X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do 360 Hostel Barcelona

Calle Bailen 7, Barcelona, Hiszpania

Mapa i dojazd


92%Ocena

  • 92%Dobry towar za tę cenę
  • 92%Bezpieczeństwo
  • 94%Lokalizacja
  • 95%Personel
  • 93%Atmosfera
  • 88%Czystość
  • 90%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od lotniska El Prat (Barcelona głównego lotniska):
Weź Aerobusem do Plaza Cataluña.When wysiąść z autobusu trzeba będzie wielki dom towarowy El Corte Ingles przed tobą. Zapoznaj się z ulicy o nazwie "Ronda de Sant Pere" (po lewej El Corte Ingles). Idź cztery bloki prosto od Ronda de Sant Pere, aż do przekroczenia ulicy Carrer de Girona, w którym wziąć Carrer de Ali Bei tylko dla jednego bloku. Następnie skręcić w lewo na Carrer de Bailen i znajdziesz nas.

Z lotniska w Gironie lub dworca autobusowego Nord:
Weź autobus z lotniska Girona Barcelona do dworca autobusowego Barcelona Nord. Kiedy wyjść z dworca trzeba będzie Carrer de Ali Bai przed tobą. Idź w lewo w dół na tej ulicy i po czterech bloków skręcić w prawo na Carrer de Bailen i znajdziesz nas na numer 7.

Od Sants Estacio:
Metrem linii 3 (kierunek Trinitat Nova) do Plaza Catalunya. Nie można przejść cztery przecznice prosto od Ronda de Sant Pere, aż do przekroczenia ulicy Carrer de Girona, w którym wziąć Carrer de Ali Bai tylko dla jednego bloku. Następnie skręcić w lewo na Carrer de Bailen, a znajdziesz nas na numer 7.

Od Franca Estacio:
Metrem linii 4 (kierunek "Trinitat Nova") do "Urquinaona" (Poszukaj wyjścia Bruc). Gdy na zewnątrz prosto w dół na Ronda de Sant Pere aż do przekroczenia Carrer de Girona ulicy, gdzie można wziąć Carrer de Ali Bai tylko dla jednego bloku. Następnie skręcić w lewo na Carrer de Bailen i znajdziesz nas.