X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do 16EUR Hostel

Roseni 9, Tallinn, Estonia

Mapa i dojazd


79%Ocena

  • 82%Dobry towar za tę cenę
  • 79%Bezpieczeństwo
  • 93%Lokalizacja
  • 83%Personel
  • 74%Atmosfera
  • 70%Czystość
  • 74%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska
Zapoznaj się z autobusem nr. 2 przystanku Laikmaa autobusowego (obok hotelu Tallink). Spacer wzdłuż Laikmaa ulicy, a następnie przejść przez ulicę, równolegle z drogą Narva. Po przekroczeniu Laikmaa ulicy, skręcić w lewo do drogi krzyżowej Narva. Teraz skręcamy w lewo i iść wzdłuż ulicy, aż przeszły Post Office. Skręć w prawo i iść wzdłuż ulicy, aż zobaczysz nasz znak hostel po lewej stronie. Dalej w kierunku, określonym na znaku i powinieneś zobaczyć główne wejście do naszego hostelu.

Z portu:
Od A, C, B terminala
Idź prosto, aż Mere pst. Skręć w lewo i iść około 200 metrów, a następnie skręcić w lewo do Ahtri ulicy. Powinieneś zobaczyć Hotel Metropol teraz. Przejść przez ulicę. Po przejechaniu Hotel Metropol, powinieneś zobaczyć naszego hostelu.

Z terminalu D
Idź wzdłuż Lootsi ulicy, skręcić w prawo do Ahtri ulicy. Idź wzdłuż ulicy około 300m. Powinieneś zobaczyć hotel Metropol po lewej stronie. Przejść przez ulicę i iść wzdłuż Roseni ulicy. Po przejechaniu Hotel Metropol powinieneś zobaczyć naszego hostelu.

Z dworca autobusowego
Od głównych drzwi iść wzdłuż drogi do przystanku tramwajowego. Zapoznaj się z tramwajem nr. 2 (lemiste-Kopli) ot nr. 4 (lemiste-Tondi) do Hobujaama przystanku (3 przystanku). Idź wzdłuż drogi do opuszczenia urzędu pocztowego. Skręć w prawo i iść wzdłuż ulicy, aż zobaczysz nasz znak hostel po lewej stronie. Dalej w kierunku, określonym na znaku i powinieneś zobaczyć główne wejście do naszego hostelu.