X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do 2A Hostel

Saalestr. 76, Berlin, Niemcy

Mapa i dojazd


85%Ocena

  • 87%Dobry towar za tę cenę
  • 89%Bezpieczeństwo
  • 72%Lokalizacja
  • 89%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 92%Czystość
  • 86%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Pociągiem
Od Hauptbahnhof (Dworzec Główny) lub S-Bahn Ogrodu Zoologicznego

Pociągiem S 5 w kierunku Strausberg Nord lub S 7 w kierunku Ahrensfelde. Wysiąść na Ostkreuz i przenieść do linii okręgu (pierścień) S 41, będzie można dostać się bezpośrednio do celu Neukoelln. Zobaczysz nasz hostel od platformy.

Z lotniska

Od Flughafen Tegel
1. Bezpośrednio na lotnisku wsiąść do X9 autobusu w kierunku Ogrodu Zoologicznego. Wysiąść na Jungfernheide gdzie przenieść do linii okręgu (pierścień) S 42, który zabierze Cię do miejsca docelowego Neukoelln. Zobaczysz nasz hostel od platformy.
2. Wsiąść do autobusu 109 również w kierunku Ogrodu Zoologicznego. Wysiąść na Jakob-Kaiser-Platz, gdzie można zmienić na U 7 w kierunku Rudow. Wysiąść na Neukoelln, gdzie zjazd w kierunku Saalestrasse. Można dotrzeć do schroniska w ciągu dwóch minut.Od Flughafen Schönefeld

1. Bezpośrednio na lotnisko można dojechać pociągiem S 45 w kierunku Bundesplatz. To zabierze Cię do miejsca docelowego Neukoelln razu. Zobaczysz nasz hostel od platformy.
2. Wsiąść do autobusu 171 w kierunku Hermannplatz. Wysiąść na Neukoelln, gdzie można nas znaleźć.
3. Pociągiem S 9 w kierunku Pankow i zjazd na Baumschulweg. Tutaj można przenieść na S 47 w kierunku Hermannstrasse. Wysiąść na Neukoelln.


Samochodem

Wyjść Autobahn A100 at Exit 24, w kierunku Buschkrugalle. Będziesz się na Karl-Marx-Strasse którym podążać przez około 700 metrów, aż do przecięcia Saalestrasse. Skręć w prawo w Saalestrasse, po 160 metrach znajdziesz nas na prawej stronie.