X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do 1 Cora Terrace

PO Box 7171, Newton Park, Port Elizabeth, Republika Południowej Afryki

Mapa i dojazd


Brak oceny

  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google Od autostrady N2 podjąć autostradą M4 Settlers Way (Summerstrand). Śledź aż do rozwidlenia drogi, które Russel można podjąć. Skręć w lewo w ul Rink (1st Engen garażu). W spilts drogowych, zachować w lewo na ulicy Ptasiej. Spójrz na przejściu dla pieszych obok NMMU Business School i park w pobliżu. Przejście dla pieszych prowadzi do Cora Terrace, która jest pas pieszy. Nie można pominąć numer 1: Jasny żółty dom!

Albo ... jeśli przybyciu na lotnisko:


Z wypożyczalni samochodów na lotnisku. Na wyjściu z wypożyczalni samochodów skręcić w prawo, jeszcze raz w prawo i pierwsza. Aviators pubie i na stacji benzynowej skręcić w lewo do stacji Allister Miller. Śledź Allister Miller aż Heugh Road. Skręć w prawo w Heugh drogi. Skręć w lewo w 1st Avenue, skręcić w prawo w Webbera, a następnie w lewo w Górnej Valley Road. Kolej 1st lewo w Brickmakerskloof Drive. Na szczycie tej kolei napędu jazdy tuż przy parku, a następnie w prawo na kole do ulicy Ptasiej. Śledź ulicy Ptasiej, aż zobaczysz podwyższone przejście dla pieszych. Z prawej strony widać Cora Taras jest chodnik. Mamy drugi dom po prawej stronie.