona do dworca autobusowego Barcelona Nord. Kiedy wyjść z dworca trzeba będzie Carrer de Ali Bai przed tobą. Idź w lewo w dół na tej ulicy, a po czterech bloków skręcić w prawo na Carrer de Bailen i znajdziesz nas na numer 7.

Od Sants Estacio:
Metrem linii 3 (kierunek Trinitat Nova) do Plaza Catalunya. Nie można przejść cztery przecznice prosto na Ronda de Sant Pere aż skrzyżowaniu Carrer de Girona, w którym wziąć Carrer de Ali Bai tylko dla jednego bloku. Następnie skręcić w lewo w Carrer de Bailen, a znajdziesz nas na numer 7.

Od Franca Estacio:
Metrem linii 4 (kierunek "Trinitat Nova") do "Urquinaona" (Spójrz na wyjściu Bruc). Raz na zewnątrz prosto w dół na Ronda de Sant Pere aż krzyż Carrer de Girona ulicę, gdzie przejąć Carrer de Ali Bai tylko dla jednego bloku. Następnie skręcić w lewo w Carrer de Bailen i znajdziesz nas.