X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do 16EUR Hostel

Roseni 9, Tallinn, Estonia

Mapa i dojazd


78%Ocena

  • 76%Dobry towar za tę cenę
  • 81%Bezpieczeństwo
  • 90%Lokalizacja
  • 80%Personel
  • 72%Atmosfera
  • 70%Czystość
  • 75%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska
Wsiąść do autobusu nr. 2 do przystanku Laikmaa (obok Tallink Hotel). Spacer wzdłuż ulicy Laikmaa a następnie przejść przez ulicę, równolegle z drogą Narva. Kiedy przechodził przez ulicę Laikmaa, skręcić w lewo, aby przejść przez ulicę Narva. Teraz skręcamy w lewo i iść wzdłuż ulicy, aż przeszły poczcie. Skręcić w prawo i iść wzdłuż ulicy, aż zobaczysz nasz hostel znak po lewej stronie. Kontynuuj w kierunku, określonym na znaku i powinieneś zobaczyć główne wejście naszego hostelu.

Z portu:
Spośród A, B, C terminalu
Idź prosto aż Mere pst. Skręcić w lewo i iść około 200m, a następnie skręcić w lewo do ulicy Ahtri. Powinieneś zobaczyć teraz w hotelu Metropol. Przejść przez ulicę. Po przejechaniu Hotel Metropol, powinieneś zobaczyć naszego hostelu.

Z terminalu D
Idź wzdłuż ulicy Lootsi, skręcić w prawo w ulicę Ahtri. Idź wzdłuż ulicy około 300m. Powinieneś zobaczyć hotel Metropol po lewej stronie. Przejść przez ulicę i iść wzdłuż ulicy Roseni. Po przejechaniu Hotel Metropol powinieneś zobaczyć naszego hostelu.

Z dworca autobusowego
Od głównych drzwi iść wzdłuż drogi do przystanku tramwajowego. Zapoznaj się z tramwajem nr. 2 (lemiste-Kopli) ot nr. 4 (lemiste-Tondi) do przystanku Hobujaama (3 przystanku). Idź wzdłuż drogi, aż przeszły poczcie. Skręcić w prawo i iść wzdłuż ulicy, aż zobaczysz nasz hostel znak po lewej stronie. Kontynuuj w kierunku, określonym na znaku i powinieneś zobaczyć główne wejście naszego hostelu.