X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do 2A Hostel

Saalestr. 76, Berlin, Niemcy

Mapa i dojazd


83%Ocena

  • 83%Dobry towar za tę cenę
  • 88%Bezpieczeństwo
  • 74%Lokalizacja
  • 89%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 90%Czystość
  • 81%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Pociągiem
Od Hauptbahnhof (Dworzec Główny) lub S-Bahn Ogrodu Zoologicznego

Pociągiem S 5 w kierunku Strausberg Nord lub S 7 w kierunku Ahrensfelde. Wysiąść na Ostkreuz i przenieść do linii okręgu (pierścień) S 41, będzie można dostać się bezpośrednio do celu Neukoelln. Zobaczysz nasz hostel od platformy.

Z lotniska

Od Flughafen Tegel
1. Bezpośrednio na lotnisku wsiąść do X9 autobusu w kierunku Ogrodu Zoologicznego. Wysiąść na Jungfernheide gdzie przenieść do linii okręgu (pierścień) S 42, który zabierze Cię do miejsca docelowego Neukoelln. Zobaczysz nasz hostel od platformy.
2. Wsiąść do autobusu 109 również w kierunku Ogrodu Zoologicznego. Wysiąść na Jakob-Kaiser-Platz, gdzie można zmienić na U 7 w kierunku Rudow. Wysiąść na Neukoelln, gdzie zjazd w kierunku Saalestrasse. Można dotrzeć do schroniska w ciągu dwóch minut.Od Flughafen Schönefeld

1. Bezpośrednio na lotnisko można dojechać pociągiem S 45 w kierunku Bundesplatz. To zabierze Cię do miejsca docelowego Neukoelln razu. Zobaczysz nasz hostel od platformy.
2. Wsiąść do autobusu 171 w kierunku Hermannplatz. Wysiąść na Neukoelln, gdzie można nas znaleźć.
3. Pociągiem S 9 w kierunku Pankow i zjazd na Baumschulweg. Tutaj można przenieść na S 47 w kierunku Hermannstrasse. Wysiąść na Neukoelln.


Samochodem

Wyjść Autobahn A100 at Exit 24, w kierunku Buschkrugalle. Będziesz się na Karl-Marx-Strasse którym podążać przez około 700 metrów, aż do przecięcia Saalestrasse. Skręć w prawo w Saalestrasse, po 160 metrach znajdziesz nas na prawej stronie.