X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do 2A Hostel

Saalestr. 76, Berlin, Niemcy

Mapa i dojazd


79%Ocena

  • 78%Dobry towar za tę cenę
  • 84%Bezpieczeństwo
  • 69%Lokalizacja
  • 85%Personel
  • 76%Atmosfera
  • 86%Czystość
  • 75%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Pociągiem
Od (głównego dworca kolejowego) Hauptbahnhof lub S-Bahn Ogrodu Zoologicznego

Pociągiem S 5 w kierunku Strausberg Nord lub S 7 w kierunku Ahrensfelde. Wysiąść na Ostkreuz i przenieść do linii okręgu (pierścienia) S 41, będzie można dostać się bezpośrednio do celu Neukoelln. Zobaczysz nasz hostel z platformy.

Z lotniska

Od Flughafen Tegel
1. Bezpośrednio na lotnisku wsiąść do autobusu X9 w kierunku Ogrodu Zoologicznego. Wysiąść na Jungfernheide gdzie przenieść do linii okręgu (pierścień) S 42, który zabierze Cię do miejsca docelowego Neukoelln. Zobaczysz nasz hostel z platformy.
2. wsiąść do autobusu 109 również w kierunku Ogrodu Zoologicznego. Wysiąść na Jakob-Kaiser-Platz, gdzie zmiany do U 7 w kierunku Rudow. Wysiąść na Neukoelln gdzie zjazd w kierunku Saalestrasse. Dojdziesz do schroniska w ciągu dwóch minut.Od Flughafen Schönefeld

1. Bezpośrednio z lotniska można dojechać pociągiem S 45 w kierunku Bundesplatz. To zabierze Cię do miejsca przeznaczenia Neukoelln razu. Zobaczysz nasz hostel z platformy.
2. wsiąść do autobusu 171 w kierunku Hermannplatz. Wysiąść na Neukoelln, gdzie można nas znaleźć.
3. Zapoznaj się z pociągiem S 9 w kierunku Pankow i zjazd na Baumschulweg. Tutaj można przenieść do S 47 w kierunku Hermannstrasse. Wysiąść na Neukoelln.


Samochodem

Wyjdź z autostrady A100 na wyjeździe 24 w kierunku Buschkrugalle. Będziesz się na Karl-Marx-Strasse którym podążać przez około 700 metrów, aż do skrzyżowania Saalestrasse. Skręć w prawo w Saalestrasse, po 160 metrach znajdziesz nas na prawej stronie.