X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do 16EUR Hostel

Roseni 9, Tallinn, Estonia

Mapa i dojazd


74%Ocena

  • 72%Dobry towar za tę cenę
  • 75%Bezpieczeństwo
  • 83%Lokalizacja
  • 76%Personel
  • 68%Atmosfera
  • 67%Czystość
  • 72%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska
Wsiąść do autobusu nr. 2 do przystanku autobusowego Laikmaa (obok Tallink Hotel). Spacer wzdłuż ulicy Laikmaa a następnie przejść przez ulicę, równolegle z drogą Narva. Kiedy przeszedł przez ulicę Laikmaa, skręcić w lewo do drogi krzyżowej Narva. Teraz skręcamy w lewo i iść wzdłuż ulicy, aż przeszły Poczta. Skręć w prawo i iść wzdłuż ulicy, aż zobaczysz nasz hostel znak po lewej stronie. Dalej w kierunku, podanej na znaku i powinieneś zobaczyć główne wejście naszego hostelu.

Z portu:
Z A, B, C-końcową
Idź prosto, aż Mere pst. Skręć w lewo i iść około 200 m, a następnie skręcić w lewo do ulicy Ahtri. Powinieneś zobaczyć teraz Hotel Metropol. Przejść przez ulicę. Po przejechaniu Hotel Metropol, powinieneś zobaczyć naszego hostelu.

Od terminalu D
Idź wzdłuż ulicy Lootsi, skręcić w prawo do ulicy Ahtri. Idź wzdłuż ulicy około 300m. Powinieneś zobaczyć hotel Metropol po lewej stronie. Przejść przez ulicę i iść wzdłuż ulicy Roseni. Po przejechaniu Hotel Metropol powinieneś zobaczyć naszego hostelu.

Z dworca autobusowego
Od głównych drzwi iść wzdłuż drogi do przystanku tramwajowego. Zapoznaj się z tramwajem nr. 2 (lemiste-Kopli) ot nr. 4 (lemiste-Tondi) do przystanku Hobujaama (3-ci przystanek). Idź wzdłuż drogi, aż przeszły Poczta. Skręć w prawo i iść wzdłuż ulicy, aż zobaczysz nasz hostel znak po lewej stronie. Dalej w kierunku, podanej na znaku i powinieneś zobaczyć główne wejście naszego hostelu.