X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do 16EUR Hostel

Roseni 9, Tallinn, Estonia

Mapa i dojazd


80%Ocena

  • 82%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 91%Lokalizacja
  • 86%Personel
  • 73%Atmosfera
  • 71%Czystość
  • 76%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska
Wsiąść do autobusu nr. 2 do przystanku Laikmaa (obok Tallink Hotel). Spacer wzdłuż ulicy Laikmaa a następnie przejść przez ulicę, równolegle z drogą Narva. Kiedy przechodził przez ulicę Laikmaa, skręcić w lewo, aby przejść przez ulicę Narva. Teraz skręcamy w lewo i iść wzdłuż ulicy, aż przeszły poczcie. Skręcić w prawo i iść wzdłuż ulicy, aż zobaczysz nasz hostel znak po lewej stronie. Kontynuuj w kierunku, określonym na znaku i powinieneś zobaczyć główne wejście naszego hostelu.

Z portu:
Spośród A, B, C terminalu
Idź prosto aż Mere pst. Skręcić w lewo i iść około 200m, a następnie skręcić w lewo do ulicy Ahtri. Powinieneś zobaczyć teraz w hotelu Metropol. Przejść przez ulicę. Po przejechaniu Hotel Metropol, powinieneś zobaczyć naszego hostelu.

Z terminalu D
Idź wzdłuż ulicy Lootsi, skręcić w prawo w ulicę Ahtri. Idź wzdłuż ulicy około 300m. Powinieneś zobaczyć hotel Metropol po lewej stronie. Przejść przez ulicę i iść wzdłuż ulicy Roseni. Po przejechaniu Hotel Metropol powinieneś zobaczyć naszego hostelu.

Z dworca autobusowego
Od głównych drzwi iść wzdłuż drogi do przystanku tramwajowego. Zapoznaj się z tramwajem nr. 2 (lemiste-Kopli) ot nr. 4 (lemiste-Tondi) do przystanku Hobujaama (3 przystanku). Idź wzdłuż drogi, aż przeszły poczcie. Skręcić w prawo i iść wzdłuż ulicy, aż zobaczysz nasz hostel znak po lewej stronie. Kontynuuj w kierunku, określonym na znaku i powinieneś zobaczyć główne wejście naszego hostelu.