X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do 2GO4 Quality Hostel

Emile Jacqmainlaan 99, Bruksela, Belgia

Mapa i dojazd


81%Ocena

  • 78%Dobry towar za tę cenę
  • 85%Bezpieczeństwo
  • 87%Lokalizacja
  • 83%Personel
  • 77%Atmosfera
  • 83%Czystość
  • 77%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Główny dworzec kolejowy w Brukseli:
Metrem: (Linia 1A, kierunku "Koning Boudewijn"): jeden przystanek: z Dworca Centralnego do Brouckère placu (Place Brouckère), następnie zjazd Metro 'Avenue Anspach "(zaznaczone na zielono), na wyjściu: chodzić do w prawo i przejechać przez Brouckère kwadrat (kwadrat nie bardzo już) i iść prosto do wielkiego Avenue 'Boulevard Emile Jacqmain "(= lewy aleja 2 duże" v'-aleje, które kończą się na Brouckère kwadratowy), przekazać 2 światłach , hostel znajduje się pod numerem 99 po prawej stronie!

Bruksela Północny dworzec kolejowy:
łatwo na piechotę:
Wyjdź głównym wyjściem przednią pieszo zawsze prosto przez długości od dworca kolejowego, w dół po schodach do Avenue Albert II (gdzie wysokie budynki biurowe), a następnie 400 metrów to wielka aleja w lewo (po zielonej parc route), dalej prosto, aż dojdziesz duże rondo na dużym Botanique alei, przejechać na światłach i jechać prosto, do 'Emile Jacqmain bulwar ", hostel jest w nr. 99 (po lewej stronie, + - 200 m do Boulevard Emile Jacqmain)

Brussels South train station (Midi):
Tramwajem: przejdź do metrostation (! Nie metrem, ale tramwaj), każdą tramwajowy w kierunku Nord (północ), tramwaj zjazd na "placu Brouckère" Stop (miejsce Brouckère), opuścić Metrostation na znak 'Jacqmain Avenue '- nie biorą długi poziomy automatycznego Walker (metro kierunek =) -, chodzić do Jacqmain alei (aleja na lewym boku wielkich Coca-Coli światła neonowe i białymi ulicznych w nocy), wzdłuż prawej side, przekazać 2 światłach, aż dotarł do schroniska, nr 99.

Samochodem:
Od autostrady pierścienia cca Brukseli, należy zawsze "centrum miasta", hostel znajduje się w samym sercu Brukseli, wzdłuż głównych bulwarów: z "La Bourse" (w alei Anspach) - Place "Brouckère" i do "Boulevard Emile Jacqmain ", gdzie hostel jest (po lewej stronie wielkich Coca-Coli neony), przekazać 2 światłach, hostel (niebieski neon) jest po prawej stronie, nr. 99.


Od Charleroi Brussels South-lotniska (dla Ryanair, WizzAir pasażerów):
45 minut dojechać bezpośrednim autobusem od lotniska i Brussels South ("Południe"), stacja kolejowa (najlepsza opcja!). UWAGA: po powrocie do lotniska: upewnij się, aby wziąć autobus co najmniej 2 godziny przed czasem lotu!

Z lotniska krajowego ("Brussels Airport"):
Pociągiem na lotnisko dla 10 pociągów minut jazdy do dworca kolejowego Bruksela Północ.

Od firmy Eurolines autobusowego:
Ticketoffice + odlotów / przylotów: pod schodach przed wejściem do dworca kolejowego Brussel-Noord

Od dzielnicy europejskiej (15 min od hostelu z metrem):
Metrem na Brouckère placu (patrz opis dworzec Gare Central), linia 1, kierunek Hermann Debroux, 5 przystanki do stacji metra Schuman.